Şimdi Ara

----/MAFİA Fan Club/--- Yeni Resimler Geldi!!!!!!-MAFİA 2 Geliyor (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
515
Cevap
3
Favori
100.342
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Araba kullanma çok kötü ( özelliklede Godfather'ı bitirip hemen ardından Mafia'ya başlayınca )

Silahlar Godfather'da daha iyi ( özel bulunan altın,otomatik shotgun,otomatik taramalı vs...)

Mafia'da taşıma aracına binmek iyi olmuş

Mafia'a araba çok yavaş

Genele bakılırsa The Godfather daha iyi

TEKRAR SÖLİM ÖNCE GODFATHER HEMEN ARDINDAN MAFİA'YI BİTİRDİM

BUNLAR BENİM GÖRDÜKLERİM HİÇ Bİ OYUNU KÖTÜLEMEYE ÇALŞMIYORUM
  • tabiki senin zevkindir. Mafiada muhteşem bir senaryo var. bana görede mafia açık ara önde
  • @büyük adamn tabi ben zaten bütün bölümleri vericektim görevler nasıl geçilecek diye
  • @killercreek kendine göre haklısın ama araba sürüşü süper ben onun gibi araba sürüşü olan oyun göremedim god fatherin eksik yanlarından biriside araba sürüşü bende god father sıfırlattım hatta hayranıyım ama mafya en iyisi diyorum ama senin kararına saygı duyuyorum
  • Beni de eklerseniz klübe sevinirim. Oynadığım en güzel oyunlardan biridir mafya. Ve o yavaş dediğiniz arabaların max sürati 100km dir ki o sürate düz yolda ulaşırlar. Ben gerçekçilik sevdiğim için mafia benim için daima godfatherdan 10 adım önde.

Saygılar...Gökhan...
  • ama abi çok yavaş diil mi arabalar mafiada bide manevralar çok ağır ???
  • Hıı bide benim aldığım DVD mafianın üstünde kurtlar vadisi ek paketi var ama kuramıyorum

Yüklerken bi hata veriyodu galiba yardımcı olursanız tekrar bakarım bide çok fark varsa k.vadisi ek

paketinde yoksa boşa yklemiiyim
  • kurtlar vadisi modu gördüğüm en iyi türkçe yama...
  • Dostum o oyundaki araçlar en az 60 senelik. Lastikleri bile tahta olan araçlar. Elbetteki yavaş döner. Bu oyunun olayı da bu zaten eski zamanları tam anlamıyla yaşatabiliyor. Ve ilerleyen bölümlerde hızlı arabalar da var. Hatta pyhton vardı yanlış hatırlamıyorsam. Hatta oyunda ilk aldığımız arabayla bir tünele girip tünelin karşı tarafından çıkıyoruz ama karşı taraf yokuş yukarı tünel de fazla uzun değil bi 20 metre falan. O yokuş yukarı yeri çıkarken aracın hızı 10 km ye kadar düşüyordu işte oyunda benim hoşuma giden bu gerçekçilikdi. Godfather da el freniyle dönüyormuş gibi döndürülebiliyordu araçlar ki o zamanda arabanın el frenini çeksen bir daha o arabayı bir araya toplayamazsın. Ama hala diyorum zevk meselesidir bu.

Arkadaşlar bu oyunun müziklerini buraya uploadlayabilen bir arkadaşımız olursa çok minnettar kalırım aylardır arıyorum bulamadım bir türlü. Lütfen mafia data xtractor le çıkarın müzikleri uploadlayın. Cd si çalışsa ben yapacağım vallahi. Çok özlüyorum o müzikleri.

Saygılar...Gökhan...

• evet senaryolarda kv müzği çalıyor sonra 100% türkçe.Arabalar değişiyo -kv özelde-

bak ilk önce english yazanı kurucan sonra kv modunu

birde kv modukurarsan cdsiz çalışır
  • @::Battousai:: tamam ben yükleyip sana upload ederim
  • Bugüne kadar bitirdiğim en kaliteli ve ağzımda tat bırakan oyunlardan biri. Türkçe yaması da vardı. Mutlaka denenmeli.
  • KV modu mu!!! bi bahane daha oynamak içn mafiayı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ComradeMakarov -- 27 Temmuz 2007; 14:33:32 >
  • @killercreek neden öyle diyorsun ki bence güzel
  • biraz garip bi soru olacak ama, oyun sırasında save yapılmıyormu??ya da nasıl yapılıyor?? oyuna en baştan başladım, adamları barlarına götürdüm,yeni görev olarak bi yolcuyu adresine götürmek oldu, o sırada sol altta game saved yazdı ama ben load game de öyle bişey göremiyorum, ayrıca save game diye bi yerde göremiyorum..tşk

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mirza_İzmir -- 27 Temmuz 2007; 20:25:12 >
  • benide eklermisin...

arada sorunumu da yazayım :)

bu oyunu ilk çıktığımda oynadım o kovalamaca yerinden sonra tersaneye gittiğimiz yerde takıldım sonra bişeyler oldu oyun ve saveler gitti oyunu tekrar indirmek istiyorum ama o bölümden hemen sonraki saveyi verirseniz sevinirim en baştan oynamaya üşeniyorum da :)
  • sağolun ya
  • quote:

Orjinalden alıntı: sameducer

benide eklermisin...

arada sorunumu da yazayım :)

bu oyunu ilk çıktığımda oynadım o kovalamaca yerinden sonra tersaneye gittiğimiz yerde takıldım sonra bişeyler oldu oyun ve saveler gitti oyunu tekrar indirmek istiyorum ama o bölümden hemen sonraki saveyi verirseniz sevinirim en baştan oynamaya üşeniyorum da :)

ya arkadaşlar savelerle ilgili sorununuz varsa ben yanıtlamıştım ama size yinede yanıtlayacağım bunun için en azından bir teşekkür istiyorum

herneyse şimdi save olayına gellelim ilk öncelikle şu link e gir ----->www.gamecopyworld.com burda o search metnine aynen şunu yaz "mafia game save files" ve sana linkler gelecek o linklerden başında mafia yazana gel o link açıldığında save game,trainer,fix... vb şeyler var ordan save game olanını indir.

şimdi bunlar muhtemelen %100 save gamelerdir ama bizim şu yönden kurtuluyoruz mafia da save gameleri seçme var hemde istediğim bölümü seçebiliyorsun onun için kaldığın bölümden devam edebilirsin yada hiç uğraşmadan son görevi oynayabilirsin bu sana kalmış bir şey

bence @öyse bu yazıyı konunun başına koy herkes save game soruyor

• @öyse çok sağol dostum. Rapidshare e yükleyip linkleri buraya koyarsan herkes yararlanmış olur. Vallahi o oyunun müzikleri kadar beni etkileyen başka müzik yoktu. Cd si olsa vallahi bir daha oynayacağım da yok . Ne güzel direksiyonum da var free ride manyak zevkli olur du ama. Dur bakalım oyuncularda bulabilirsem alırım belki. Çok seviyorum bu oyunu çok.

Saygılar...Gökhan...
  • Oynadığım en güzel oyunlardan biri Canımı çektirdiniz cdlerini bulabilirsem tekrar kurayım bari
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.