Şimdi Ara

mafia müzikleri???!!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
628
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar..dün mafia nın oyunu aldım ve güzel bir şekilde oynayıp 5.bölüme kada geldim.ve ne olduysa o zmn oldu.5-6 kere denememe rağmen 5.bölümün farklı farklı yerlerinde oyun dondu ve bilgisayara mavi bir ekran geldii.işte bilgisayarınız tehlike altındadır diy felan ama 5.bölüme kdr düzgünm oynadım bu neden kaynaklanıyor olabilir.pop 2 ,psiops,manhunt ,splinter cell gibi oyunlarda yüklü ama onlarda olmadı...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emreyavuz41 -- 19 Haziran 2009; 22:44:50 >

• Oyunla değil bilgisayarınla alakalı gibi geldi bana.
  • Ram, ekran kartı tam oturmamış olabilir
    Bundan başka olarak oyundan oyuna değişiyor galiba mesela ben Normal HC SD COD4 online oynarken hiçbir hata almıyorum ama COD4 Pro Mod oynarken mavi ekran hatası alıyorum
  • ram im 1gb ekran kartım ise express chipset family die saçma sapan birşey:)224 mb:d
  • Sanırsam laptop kullanıyorsun.. Ekran kartından oluyor olabilir. Güncelleme yap derim. Aklıma başka birşey gelmiyor.
  • hayur laptop kullanmıyorum.ve ayrıca ilk 5 bölüm olmuyodu bu sorun daha sonra oldu.ve daha üstün oyunları oynuyorum..
  • Bariz oyun kaynaklı problem, 5.bölüme kadar geldiyse başka bişey olamaz.. Tekrar indir oyunu
  • arkadaşlar sağolun bu sorunu hallettim birşey daha sormak istiyorum..
    hani gta vice cityde kendi müziklerimizi koyuyorduk mafiadada kendi müziklerinizi koymak varmı??
  • yokmu bilen??
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.