Şimdi Ara

MAG (Massive Action Game) de CLAN arayanlar. Dünya 1.si Uğur bey sizi bekliyor. (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
518
Cevap
0
Favori
16.981
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: varol_Can

Allahın izniyle oyunuda ,tavsiye ettiğiniz BT kulakılığıda Bimeksden kargo dahil 39 TL ye aldım.Geriye psn den inecek bi harita kaldı 1hafta içinde aranızdayım inşallah. Şimdi Psn'de boş yeri olan kim var kabul işlemi için ufak tefek işlemleri halletmemiz adına ??

Beni msn ekle msn adresimi özelden gönderiyorum. Psn nem de yer açmaya çalışacam. PSN de 100 arkadaş sınırı çok berbat bir durum.

Escalation haritasını yeni alan arkadaşlar toplam 5 kez indirme hakkınız var. 1 tanesi ile siz indiriyorsunuz 1 tanesini ilerde fotmat atarım diye saklıyorsunuz. Diğer 3 tanesini yeni escalation haritası almak isteyen arkadaşlara verebilirsiniz.. Biz öyle yaptık bizim hakkımız kalmadı.

Bunun için özelden iletişime geçin ve escalation haritasını indirmek isteyen arkadaşa psn mailinizi ve şifrenizi verin indirecek arkadaş sizin adınızdan bağlanıp psstore dan download ettiğiniz haritaları indirsin.
    Daha sonra sizin hesabınızdan çıksın ve sizde tekrar hesabınızdan girip gerekirse şifrenizi değiştirebilirsiniz. Ama clandan bir çok arkadaş bu şekilde escalation haritasını paylaştı herhangi bir sorunda olmadı. Hepimiz bir birimize güveniyoruyuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Virtual Reality -- 1 Eylül 2016; 20:39:12 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ilker_xxx

quote:

Orijinalden alıntı: m1h11r

bugun sorunlu oldu biraz.. nette sorun mu vardı neydi konuşmalar yavaştı gerçi sorandan duzeldi yabanci biri gelip beni oyundan attı ben de girmeye calışıp giremedim falan evet bayaa sorunluydu[sm=s20.gif

bu arada face de klanın sayfasını buldum http://www.facebook.com/pages/MAG-Ataturk-Klani-TR/122674297793802

Mahir o senden kaynaklıydı. Bizde bir sorun yoktu şuan hala bir sorun yok. Şimdi bazen harita açılırken başka squata atabiliyor onu oyun başlamadan 10 sn önce tüm squatlar ekranında görüyosun hemen bizim squatlardan birine join demen gerekiyor. Bazen oluyor o oyun başlamadan 10 sn önce squad ekranındaki yerine bak herzaman. Birde başka squata düşmüşün kicklemeleri normal adamlar clansa aralarına arkadaşlarını alacaklarsa oylamaya cıkarıyolar 5/5 kicklenme onaylanırsa atılırsın. Bazen bizde yapıyoruz. Sen başka takıma düşersen mesaj at biz oyundayken birini kickleriz sen comunityden join ile girersin. O el bitincede tekrar clandeoplaya gelirsin.

aynen benim şansım pek yoktur zaten bu konularda:D

• quote:

quote:

Allahın izniyle oyunuda ,tavsiye ettiğiniz BT kulakılığıda Bimeksden kargo dahil 39 TL ye aldım.Geriye psn den inecek bi harita kaldı 1hafta içinde aranızdayım inşallah. Şimdi Psn'de boş yeri olan kim var kabul işlemi için ufak tefek işlemleri halletmemiz adına ??

Beni msn ekle msn adresimi özelden gönderiyorum. Psn nem de yer açmaya çalışacam. PSN de 100 arkadaş sınırı çok berbat bir durum.

Escalation haritasını yeni alan arkadaşlar toplam 5 kez indirme hakkınız var. 1 tanesi ile siz indiriyorsunuz 1 tanesini ilerde fotmat atarım diye saklıyorsunuz. Diğer 3 tanesini yeni escalation haritası almak isteyen arkadaşlara verebilirsiniz. Biz öyle yaptık bizim hakkımız kalmadı.

