Şimdi Ara

MacMu AÇILDI BEKLERİZ...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
1.356
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi veysel2934 -- 17 Aralık 2008; 18:46:35 >

• quote:

Orjinalden alıntı: veysel2934

Arkadaşlar serverimiz 1.00L çok güsel server :D yani ben oyundan annamadığım için bilmiorum tam olarak ozelliklerini ama ben kurdum :D macmu.no-ip.biz inş beğenilir.. ne diek :D ama ban biri oyunu oretirse gusel olur :D

Bilmedigin Oyunu Ne Kurarsinki.... İlk Kez Duyiorum.

2.Olarak Siteye Girmior
  • daha kurmadım abi o yusden açılmıor site xD
    AMA KENdim şuan oynuorum :D portlar sorun portlarda hangi portları açıcass solermisiniz ?? 1.00L için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi veysel2934 -- 14 Aralık 2008; 19:16:42 >
  • quote:

daha kurmadım abi o yusden açılmıor site xD
    AMA KENdim şuan oynuorum :D

Yapmayın Böyle İşler Allah Aşkına.

Daha Çok Oyunu Rezil Ediyorsunuz. Server Açtıktan Sonra Bir Grup Oyuncuya Serverda Oyun Oynattırmanın Size Ne Yararı Olucak... Bırakında İşi Bilenler Yapsın. Hele Birde Oyun Hakkında Bilgin Yoksa Hiç Uğraşma Derim.

Neden İnsanlar Bu Kadar Çok Server Kurmaya Hevesleniyor Bir Türlü Çözemedim.

Lütfen Bilen Kişinin Emeğine Saygı Göster !!!
  • hakkımız deilmi yani bunumu soılemeye çalışıyorsunuz... neyse zaten şaka yapıyordum bilmemek konusunda açımda görün öle terslenmekle olmuyo bu işler kursaydınızda oynasaydık ole bağırıp çağıracağınıza yardımcı olunda hep beraber bi server kuralım kardeş kardeş oynayalım ..yok kendiniz çok ii biliyodunuzya bize laf düşmüyo dimi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi veysel2934 -- 14 Aralık 2008; 19:44:37 >

• quote:

hakkımız deilmi yani bunumu soılemeye çalışıyorsunuz... neyse zaten şaka yapıyordum bilmemek konusunda açımda görün öle terslenmekle olmuyo bu işler kursaydınızda oynasaydık ole bağırıp çağıracağınıza yardımcı olunda hep beraber bi server kuralım kardeş kardeş oynayalım ..yok kendiniz çok ii biliyodunuzya bize laf düşmüyo dimi

Tahmini yaş ortalamasi 10-12 arasnda deqişen sıkça görülen vâka'lardan..

• quote:

hakkımız deilmi yani bunumu soılemeye çalışıyorsunuz... neyse zaten şaka yapıyordum bilmemek konusunda açımda görün öle terslenmekle olmuyo bu işler kursaydınızda oynasaydık ole bağırıp çağıracağınıza yardımcı olunda hep beraber bi server kuralım kardeş kardeş oynayalım ..yok kendiniz çok ii biliyodunuzya bize laf düşmüyo dimi

işte ben mu online'i sen ve senin gibi ego düşgünü bir kaç velet yuzunden bıraktım ve goruyorumki biriniz gidiyorsunuz biriniz geliyorsunuz eden sizde herkez gibi biraz olgun davranıp once oyunu ogrenip daha sonra bir köşeye çekilip kendinize "ben bu işi başarabilecekmiyim ? server açarsam hak yemeden ayakta tutabileekmiyim ? playerların emeğini yemeden suncuyu açık tutabilecekmiyim ? sunucu 7/24 olabilecekmi ?" gibi sorular sorup dürüst yanıtlar verin eğer bu sorulara inanarak olumlu yanıtlar verebiliyorsanız serveri kurun bu devirde kmseden yardım istemeyin kimse kimseye karşılıksız yardım etmez herkez kendini düşünür durumda ego tatminkarı insanlar olmuştur bir kaç kişi hariç..

• quote:

Orjinalden alıntı: Faewox`

quote:

işte ben mu online'i sen ve senin gibi ego düşgünü bir kaç velet yuzunden bıraktım ve goruyorumki biriniz gidiyorsunuz biriniz geliyorsunuz eden sizde herkez gibi biraz olgun davranıp once oyunu ogrenip daha sonra bir köşeye çekilip kendinize "ben bu işi başarabilecekmiyim ? server açarsam hak yemeden ayakta tutabileekmiyim ? playerların emeğini yemeden suncuyu açık tutabilecekmiyim ? sunucu 7/24 olabilecekmi ?" gibi sorular sorup dürüst yanıtlar verin eğer bu sorulara inanarak olumlu yanıtlar verebiliyorsanız serveri kurun bu devirde kmseden yardım istemeyin kimse kimseye karşılıksız yardım etmez herkez kendini düşünür durumda ego tatminkarı insanlar olmuştur bir kaç kişi hariç..

arkadaşın açtığı server deıl mu web kurmuş pc'sınde onuda tam yapamamış kodları bıle bozuk
    KONU YÖNETİCİLER TARAFINDAN SİLİNİR YADA KİTLENİRSE SEVİNİRİM

