Şimdi Ara

Mafia III Duyuruldu!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
164
Cevap
3
Favori
2.489
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyun dünyasının en gözde serilerinden olan Mafia'nın üçüncü oyunu hakkında daha önce söylentiler ortaya çıkmıştı. Serinin dağıtımcısı 2K, Twitter üzerinden nihayet Mafia III'ü resmi olarak duyurdu.

Şimdilik 2K, Mafia III'e ait sadece bir görsel paylaştı. Belirtilene göre oyunun duyuru videosu ve oyuna ait ilk bilgiler 5 Ağustos'ta Gamescom festivalinde Türkiye saatiyle 15.00'da gelecek. 2K'in yayınladığı görselde ormanlık bir alanda biri kadın olan dört karaktere yer veriliyor. Bu karakterlerin kim olduğu yayınlanacak duyuru videosunda ortaya çıkacaktır.

2K, serinin yeni oyunu için yayınladığı basın açıklamasında şu sözlere yer verdi: "Mafia III; oyunculara zengin hikaye anlatımına sahip organize suç dünyasına ve dönemin arabalarını, müziklerini ve modasını doğru bir şekilde yansıtan, özenle yaratılmış bir oyun dünyasına kapı açmasıyla ünlü Mafia serisinin yeni üyesidir."

Mafia III, 2K'in son zamanlarda kurduğu Kaliforniya merkezli Hangar 13 tarafından geliştirilmekte. Gamescom'da gösterilen videonun yanında Mafia III, kapalı kapılar arkasında basına özel olarak gösterilecek. Serinin bu yeni oyunu hakkında beklentilerinizi bizimle paylaşmayı unutmayın.

• Wwwwaaaaaaaaaaaooooooooooooowwwwwwwwww

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Yürü be

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Aman Tanrı'm Didim abi bune yaaaa bu sene çok güzel oyunlar duyuruldu fallout 4 mafia 3 dishonored 2

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • ohhhh be sonundaaaa

• Oleyy!!!!!

• PS2 sahibiyken Mafia 2 fragmanının gazıyla o zamanki yeni nesle geçişimi yapmıştım. Mükemmelde bir oyundu. İnşallah buda yine güzel bir oyun olacaktır . Gelsin Gamescom :)

• Arabalara bakarsak oyun 60-70 lerde gececek
  • Süper oldu bu be
  • Allahuekber..

• < Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • tahminlerimi yapayım.
    1. arabalara bakıcak olursak oyun muhtemelen 70lerde veya o civarlarda geçiyor
    2. vito oyunda kesinlikle yer alıcak çünkü seslendiricisi bunu kendi söyledi
    3. vito beğenilmediği için ana karakter değil muhtemelen birazcık daha yaş almış bir yan karakter olacak

• İşte bu be nihayet :D

• Sonunda ulan sonunda kaldi Age of empires 4

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu sefer hangi aileleri mahvedecez bakalım :)

• İnşallah karakterler ve konu farklı olmaz. Joe'nun sonunu ve Vito'yu tekrar kontrol etmek istiyorum

• Ağlamak istiyorum. Mafia 2'nin o atmosferi, o müthiş hikayesi aradan yıllar geçmesine rağmen bende nasıl bir etki bıraktıysa artık hala tüylerimi diken diken eder. Mafia 3 duyurulması bekleniyordu zaten ama resmi olarak duyuruldu sonunda. Süper ya
  • Oha bu süper bi haber ya dışarının sıcağından gelir gelmez bunu gördüm buz etkisi yarattı bende :D Arabalar da yakıyor ya off

• Mafia 2 neredeyse 6 7 yilda çıkmıştı bu bekletmez umarım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ALLAHU AKBAR

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.