Şimdi Ara

Maden Suyu Bağımlısı Oldum (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
62
Cevap
1
Favori
1.425
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Meyveli maden suyu duymadım o içtikleriniz soda. Maden suyu kararında içilirse faydalı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • PieCeSs kullanıcısına yanıt
    Yaw biz iyi güzel içiyoruz da 2 den fazlasına zararlı diyolar knk
  • Uludağ frutti cmax için tafı yakalayın
    Bu mesaja eklenen görseller:

Maden Suyu Bağımlısı Oldum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sari kiz var en guzeli o buyuk sisede hemde ictin mi yakio bogaz dalak ne varsa cok zvkli

• Çok abartmayin bence sonucta icinde bol miktarda karbondioksit var mideye zarar verebilir bu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam beypazarına agır diyorsan sen bişi görmemişsin daha ya eğer temin edebilirsen bir inişdibi içmeni öneririm beypazarı bildiğim en hafif sodalardan. günde 3-4 tane içen biri olarak söylüyorum bunu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Johnny Quid -- 24 Haziran 2016; 6:04:45 >
  • kızılayın iki versiyonu var . Birisi ağır diğeri hafif.
  • kızılay ne la beypazarı iç. Bi de içerken direk yumulma. O ilk yudum çok önemli. O ilk yudumda damağını ne kadar yakarsan o kadar güzel olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LIKE A BOSS

Çok abartmayin bence sonucta icinde bol miktarda karbondioksit var mideye zarar verebilir bu

İşte o yüzden bırakmaya çalışıyorum

@-RüzgarGibiGeçti-

Nasıl ayırt ediyoruz onları hocam?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GjRr1 -- 24 Haziran 2016; 11:50:47 >
  • Bobrekleri eline alirsin

• Hocam biz sarıkız alırız genellikle fakat tadını beğenmemeye basladım. Daha sonra uludağın sadesinden içtim gerçekten çok fark var tad olarak harika denemenizi tavsiye ederim
  • Merhaba,sana tavsiyem Uludağ Premium,mavi şişede olan.Soda kadar asitli değildir ve su niyetine içilebilir,soda kadar boğazı yakarak geçmez.Asitli su da deniliyor.Ben de ilk olarak Almanya'da denk gelmiştim başlarda tuhaf gelse de alışınca baya keyifli oluyor içmesi,ben de su yerine içiyorum çoğu zaman.Deneyebilirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Johnny Quid

hocam beypazarına agır diyorsan sen bişi görmemişsin daha ya eğer temin edebilirsen bir inişdibi içmeni öneririm beypazarı bildiğim en hafif sodalardan. günde 3-4 tane içen biri olarak söylüyorum bunu

sırma, kızılay pınar,uludağ falan aklıma gelen çoğu markadan daha sert beypazarı.
    hocam nerenin maden suyu o duymadım daha önce.
  • Günde bir adet beypazarı maden suyu içerim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Uberior

quote:

Orijinalden alıntı: LIKE A BOSS

Çok abartmayin bence sonucta icinde bol miktarda karbondioksit var mideye zarar verebilir bu

İşte o yüzden bırakmaya çalışıyorum

@-RüzgarGibiGeçti-

Nasıl ayırt ediyoruz onları hocam?

Biri Gazlıgöl üretimi diğeri farklı. Renkleride farklı olması lazım. Sarı kırmızı gibi.

• Deneyeceğim teşekkürler.

@-RüzgarGibiGeçti-

Aynen hocam iki tane türü varmış baktım az önce. Benim içtiğim mavi beyaz olan Afyonkarahisar, birde yeşil beyazı var o da Erzincan'danmış.
  • şişenin üzerinde günde en az 2 şişe içilmeli yazıyor ama bilemedim şimdi ben bir şişe içiyorum arada bir .
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tom Hagen

quote:

Orijinalden alıntı: Johnny Quid

hocam beypazarına agır diyorsan sen bişi görmemişsin daha ya eğer temin edebilirsen bir inişdibi içmeni öneririm beypazarı bildiğim en hafif sodalardan. günde 3-4 tane içen biri olarak söylüyorum bunu

sırma, kızılay pınar,uludağ falan aklıma gelen çoğu markadan daha sert beypazarı.
    hocam nerenin maden suyu o duymadım daha önce.

hocam sırma filan tamamda uludağ kesinlikle daha ağır beypazarından

hocam inişdibi giresunda üretiliyor, karadeniz çevresinde rahatlıkla bulunuyor ama türkiye genelinde fazla bilinmiyor nadir mekanlarda var özsüt'te var mesela. istanbulda 1-2 elit mekanda daha denk gelmiştim. bence kesinlikle soda piyasasinin en iyisi. sade sodasi zaten efsane birde başka hiç bir markada görmediğim karışık sodası var, onunda adı freşa daha yaygındır duymuşsundur. aynı fabrikadan çıkıyorlar ve karışık sodası efsaneeeeedir

Maden Suyu Bağımlısı Oldum

• Bende son zamanlarda çok sever oldum. Böbrek taşı yapıyor diyorlar. Yapmasa abanacam 5 şişe filan. Sahur ve iftarda iyi geliyor susuzluğa.

• Beypazarı limonlu
    Tek dikişte gidiyor seri 5 tane içtiğimi bilirim.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.