Şimdi Ara

Macbook Tivibu (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
2.948
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Haklısınız TTnet'in bu durumu beni deli ediyor. Tivibu reklamlarına macbook kullanılır. Ama ama uygulamaya gelince osx desteği yok. Büyük saçmalık. Heralde bilgisayar kullanıcılarının sadece windows kullanıdığı zannediyorlar :) Silverlight gibi eski bir eklentiye muhtaç olmakta ayrı saçmalık. Yıl 2014 hâlâ silverlight, hmtl5 ile çok daha iyi tivibu hizmeti verilebilir bence.
  • Arkadaşlar şu anda girebiliyorum, sanırım sorun düzeltildi.. Sizde de düzeldi mi? Cevap yazarsanız arkadaşa haber vereceğim
  • necmiati N kullanıcısına yanıt
    Bende de daha once duzeldigi zamanlar olmustu ama belli bir sure sonra yine gidiyor. Ben windows uzerinden girdigim icin bilmiyorum osx tarafindaki durum nedir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ulan TTNET şaka gibisin internette, tv de Apple macbook görseli kullanarak reklam yapıyorsun ama mac bilgisayarlarda uygulama yok. Full paket alıyorsun telefon ve smart tv uygulamalarında kanalların yarısı yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jemsbir -- 31 Ocak 2015; 2:40:21 >
  • Bende de yine sıkıntı çıkarmaya başladı.

Daha 3 gün önce izliyorduk şimdi giriş yaptığımda daire şekli çıkıyor ve yükleniyor yazısı kaybolup duruyor anlık olarak bekleyip duruyorum çözülmüyor.Bütün ayarlara izin verdik oysa.
  • Bunlarla uğraşıncaya kadar kodi kullanın daha iyi
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.