Şimdi Ara

MAFİA oynamis olanlar buraya!!! (34. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
709
Cevap
2
Favori
72.582
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ben seriye yeni başlayacağım ilk oyunun hala oynanabirliği var mı çok uzun zaman oldu.yoksa direk 2.ciden mi başlayayım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lithium 

ben seriye yeni başlayacağım ilk oyunun hala oynanabirliği var mı çok uzun zaman oldu.yoksa direk 2.ciden mi başlayayım?

hikaye olarak ortak noktaları yok tek bir 30-45 saniyelik video dışında ama bence ilk mafia 1i oyna bu arada feci spolier veriyorum istersen oku
    1. oyunda canlandırdığımız karakter oyunun son videosunda ölüyor (mafya kanı yerde bırakmaz tarzı bir mesajı var) 2. oyundaki oyundaki görevlerden biride ilk oyundaki adamı öldürmek yapımcılar burda eski oyunu bitirenlere bir flashback yaşatmak istemiş galiba ben çok şaşırmıştım

edit: yanlış mesajından alıntı yapmışım olsun anladın sen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NDS -- 25 Ocak 2012; 18:28:15 >

• quote:

Orijinalden alıntı: NDS

quote:

Orijinalden alıntı: Lithium 

ben seriye yeni başlayacağım ilk oyunun hala oynanabirliği var mı çok uzun zaman oldu.yoksa direk 2.ciden mi başlayayım?

hikaye olarak ortak noktaları yok tek bir 30-45 saniyelik video dışında ama bence ilk mafia 1i oyna bu arada feci spolier veriyorum istersen oku
    1. oyunda canlandırdığımız karakter oyunun son videosunda ölüyor (mafya kanı yerde bırakmaz tarzı bir mesajı var) 2. oyundaki oyundaki görevlerden biride ilk oyundaki adamı öldürmek yapımcılar burda eski oyunu bitirenlere bir flashback yaşatmak istemiş galiba ben çok şaşırmıştım

edit: yanlış mesajından alıntı yapmışım olsun anladın sen

tamam anladım 2.oyundan başlıycam öecbur ilkini silmişim bulamadım şimdi kim indirecek

• mafia serisi oynadığım oyunlar arasında konusu-hikayesi en sağlam olandır üzerine bilmem. oynamayanlara şiddetle tavsiye ederim
  • Mafia serisi
  • şu an soundtrack 'ini bi tek ben mi dinliyorum :D
  • yarış bölümü dışına eve t en baba oyundur
  • İkinci oyunda en sevdiğim şarkı :

Bu şarkı çıktığında o anda arabadan inmem gerekse de inmiyordum,şarkı bitene kadar geziniyordum
  • quote:

Orijinalden alıntı: psycho90

İkinci oyunda en sevdiğim şarkı :

Bu şarkı çıktığında o anda arabadan inmem gerekse de inmiyordum,şarkı bitene kadar geziniyordum

aaaa hatırladım =) gerçekten benimde hoşuma gidiyodu hele birde kar yagıyosa :)

• Mafia ve hitman serisi süper
  • quote:

• Serinin 2.oyununu çok beğenmiştim gerçekten . Özellikle ana menüde durup bi 10-15 dakika etrafı izliyordum
  • Hayatımda oynadığım en zevkli oyundu.
    Birinci oyun kesinlikle daha güzeldi ikincisinden.
  • quote:

Mafia 2deki ana menü müziğide süperdi oyuna girmeden dinliyordum

• Mafia 1 de herkes yarış bölümünden şikayet eder,hatta mod bile çıkmıştı sanırım.O bölümü atlıyordu modu yüklediğinizde.İşin garip yanu ben tek seferinde geçmiştim,dönüşlerde kesinlikle gaza basmamaktı mantığı,azıcık bile gaza bassanız araba 180 derece dönüyordu.
  • Ahh lütfen bu müzik varken diğerleri püüüüüh :D

http://www.youtube.com/watch?v=pkYoXSE2bO0
  • quote:

Orijinalden alıntı: _sLiM_

bence oyun tarihinin en baba oyunu GTA falan yalan onun yaninda tam bir efsane ciktigi zaman dier oyunlar 1cd yi zor doldururken MAFİA 3cd idi!!!
    hersey o kadar gercektiydi ki....
    fakat oyunun devami gelmedi yalan oldu oyunu 3defa bitirmis ve herseferinde ayni zevki almis bi oyunsever olarak bu oyunun niye devaminin gelmedigini merak ediyorum..
    benim gibi bu oyunun haftasi olup bitirenler buraya toplanirsa sevinirim...

+1 MAFIA ll DE ÇOK GUZEL DE SAGLAM EKRAN KARTI İSTİYOR
  • Of of neden hortlatıyorsunuz şunlar
  • Mafia 1'i çok severim ancak 2'yi hâlâ oynamadım.

2. oyunda Thomas Angelo'yu öldüren adamla oynamamız daha şimdiden 2. oyunun karakterine kıl olmamı sağladı.
  • sene 2013 hala oynuyorum çok zevk alarak oynadığım bir oyun
  • 
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.