Şimdi Ara

MAFİA oynamis olanlar buraya!!! (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
709
Cevap
2
Favori
72.582
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yanlız bu oyunla beraber birşeyi anladım..yeni yapılan oyunlarda grafik kalitesinden başka hiçbir halt yok

hiç yaratıcı değiller ver grafiği sür piyasaya oh valla

mafiayı yapanlara resmen taptım ya aşık oldum adamlar GERÇEK emek vermişler oyuna..ve o zamanların şartlarına göre grafikleri özellkile karakterlerin yüzleri müthiş derecede göze hoş geliyor

mafiayı yapan kişiler kadar bu özveriyi gösterseler şimdiki yapımcılar, ortaya muhteşem yapımlar çıkacaktır

• başı sıkıcıydı, ugraşamadım fazla, tekrar mı yuklesem ne..
  • quote:

Orjinalden alıntı: TuGy18

yanlız bu oyunla beraber birşeyi anladım..yeni yapılan oyunlarda grafik kalitesinden başka hiçbir halt yok

hiç yaratıcı değiller ver grafiği sür piyasaya oh valla

mafiayı yapanlara resmen taptım ya aşık oldum adamlar GERÇEK emek vermişler oyuna..ve o zamanların şartlarına göre grafikleri özellkile karakterlerin yüzleri müthiş derecede göze hoş geliyor

mafiayı yapan kişiler kadar bu özveriyi gösterseler şimdiki yapımcılar, ortaya muhteşem yapımlar çıkacaktır

Katılıyorum. Mafia'dan sonra FarCry ve Pes 5 haricinde hiçbir oyundan zevk alamadım nerdeyde.

• quote:

Orjinalden alıntı: Raven Shield
    Katılıyorum. Mafia'dan sonra FarCry ve Pes 5 haricinde hiçbir oyundan zevk alamadım nerdeyde.

fear quake bunlar sırf grafik far cry ve mafia en beğendiğim 2 oyun

bunlara rome total warı eklerim başka oyun aramam zaten

pes5i hiç söylemiyorum o zaten hayat tarzım
  • hatırlıyorum mafia yı 32mb geforce ile oynuyoduk
  • Zaten o yüzden onun gibisini bulamadım diyorum ya, yani yeni oyunlarda sadece adam öldürme ve bölüm geçme için oynuyorum, strateji, mantık yok çoğunda. Tugy, daha başlardasın, ilerlediğinde daha da zevkli olacak. Bu arada oyunun başına aldanıp bırakmayın, azıcık gayret gösterin çünkü buna kesinlikle değer. Grafikler zamanının en iyisi, şu anda bile gayet güzel. Ben oyunu düşük konfigürasyonla oynamıştım, ful detay eminim süper olurdu. Oynayanlara iyi eğlenceler.
  • abi diyorum ya full detayda adamların yüz detayı half life 2 deki gibi yahu diye kalakaldım görünce

şu anda bile abartmıyorum bir çok oyundan çok daha kaliteli oyunun grafikleri..arabaların yüzeyleri yansıyor falan süper ya ve gerçek zamanlı gölge bile var

ayrıca oyun benim sistemi de kastırmayı başardı..herşey full de caddede giderken bir sürü araba çıktığında kasılıyor bendede

zaten grafikleri geçseniz bile oyunun en deli yanı senaryosu muhteşem..

ilk ara videolardan birinde salieri nin adamlarından biri ( Sam sanırım ) kapıdan çıkıyor ve bize (taxiciye) arabanın içinde oturuyoruz biz arabaya doğru tehlikeli şekilde yürüyor arkada kalp atış ritmi falan elini ceketinin içine sokuyor orda ben bi gerildim zaten silah çıkarıp beni öldüreceğini sanarken hop bir zarf çıkarıyor..

çok kaliteli yapmışlar ya anlat anlat bitmiyor valla

• WORLD NO:1. ST
    MAFİA
  • bence de oyun muhteşem.Ben oyunu sınıfta 3 arkadaşla beraber oynuyoduk.Akşam oynayıp sabah da olan olayları tartışıyorduk.O zamanlar biri bizi gozetlio falan wardi.Herkes onu konusurken biz Mafia senaryosu uzerine tahminler yapıyorduk.Ve beni en cok etkileyen sahne de son bolumde paraların ustune kanların yukarıdan damladıgı yerdi.Oyun bittiginde kendimi bir sure boslukta hissemistim.Konusucak muhabbet bulmakta bile zorlanmistik.
    Oyun bugune kadar oynadigim en ii senaryoya sahip oyun diebilirim.(tabii bi de KOTOr2 VAR)
  • O bir şaheser o bir başyapıt onun gibisi birdaha gelmez keşke devam oyunu veya yeni bir mafya gelse ah neydi o günler be 32mb tnt 2 oynamoştım ilk
  • O bir şaheser o bir başyapıt onun gibisi birdaha gelmez keşke devam oyunu veya yeni bir mafya gelse ah neydi o günler be 32mb tnt 2 oynamoştım ilk
  • yuh ya bu kadar olur

