Şimdi Ara

MAFIA II { PC/X360/PS3 } Yeni Gameplay [HD] Video Eklendi !!! (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.198
Cevap
3
Favori
59.946
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: CYCLOMOTEUR

hala tarih belli değil galibaKonuyu baştan sonra okudum ama göremedim (bu saatte)

Sonbahar 2009 ( Bu arada karakterlere hiç ısınamadım.İlk oyundaki gibi karizmaları yok.Özellikle bu lafım şişko olana)
  • quote:

Orjinalden alıntı: Sultan El Kebir

quote:

Orjinalden alıntı: CYCLOMOTEUR

hala tarih belli değil galibaKonuyu baştan sonra okudum ama göremedim (bu saatte)

Sonbahar 2009 ( Bu arada karakterlere hiç ısınamadım.İlk oyundaki gibi karizmaları yok.Özellikle bu lafım şişko olana)

videosunda spring 2009 diyor ilkbahar yani.ben çok umutluyum bu oyundan balon gibi patlamaz inşallah

• FALL 2009 gördüm ben trailerda.Spring yazısı göremedim belki Avustralya içindir çünki orada mevsimler farklı oluyor kuzey yarımküreye göre.

Benim en çok korktuğum buna erteleme gelmesi.Take-two bu kadar bomba oyunu bir senede çıkartabilecek kapasitede bir firma değil.

Firmanın geçmişine baktımda en fazla senede 1 tane AAA kalite oyun,bi tanede AA kalitede oyun çıkarmışlar.2007 yılını sadece bioshockla idare ettiler.2008 de GTA,Midnight Club çıkarttılar.

Bu sene Borderlands,Bioshock 2,Mafia 2 vadediyorlar.Daha borderlands web sitesi doğru düzgün yok.Bioshock 2 sadece bir tane trailer var.Mafia 2 en hazır gözüküyor ama GTA 4 2007 kışında çıkacakken 2008 ilk yarıya ertelendiğinide unutmuyorum off.

Eğer Mafia 2 gelmezse bu kış bir tane bile bomba oyun gelmeyecek.2008i mumla arıyacaz benden söylemesi.
  • 3. sayfada Take Two firmaının açıklamasını verildi bu oyunların Kasım 2009 a kadar çıkacağı söylendi...tabi çıkarmı bilinmez
  • Oyundaki Yenilikler

• Oyunda okunabilir gazeteler olacaktır ve bu gazetelerden 1945 ve 1950'lerin başı hakkında haberleri öğrebilebilecek.
    • Oyunda arabaların önemli bir rolü olacak. Arabalar, oyundaki tarihe uygun bir şekilde olacak.
    • Oyuncu, şehrin içinde kendine bir ev satın alabilecek.
    • Restorantlardan alınan yiyecek ve içecekler sayesinde sağlık yükseltilebilecek.
    • Oyunda araba modifiye etme imkânı olacak.
    • Çevre ile olan etkileşim daha da artmış bir şekilde oyuncunun karşısına çıkacak. Radyolardan o günlerin tanıdık şarkıları duyulabilecek.
    • GTA serisindeki gibi araçlar hasara uğradığında, arabanın kaportası çökecek. Araba, zaman geçtikçe kirlenecek. Ayrıca arabaların benzinleri de bitebilecek. Oyuncu kendi arabasını satın aldığında istediği takdirde arabanın plakasını bile değiştirebilme şansına sahip olacak. Kamyonların arkaları açılabilecek, ve bu bölümlere cesetler ve silahlar saklanabilecek.
    • İngilizcesi NPC olan oyuncu olmayan karakterler sigara içecek, gazete okuyacak ve otobüs durağında bekleyecek, şehir içinde dolaşacak, bir araçtan inip bir binaya girebilecektir..
    • Oyunda, oyuncunun daha iyi dövüşmesini sağlayacak kombolar üretebilmek için spor salonları olacak.
    • İngilizcesi Checkpoint olan Denetim Noktası sistemi bütünüyle onarılmıştır. Oyun içi yönlerdirmelerde hiçbir sorun olmayacağı söylenmiştir.
    • Ünlü komedyen Charlie Chaplin'i oyundaki eğlence klüplerinden bazılarında görmek imkânı da olacak.

Oyun ise 24 Nisan 2009 yılında piyasada olacaktır

Kaynak:http://tr.wikipedia.org

• 24 nisanı iple çekiyorum.Eğer iyi çıkarsa ilk orjinal alıp oynadığım oyun olacak.
  • quote:

Orjinalden alıntı: #FireLord#

Oyun ise 24 Nisan 2009 yılında piyasada olacaktır

• 24 Nisan olamaz yaw viki yanlış yazmıştır çoğu sitede hala TBA bana kalırsa bu yılın sonunda anca çıkar,daha doğru düzgün reklamı yapılmadı oyunun..
  • Son haber süper !
  • yenilikler cigir acar...guzel.
  • Oha o ne ya olağanüstü bi oyun bizleri bekliyor ! Grafikte videodaki gibi olursa hakkaten oyun inanılmaz olur
  • Yenilikler güzelmiş, artı enfes grafikler..görevleri düşünemiyorum çık artık
  • 24 nisan... imkansız ama keşke gerçek olsa 1buçuk ay sonra çıkcak olsa şuan tarihin yazdığı bi trailer gelmesi lazım
  • 88 gözle bekliyoruz oyunu.

Yılın oyununun çıkmasına az kaldı
  • Her zaman ki gibi beklemedeyiz.
  • quote:

Orjinalden alıntı: KoalaX

Her zaman ki gibi beklemedeyiz.

Başka bişeyler yapılabilir mi? Keşke elimizden bişey gelse
  • quote:

Orjinalden alıntı: rude.

quote:

Orjinalden alıntı: KoalaX

Her zaman ki gibi beklemedeyiz.

Başka bişeyler yapılabilir mi? Keşke elimizden bişey gelse

Release groups
  • Çıkış tarihi doğru olmaya bilir Kaynakta bu tarih verilmişti, inşAllahda bu tarihe çıkar
  • İGN sitesinde sadece 2009 var.Of of en yakın zamanda çıksa keşke
  • İlk oyun aklımdan çıkmıyor ki Ne oyundu be
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.