Bunun için özelden iletişime geçin ve escalation haritasını indirmek isteyen arkadaşa psn mailinizi ve şifrenizi verin indirecek arkadaş sizin adınızdan bağlanıp psstore dan download ettiğiniz haritaları indirsin.
    Daha sonra sizin hesabınızdan çıksın ve sizde tekrar hesabınızdan girip gerekirse şifrenizi değiştirebilirsiniz. Ama clandan bir çok arkadaş bu şekilde escalation haritasını paylaştı herhangi bir sorunda olmadı. Hepimiz bir birimize güveniyoruyuz.

Msn'den ekledim sizi,bu harita paylaşma olayı tabiki olabilir bencillik olarak düşünmeyinde insan ilk başta tedirgin oluyor ilerde tabiki paylasılır problem olmaz zaten ındırme hakkım uzun bı sure devam edecek ,duruma göre paylasırım bende.Bu arada Psn'ye girdiğimde MAG ile ilgili bir sürü eklentiler vardı onların ne işe yaradığını biliyormusunuz ?

• quote:

quote:

quote:

Escalation haritasını yeni alan arkadaşlar toplam 5 kez indirme hakkınız var. 1 tanesi ile siz indiriyorsunuz 1 tanesini ilerde fotmat atarım diye saklıyorsunuz. Diğer 3 tanesini yeni escalation haritası almak isteyen arkadaşlara verebilirsiniz. Biz öyle yaptık bizim hakkımız kalmadı.

Msn'den ekledim sizi,bu harita paylaşma olayı tabiki olabilir bencillik olarak düşünmeyinde insan ilk başta tedirgin oluyor ilerde tabiki paylasılır problem olmaz zaten ındırme hakkım uzun bı sure devam edecek ,duruma göre paylasırım bende.Bu arada Psn'ye girdiğimde MAG ile ilgili bir sürü eklentiler vardı onların ne işe yaradığını biliyormusunuz ?

Psstoredan indirmeniz gereken Escalation paketi bunun dışında bir harita paketi daha var oda interdiction ama bunu hiç oynamıyoruz. Escalation, Sabotage ve Domination paketleri fazlasıyla yetiyor içlerinden bir çok harita çıkıyor. Psstoreda Escalation ve interdiction dışında gördüğünüz eklentilerin hepsi updatelerle geldi eskiden bu şekilde indirilyordu şuan hepsi updatein içinde geliyor. Onları indir desenizde indiremezsiniz zaten mevcut olduğu bilgisini verir.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Psstoredan indirmeniz gereken Escalation paketi bunun dışında bir harita paketi daha var oda interdiction ama bunu hiç oynamıyoruz. Escalation, Sabotage ve Domination paketleri fazlasıyla yetiyor içlerinden bir çok harita çıkıyor. Psstoreda Escalation ve interdiction dışında gördüğünüz eklentilerin hepsi updatelerle geldi eskiden bu şekilde indirilyordu şuan hepsi updatein içinde geliyor. Onları indir desenizde indiremezsiniz zaten mevcut olduğu bilgisini verir.

Hımm.. Anladım tamam o halde sadece Escalation paketini indiririm.Ayrıca facebookda daha kapsamlı bi grup açsak nasıl olur.Şuanda olan grup pek aktif değil sanırım.

• Facebook grubuna ben karışmıyorum. Facebookumu facebookdan 3 ay önce nefret ederek kapattım.
  • Tamam hocam msn'de filanda grup kurabiliriz maksat sürekli iletişim halinde olmamız ,gerçi öyle bi sıkıntınız varmıdır bilmiyorumda yabancı oldugum için iyi olurdu adıma ve benim gibi yeni başlıyacaklara :)
  • quote:

Tamam hocam msn'de filanda grup kurabiliriz maksat sürekli iletişim halinde olmamız ,gerçi öyle bi sıkıntınız varmıdır bilmiyorumda yabancı oldugum için iyi olurdu adıma ve benim gibi yeni başlıyacaklara :)