biraz önce, otele bomba yerleştirdim kaçtım otelden polislerden kaçarken kiliseye düştüm birde ne göreyim.. daha önceden öldürdüğüm düşmanımın cenaze törenine düşmüşüm.. ben senaryonun film gibi kalitede olmasına afallarken az daha hepsi beni öldürüyordu ya

muhteşem ya daha neler görecem bu oyunda bakalım

• Biz arkadaşlarla bu oyunu 4 kere filan bitirdik süper bi oyun warya hala olsa hala oynarız yani... O grafikleri, sora geçtiği mekanlar, mekan çeşitliliği süperdi bence dewamı yapılsa süper olurdu...
  • Bende 2. kez başlıyorum.
  • quote:

yuh ya bu kadar olur

biraz önce, otele bomba yerleştirdim kaçtım otelden polislerden kaçarken kiliseye düştüm birde ne göreyim.. daha önceden öldürdüğüm düşmanımın cenaze törenine düşmüşüm.. ben senaryonun film gibi kalitede olmasına afallarken az daha hepsi beni öldürüyordu ya

Kendini çok kaptırma bağımlılık yapar.Daha keşfetmen gereken bir sürü şey olacak.

• bende bu oyunu kv yamasıyla oynadım çok güzel bir oyundu. Ama savcının evini soyma bölümünü geçemedim daha sonra oynamadım bi süre sonra format attım oyun silindi.konuda çok güzeldi.son bölümünü çok merek ediyorum bir özet geçermisiniz.
  • BEN MAFİA DA İLK BÖLÜMLERİNDE ŞU MOLOTOW PARTY İDİ HERHALDE BÖLÜMÜN İSMİ. BEN ARABALARI PATLATTIKTAN SONRA O BARA GERİ DÖNÜYORUM AMA ORADAN OYUN ATLAMADI ORADA BİR YERE Mİ GİRMEM GEREKİYOR YARDIM EDERSENİZ SEVİNİRİM
  • BEN MAFİA DA İLK BÖLÜMLERİNDE ŞU MOLOTOW PARTY İDİ HERHALDE BÖLÜMÜN İSMİ. BEN ARABALARI PATLATTIKTAN SONRA O BARA GERİ DÖNÜYORUM AMA ORADAN OYUN ATLAMADI ORADA BİR YERE Mİ GİRMEM GEREKİYOR YARDIM EDERSENİZ SEVİNİRİM
  • www.merlinin kazani.com dan alıntıdır
    BÖLÜM 3 : Molotov Party

Haritada belirtilen yere gidince ön kapıda bir gorilin olduğunu görüyorsunuz. Binanın sağ tarafına gidin ve oradan arka kapıya ulaşın. Burada ilk olarak yapılması gereken kapıda arkası dönük olarak duran adama beyzbol sopasıyla en sert şekilde vurmak. Eğer en sert şekilde vurmazsanız (Action tuşuna kırmıza bar dolana kadar basın) adam bayılmaz ve biranda kendimizi bir çatışmanın içinde buluruz. Adamı bayılttıktan sonra molotov kokteyllerini arabalara birer birer atıyoruz. Molotov kokteylimiz bitince işe beyzbol sopasıyla da devam edebiliriz. Unutulmaması gereken şey, arabalar maksimum hasar aldıktan hemen sonra araçların yanından uzaklaşmak. Yoksa arabalarla birlikte sevgili Tommy de havaya uçar.

Bölüm Sonunda Kazanılan Araba : Bolt Ace Fordor Green
    quote:

Orjinalden alıntı: koray_58

BEN MAFİA DA İLK BÖLÜMLERİNDE ŞU MOLOTOW PARTY İDİ HERHALDE BÖLÜMÜN İSMİ. BEN ARABALARI PATLATTIKTAN SONRA O BARA GERİ DÖNÜYORUM AMA ORADAN OYUN ATLAMADI ORADA BİR YERE Mİ GİRMEM GEREKİYOR YARDIM EDERSENİZ SEVİNİRİM

• daha ne görevler var oyunda
    quote:

yuh ya bu kadar olur

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.