• 15 yaşındayım bi ko server kurmuştum herkes hileye dupeye koşunca serveri kapattım şimdide mu kuruyorum tmm ben sizden bişe istemiyorum kuracam hack dupe işine yonelin sizde hiç durmam benim hak yiyecek halim yoktur.. hakları userler yer.HA HA BU WEB KURMUŞUM OLEMİ sadece kurduğum muweb çalışmıoyor server tamam çalışan muweb arıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi veysel2934 -- 14 Aralık 2008; 20:08:42 >

• Kapat Gir Saglam Bİ sERVER Krallar Gibi Oyna Bırak İşi Bilenler Yapsın
  • quote:

15 yaşındayım bi ko server kurmuştum herkes hileye dupeye koşunca serveri kapattım şimdide mu kuruyorum tmm ben sizden bişe istemiyorum kuracam hack dupe işine yonelin sizde hiç durmam benim hak yiyecek halim yoktur.. hakları userler yer.HA HA BU WEB KURMUŞUM OLEMİ sadece kurduğum muweb çalışmıoyor server tamam çalışan muweb arıyorum.

al çalışan webler

http://muonline.ice-network.ro/websites.htm

http://seeitworks.com/index.php?dir=Websites/

2. sindede var 1. linki tavsiye ederim birde serverı açmadan önce konu açma

açacaksanda

0000x exp
    %0 drop
    reset lw
    yenilikler :
    version :

gibi şeyler yazda biraz emeğin geçsin konuda senin yazdığın tek site

NEYSE MU WEB ARIYOSAN VERDİĞİM SİTELERE GÖZAT files bozuksahttp://muonline.ice-network.ro/ buraya gözat

• quote:

Orjinalden alıntı: ListenOfDeath

quote:

15 yaşındayım bi ko server kurmuştum herkes hileye dupeye koşunca serveri kapattım şimdide mu kuruyorum tmm ben sizden bişe istemiyorum kuracam hack dupe işine yonelin sizde hiç durmam benim hak yiyecek halim yoktur.. hakları userler yer.HA HA BU WEB KURMUŞUM OLEMİ sadece kurduğum muweb çalışmıoyor server tamam çalışan muweb arıyorum.

al çalışan webler

http://muonline.ice-network.ro/websites.htm

http://seeitworks.com/index.php?dir=Websites/

2. sindede var 1. linki tavsiye ederim birde serverı açmadan önce konu açma

açacaksanda

0000x exp
    %0 drop
    reset lw
    yenilikler :
    version :

gibi şeyler yazda biraz emeğin geçsin konuda senin yazdığın tek site

NEYSE MU WEB ARIYOSAN VERDİĞİM SİTELERE GÖZAT files bozuksahttp://muonline.ice-network.ro/ buraya gözat

eyww

• Muweb kullanma yada önceki tarihlerde kullananlara bi danış fikir aL..
    Örn Mu-Adana

Reklam yaptm arada hea
  • quote:

Orjinalden alıntı: |ReSo|

Muweb kullanma yada önceki tarihlerde kullananlara bi danış fikir aL..
    Örn Mu-Adana

Reklam yaptm arada hea

HaCı Snn Cnn Saolsun

NOTİCE: arkadaşlar serverda kazı çalışması var heralde bastığınız yere dükkat edinis çukurlar var

UMARIM EN KISA SÜREDE AÇARSIN VERSİONU NE OLACAK BU ARADA YARDIM İSTERSEN PM'AT

• quote:

quote:

Örn Mu-Adana

Reklam yaptm arada hea

HaCı Snn Cnn Saolsun

NOTİCE: arkadaşlar serverda kazı çalışması var heralde bastığınız yere dükkat edinis çukurlar var

Sende kimsin ? Nerdn Hacı olduk

Bu arada bişe daha adamla hem dalga geçion hem yardm lasımsa pm at dion bu bi reklam mı acaba ?

• quote:

quote:

quote:

Örn Mu-Adana

Reklam yaptm arada hea

HaCı Snn Cnn Saolsun

Sende kimsin ? Nerdn Hacı olduk

Bu arada bişe daha adamla hem dalga geçion hem yardm lasımsa pm at dion bu bi reklam mı acaba ?

hayır genelde herkeze hacı derim ben eren tanıştık şimdi reklam değil serverla alakam yok arkadaşla dalga geçmiyorum KÖTÜ espiri yapıom :D VE YARDIM ETMEE ÇALIŞIIOM

• Seni anLıyorum diyemicem..Hacı demesen iyi olur hadi işine.
  • SERVER VERSİYONU 1.0L HALA KURAMADIM MUWEB :d APPSERV İN BOSUK OLDUĞUNU FARKETTİM BU ARADA SAOL ABİİİ :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi veysel2934 -- 14 Aralık 2008; 21:03:49 >
  • quote:

SERVER VERSİYONU 1.0L HALA KURAMADIM MUWEB :d

Muwebde nie ısrarcısın dostm Kur Mutoolz rahatına bak ayda 1 cache dosyasının içinde oluscak klasörlere index at tmmdır baska bi açıqı yok
  • quote:

quote:

SERVER VERSİYONU 1.0L HALA KURAMADIM MUWEB :d

Muwebde nie ısrarcısın dostm Kur Mutoolz rahatına bak ayda 1 cache dosyasının içinde oluscak klasörlere index at tmmdır baska bi açıqı yok

Ciddi Mi

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.