Şimdi Ara

Mafia 2 %100 Türkçe Yama Çıktı (Oyunceviri ve BSC Ortak Yapımı)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
1
Favori
19.212
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•  Mafia 2 %100 Türkçe Yama Çıktı (Oyunceviri ve BSC Ortak Yapımı)

Menü ve Görevler %100
    Altyazılar %100
    ......................
    Bu yama (Oyunceviri.com ve BSC)
    ortak yapımıdır.

Çevirmenler
    ---------------------------
    Okan ŞEN (Venomtrk)
    Tugay KARABAYIR (Dante)
    Yücelen GÜNEŞ (Venomz)

Türkçe Kodlama & Kurulum
    ---------------------------------
    admin (oyunceviri.com)

...................

- Türkçe yama argo ve küfürlü konuşmalar içermektedir. 18 yaş altı oyuncular için tavsiye edilmez.

- DLC paketi kurulumundan sonra yamayı kurmanızı tavsiye ederiz. Aksi halde orjinal font boyutu ile oynamak zorunda kalabilirsiniz.

- Yama dosyası virüs kontrolünden geçirilmiştir. İndirdikten sonra sizin de virüs taraması yapmanız önerilir.

- Bu yama dosyası oyun içinde kullanılan özel isimler ve kalıplar dışındaki metinlerin tamamını Türkçe'ye çevirmektedir. (Oyun menüsü, görev metinleri, oyun içi metinler ve video altyazıları vb.)

- Dosyayı oyunu kurduğunuz dizine yüklemeniz gerekmektedir. Kurulum tamamlandıktan sonra, oyunu açın ve oyun ayarlarından altyazıları etkinleştirin.

MAFIA II TÜRKÇE TANITIM FİLMİ

[simage]http://oyunceviri.com/oyunicigoruntuler.png
    [/simage]

http://www.oyunceviri.com/forum/showthread.php?1025-Medal-Of-Honor-100-T%C3%BCrk%C3%A7e-Yama-%281.1-G%C3%BCncelleme%29%28OyunCeviri.com-Yap%C4%B1m%C4%B1%29

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi venomtrk -- 27 Şubat 2011; 23:04:41 >

• Buraya ilk mesaj benden olsun.
    Hayırlı olsun ve teşekkürler.
  • Sitede sorunmu var yoksa sorun bendemi
  • Şimdi evden çıkıyorum ama evden gelince indireceğim. Bu arada çeviri ekibi neye göre oluşturuluyor?
  • Şu anda Türkçe yama ile oynuıyorum.GErçekten mükemmel ve kusursuz bir çeviri olduğunu söyleyebilirim.

Ellerinize , kollarınıza , bileklerinize , beyninize sağlık.Çok iyi bir çalışma olmuş.

Üstelik ücrette talep etmemeniz gerçekten taktire şayet bir düşünce.

Herşey için teşekkürler
  • Yamayı kurunca oyun baştan mı başlayacak acaba?
  • Yama için çok teşekkürler 1-2 yerde çok küçük hatalar olmasına rağmen çok zor bir işi başarmışsınız ve gerçekten iyi olmuş.
  • Arkadaşlar güncel dlc dosyası var mı ? varsa link verirmisniz lütfen..
  • Arkadaşlar kimse yardım etmeycek mi ? Oyunu yükledim öylece duruyor sabahtan beri..
  • Mükemmel bir çeviri. İngilizce hiç oynamadım. Bu yama için perşembeye kadar sabrettim ve sonunda oyunu türkçe olarak bitirdim. İyiki ingilizce oynanamamışım. yoksa oyun zevki yarı yarıya düşecektir. Uğraştığınız için çok teşekkürler venomtrk ve ekibi. Ellerinize saglık. Yeni oyunlarla bekliyoruz sizleri.
  • Şuanda oyunu 2. defa oynuyorum süper ya hiç bıkmam bu oyundan ellerinize sağlık
  • Süper!
  • Emeği geçen herkese çok teşekkür ederim
  • Keşke oyunu bitirmeden önce görseydim burayı. Tekrardan teşekküler güzel paylaşım olmuş.

Bu arada joe's advanture içinde türkçe yama çıkacak mı???
  • Elinize Saglik Ama keske Alt Yazilardan Konusmalarada ceviri yapilabilinse ? :/
  • Dostum, harika işler çıkarmaya devam ediyorsun. Ama lütfen şu GTA IV ve Ek Paketlerine de el atın.
    Yarım yamalak çözüyorum oyun esnasında ama hem alt yazı okuyup hem de araç takibi yaparken bir de translate ile aklımı pararlel hareket ettiremiyorum : ))
    Gerçi Cuma günü nasipse askere gidiyorum ama döndüğümde umarım o çeviri de olmuş olur, herkeste GTA 'nın ne kadar mükemmel bir hikayeye sahip olduğunu anlar...
    Görşmek üzere
  • DLC paketi nerde bulucam yardımcı olurmusunz
  • Sitey Bir Türlü Üye Olamadım.Aktivasyon Kodu Gelmiyor.Link Verebilecek Var mı ?
  • VİTO:Ne s... oluyor orda
  • arkadaşlar ben mafia 2 yi steamden satın aldım yanlız oyun yamasını yükleyemedim acaba altyazı yaması sadece korsan ya da kutulu veriyonlarına göre mi ?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.