Şimdi Ara

MAFİA TRİLOGY TÜRKÇE YAMA (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
1
Favori
1.885
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tahminleri alalım. Bu oyuna kaç yama çıkar? Ben en az 3 diyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eren Acar

Tahminleri alalım. Bu oyuna kaç yama çıkar? Ben en az 3 diyorum
    Nurullah abiye bırakıyoruz bence bu yamayı. Hem oyuna olan ilgisi hem de daha önce çevirdiği için mafia serisini ortaya güzel bir yama çıkarır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sinnerclown

Evet uymuyor mesela commandos 2 HD remester yapım dedim Türkçe yaması bölük pörçük ugrasilmaz .Ama belki mafyada öyle değilse uyarliyabilirim kardeşim boşuna uğraşma.

Alıntıları Göster
    Oyun çıkınca bakarız artık ama gelen bilgilere göre bir kaç bölümde eklenecekmiş. Her halükarda çeviri işleri olucaktır yine.

• mafia 2 ve 3 steam de çıkmış durumda 1.oyun ise 28 ağustosta.
  • nesetcan N kullanıcısına yanıt
    Dediğniz gibi, ilk oyunun yaması Remake sürüme uymayacaktır. Hikaye genişletilecekti çünkü, yeni içerikler vs. gelecek deniliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrecan12bjk

mafia 2 ve 3 steam de çıkmış durumda 1.oyun ise 28 ağustosta.
    Eski sürümleri elinde olanlara ücretsiz verilmesi de büyük jest. Lütfen atlamayalım bunu

• İlk oyunun yaması uymayacaktır, malum komple Remake yapılıyor oyun. Uysa da daha iyi ve güncel bir yamayı hakediyor oyun. Kurtlar Vadisi Modu olmadan yani.
    İkinci oyun için de menüler vs değiştirilmiş denmiş, portu kötü olduğu için o da elden geçirildiyse yama uymayacaktır.
    Üçüncü oyun için ise mevcut yamanın uyarlanmasını bekleyeceğim, season passi almak için fırsat bekliyordum şansa def editionu verildi.
  • aman gözünüzü seveyim şu ilk oyunun remake'ine yama yapacak olan kişi sakın ha sakın kurtlar vadisi işlerine falan girmesin vallahi eve kapanır sabahtan akşama kadar ağlarım...
    o nasıl bir rezillikti öyle be... bak yine aklıma gelir gelmez sol gözüm seğirmeye başladı ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: thomas angelo

aman gözünüzü seveyim şu ilk oyunun remake'ine yama yapacak olan kişi sakın ha sakın kurtlar vadisi işlerine falan girmesin vallahi eve kapanır sabahtan akşama kadar ağlarım...
    o nasıl bir rezillikti öyle be... bak yine aklıma gelir gelmez sol gözüm seğirmeye başladı ya
    Yok kardeş bu seferkini ben yapıcam. Bu ara moda olan çukuru yaparım yada eşkiya dünyaya hükümdar olmaz da olabilir

• freeman1930 kullanıcısına yanıt
    Mafia 2 ve 3 remastered olduğu için orjinal sahiplerine ücretsiz verildi bu durum remake olan Mafia 1 için geçerli değil.Henüz oynamadım ancak videolardan baktığım kadarı ile remake yapılan oyunların orjinaline göre aralarında neredeyse fark yok gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RAGNAROX_ -- 20 Mayıs 2020; 17:19:10 >
  • RAGNAROX_ kullanıcısına yanıt
    Hocam çorba yapmışsınız. Remastered yani düzenlenmiş olanlar Mafia 2-3. Remake yani tekrar yapım olan Mafia 1.
  • quote:

Orijinalden alıntı: freeman1930

Yok kardeş bu seferkini ben yapıcam. Bu ara moda olan çukuru yaparım yada eşkiya dünyaya hükümdar olmaz da olabilir

Alıntıları Göster
    mafia 2 yi denediniz mi TR yama uyarlanabilir mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrecan12bjk

mafia 2 yi denediniz mi TR yama uyarlanabilir mi ?

Alıntıları Göster
    Yok dostum daha fırsat bulamadım. Akşama anca bakarım.

• Bir normal sürüm, bir de Kurtlar Vadisi edition isteriz
  • FORZAFATHER F kullanıcısına yanıt
    Acıkınca böyle oluyor düzelttim hocam
  • Mafia 2 nin eski yamasını yeni oyuna uyarlayabilirse bi baba yiğit çok iyi olur be
  • sanırım mafia 2 ile ilgili kimse el atmayacak ben bismillah diyip oynamaya başlıyorum :)
  • Melankoli4 M kullanıcısına yanıt
    Bence bekle biraz
    Bi bakmışın birisi uyarlamış

• quote:

Orijinalden alıntı: MorFilleR

Mafia 2 nin eski yamasını yeni oyuna uyarlayabilirse bi baba yiğit çok iyi olur be
    Bunlar hep sana babayiğit.😜
  • quote:

Orijinalden alıntı: sinnerclown

Bunlar hep sana babayiğit.😜

Alıntıları Göster
    Bakıcaz görüce kardeşim

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.