Clan oyun üzerinden sürekli iletişimde onun için başka bir yere pek ihtiyaç duyulmuyor. Clanın içinde her türlü muhabbet var kalabalıkda istediğin herşeyi headsetini takarak sorabilirsin.
  • Tamam o halde Psn adresinde yeri olan yetkili bi arkadaşın Psn adresi lazım birde konusu acılmışken MAG oynayanların Psn'lerini yazarsanız veya yazılı olan bi konu varsa oraya yönlendirseniz memnun olurum.
  • BİGBOSS_UGUR
    Blackeagle79
    Sudemnur
    Guerillablack
    OZY_35
    ozgurulas

daha şuan nicklerini tam olarak yazamıyacağım bir çok arkadaş var. İstediğini ekle hepside clana alır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Virtual Reality -- 1 Eylül 2016; 20:37:34 >
  • Playstationlifestyle sitesi tarafından yılın en iyi FPS oyunu seçlildi MAG arkadaşlar.

http://playstationlifestyle.net/2010/12/21/best-shooter-of-2010/
  • @ilker_xxx , Tamamdır not aldım eve gittiğimde kayıt ederim.Teşekkürler

@Turquia , Hak yerini bulmuş.
  • Arkadaşlar Selamlar,

Sabit başlık açmak ve takip edebilirlik adına playstationturk.com sitesinde forum konu başlığımız açılmıştır, herkesi bekleriz...
    İlker hocam oyunda da arkadaşlara linki msj atıp çağıracağım, yardımların olursa sevinirim...
    Burada ki konseptte devam etsin süper gidiyor, eline sağlık...

MAG Sver - TR Atatürk Klanı

http://www.playstationturk.com/forum/mag-sver-tr-ataturk-klani-herkese-aciktir-t29304.html

• Değerli arkadaşlar 1.mesajda güncelleme yaptım. Hem mesaj içeriğini güncelledim hem Clan Deploy screenshotlarını ekledim.
  • quote:

Değerli arkadaşlar 1.mesajda güncelleme yaptım. Hem mesaj içeriğini güncelledim hem Clan Deploy screenshotlarını ekledim.

ilker abi helal valla ne ilk mesaj yapmışın
  • quote:

Orijinalden alıntı: gamyonlu34

quote:

Değerli arkadaşlar 1.mesajda güncelleme yaptım. Hem mesaj içeriğini güncelledim hem Clan Deploy screenshotlarını ekledim.

ilker abi helal valla ne ilk mesaj yapmışın

Sizin gibi değerli arkadaşlarla aynı clanda olmak Mag i daha zevkli ve kaliteli yapıyor.
    MAGI MAG YAPAN DEĞERLERİMİZ. DEĞERLERİMİZE SAHİP ÇIKALIM.

Ne demiştik kardeş
    FPS BİZİM İŞİMİZ
  • Oyunda ahım şahım grafikler sesler belki yok fakat klan olarak oynadığınız zaman ve Türkçe iletişim kurduğunuzuda hesaba katarsak çok zevk verdiğini söylemeliyim.Uğur abiniz çok kafa dengi iyi kalpli ve muhabbetine doyum olmayan bir insan hiç bir sorun yaşamazsınız=) Ben diğer oyunlara ağırlık verdiğim için M.A.G. i elimden çıkarttım yoksa devam ederdim bakalım artık kısmet Killzone 3 e olur oraya geçeriz =) MaviSiyah tan sevgiler bizim klan ahalisine
  • Şu an İlker abi ve Uğur abiyle tanıştım ikiside gerçekten çok cana yakın insanlar ve kaliteli oyuncular . bende magde yeni sayılırım. Bu clan sayesinde bayağı level aldım
  • Bizde destekliyoruz jklanınızı UC2 TURK klanı olarak

V
    Ben
    Catwalk
    Saidbaba

Oyunu aldık. Başlıkta SVER olarak karakter alalım dedim umarım bir aksilik olmaz da katılırız klana
  • Dün gece adamlara c'yi açtırıpta uçaktan gelmelerini beklemek tam efsaneydi.. gökten ceset yağdırdık resmen, resim çekenler olmuştu ilker sende varsa ekle buraya görsün millet
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.