Şimdi Ara

Maestia Online (rehber) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
681
Cevap
1
Favori
94.381
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: digital2

Grafik olarak umarıım tatmin edicidir CBT ye girememştim merk icerisindeym :)

Tatmin edici oLduğuna emin oLabilirsn :):)
    ya da bi dene önce
  • client i indirdikten sonra 600mb lık patch mi var??
  • quote:

Orijinalden alıntı: mekka

client i indirdikten sonra 600mb lık patch mi var??

590 :)
  • iyide daha üye olamıyorum nasıl indirecem ? :) fazla üyeliği olan biri varsa yardımcı olabilirmi? 8mb net var yararlanamıyoruz yaw :))
  • quote:

iyide daha üye olamıyorum nasıl indirecem ? :) fazla üyeliği olan biri varsa yardımcı olabilirmi? 8mb net var yararlanamıyoruz yaw :))

Sanırım ob açıLmadığı için kapalı beta key istiyor hala
    Burdan indirebiLrsn downloaderı
  • ob ye geçtimi geçtiyse bir arkadas yardımcı olabilir üyelik falan
  • quote:

Orijinalden alıntı: Overmedia

ob ye geçtimi geçtiyse bir arkadas yardımcı olabilir üyelik falan

Ob ye bugun 9 itibariyle geçiLicekti ama 2 saatlik bi gecikme oldu hala ses seda yok
    üyelik almak mümkün değil şuan cb key istiyor ob açıldığında üyeliği alabilrisin
    download linkini sitede sadece cb üyeliği olanlar görebiliyor
    link burda buyrun
  • quote:

Orijinalden alıntı: LosTanqeLTR

quote:

iyide daha üye olamıyorum nasıl indirecem ? :) fazla üyeliği olan biri varsa yardımcı olabilirmi? 8mb net var yararlanamıyoruz yaw :))

verdigin link için saol sizin cb den kalan üyelikler var sanırsam forumunu denedim ama forumunuda üyelikler kapalı acaba closed beta oyuncularına kıyakmı geçiyorlar meraklanmamak elde deil 2 saate civarı inicek tahminimce insallah durum düzeltilir
  • quote:

quote:

quote:

verdigin link için saol sizin cb den kalan üyelikler var sanırsam forumunu denedim ama forumunuda üyelikler kapalı acaba closed beta oyuncularına kıyakmı geçiyorlar meraklanmamak elde deil 2 saate civarı inicek tahminimce insallah durum düzeltilir

Cb key ile şuanda üye olabilirsn ama key bulabilceğini sanmıorm yani kıyak olayı malesef yok. keşek bi kıyak yapsalarda oyuna girsek : )
    oyuna giricen superion guard ırkını seçersen sevinirim cb deki Türkiye guildi olarak superion açıcaz biz : )
  • quote:

quote:

quote:

OB ye 9 da değil bizim saatimiz ile 12 de geçilmesi lazım bildiğim kadarı ile. Ayrıca OB açıldığında yeni clientte eklenicek siteye. Yeni clienti indirmenizi tavsiye ederim herhangi bir sorun çıkmaması açısından.
  • ejder siz neyi indiriyonuz o sitedeki hala cbt client i . Sitede yazılan saat farkı burayla 1 saat fark var.
  • *Important: the start of the open beta was rescheduled due to technical problems!

saat 4 e almışlar bizim saatimize göre 17.00 da acılcak
  • quote:

Orijinalden alıntı: mexaton

ejder siz neyi indiriyonuz o sitedeki hala cbt client i . Sitede yazılan saat farkı burayla 1 saat fark var.

yeni clientmi ob clientiyle ne farkederki cbt clienti
    eğer öyleyse arkadaşları yanlış yönlendirdiğim için özür dilerm :(
  • ''Start of Open Beta is now scheduled for 4pm GMT+1. We thank you for your continous patience.''

oyunla ilgili son duyuru bu arkadaslar yani onlara göre 16:00 bize göre 17:00 da açılması bekleniyor
  • bu saat farkı neye göre hesaplanıyor ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GodPan -- 14 Eylül 2010; 12:02:21 >
  • Türkiye GMT+2 de oyun saatine göre GMT +1 saat 4 de acilcakmş :P
  • bbyler oyunda en cok secilen karakter hangisi acaba ?
  • cleric ve mage
  • cleric diğerlerine göre baya üstün galiba eşitsizlik filan wrmi ? mesela ben ranger olsam 5-6 lwl düşük bi cleric gelip beni heal basa basa keseblrmi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Placeb0

cleric diğerlerine göre baya üstün galiba eşitsizlik filan wrmi ? mesela ben ranger olsam 5-6 lwl düşük bi cleric gelip beni heal basa basa keseblrmi?

ya vs atarsan iş başka oluyor.Ama rvr de her class iş yapıyor.Şu da var rvr de mage ve cleric lerin alanları

güçlü olduğu için tutuluyor.Yoksa vs de mage bişey yapamıyo.

itemler eşit olursa vs de kesemez seni %90 tabi olasılıklar da var oynayış şekli filan .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GodPan -- 14 Eylül 2010; 12:20:21 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.