Şimdi Ara

MacBook Pro - MacBook Pro with Retina Display[Kullanıcıları Kulubü] (268. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.671
Cevap
130
Favori
282.319
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 266267268269270
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

A1502 mac book icin pil degisimi yapmam gerek, resmen somurmusum makineyi

Battery Information:

Model Information:
    Serial Number: D864365T734FVN7AF
    Manufacturer: SMP
    Device Name: bq20z451
    Pack Lot Code: 0
    PCB Lot Code: 0
    Firmware Version: 702
    Hardware Revision: 000a
    Cell Revision: 389
    Charge Information:
    Charge Remaining (mAh): 2997
    Fully Charged: No
    Charging: No
    Full Charge Capacity (mAh): 4084
    Health Information:
    Cycle Count: 1170
    Condition: Replace Soon
    Battery Installed: Yes
    Amperage (mA): -1806
    Voltage (mV): 11511

Hepsiburadada su pil var, bunlar guvenilir midir?
    https://www.hepsiburada.com/macstorey-macbook-pro-retina-13-pil-a1502-pil-a1493-batarya-p-HBV000004H81Z

Baska ne tavsiye edersiniz?

• S A M C R O kullanıcısına yanıt
    Hocam kusura bakmayın çok uğrayamadım. Benim kullanım olarak bana hayli yetecek gibi duruyor. Daha 90 gb boş yer var. Ofis programları ve bi kaç lazım olan program kurdum. Sadece telefon fotoğraflı sorun olur gibi duruyor onu da ikinci bir taşınabilir harddiskle çözeceğim inşallah. Benim gibi oyun ihtiyacını konsolla giderenlerdenseniz işinizi görecektir. Cihaz olalarakta tasarım ve kullanım olarak çok iyi. Windows belaymış onu anladım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bir arkadaşın Macbook 2015 modelinin anakartına bir şey olmuş sanırım şarj ederken yaşanmış .Yüksek voltaj falan olabilir mi ? Yani sorun şundan ; şarj ederken bir sıkıntı çıkabiliyor mu hiç yaşayan oldu mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: atillaoguz

Dün itibariyle hayatımda ilkkez macbook ile tanıştım. 15 inç i7 256 gb ssd touch bar versiyonunu satın aldım. Amacım android ve ios uygulama geliştirmek. Fakat muhteşem tasarımına rağmen çizilmeye darbeye hassas olduğunu farkettim. Uzun yıllar kullanabilmek için kılıf taşıma çanta mouse ekran koruma gibi aksesuar ve olmazsa olmaz diyeceğiniz yazılım önerilerinize acilen ihtiyacım var. Gereksiz malzeme almak istemiyorum. Bir kere alıp tam almak istiyorum. Link marka paylaşıp tavsiye verirseniz sevinirim.
    çanta iyi bir şey al derim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar öğenci indirimi ile macbook pro aldım 15 inch 256 ssd olan versiyonu. 10500 lira ödedim. 25 temmuza kadar iade hakkım var. Acaba iade edip 8.nesil işlemcili modeli mi alsam. Arada 3500 lira fiyat farkı var ve ddr4 ramler ile geliyor. Sizce gerek var mı? Lightroom kullanmak için aldım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SeatSide

Sayın macbook proları öncelikle merhaba. Hayatımda ilk defa macbook kullanacağım. Macbook Pro Retina Late 2012 temiz kullanılmış bir cihaz almak mantıklı mıdır sizce? Teşekkürler :)
    Sakın alma! Geçiş döneminin ilk retina macbookları. Ben o dönem almıştım ve cihaz fazla ısınıyordu. Sonraki sene 2013 e geçtim rahatladım :) O yüzden alacaksan en az 2013 almaya çalış. Eğer aklımda yanlış kalmadıysa gpu su HD4000 olması lazım. Sonraki modellerde güncellediler.
  • YENİ MACBOOK PRO 2018 mükemmel görülüyor.6 çekirdekli Intel i7 veya i9 işlemcilerle 32 gb ram ile rakip tanımıyorlar.birde biraz ucuz olsalarda yanaşabilsek.....

http://applehaberler.com/yeni-macbook-pro-2018/
  • Arkadaşlar merhabalar ben geçen gün MacBook Pro aldım fakat kurulumdan gelen macbook yönetici hesabının adını değiştirmeye çalışırken yönetici hesap standart hesap oldu ben bunu nasıl düzelteceğim ?
  • Shapekaan kullanıcısına yanıt
    Ben 2105 model Pro kullanıyorum tak etmedı su ana kadar sadece Ram yukseltmesı yapmıstım.Adobe kullanıyorum her programını

Sadece bıraz ısınıyor o kadar ..

Bence gecebılırsın , ama ben derım kı gecme cunku gotürebılecegı kadar götürsün seni.Fiyatları görüyorsun aradık farkı gozden cıkarmıssın sonucta bırak kalsın. Ama cok ıhtıyacın varsa bılemem tabi

• Alım gücümüz güçlü olsa da alabılsek demeylıdk bence

Tl bu durumdayken ıyı bıle fıyatları

Ben su aşamada bu cıhaz yerıne bılmıyorum Imac Pro alırım Imac alırım derdim normalde ama onların da arttı fıyatı

• Arkadaşlar birde şunu sormak istiyorum MacBook Prolardaki trackpad yada fare işlevi gören yer terden dolayı zarar görüyor mu ?
  • Arkadaşlar selamlar, internette çok sağlıklı bilgiye ulaşamadım. Early 2013 Macbook Pro Retina 15" için ram upgrade i yapılabiliyor mu? 8GB ram bendeki cihaz, 16 yapma şansım var mıdır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: syphonfilter

Arkadaşlar selamlar, internette çok sağlıklı bilgiye ulaşamadım. Early 2013 Macbook Pro Retina 15" için ram upgrade i yapılabiliyor mu? 8GB ram bendeki cihaz, 16 yapma şansım var mıdır?
    yok
  • Bu sitede;
    — Apple solutions,
    — Mac ...
    şeklinde arayıp, şansınızı kontrol edin.
    https://www.transcend-info.com/Support/compatibility/Brand/828
  • Merhaba,
    Umarım doğru konudur 2.El macbook pro retina almayı düşünüyorum da ekranlarda ki soyulma ile ilgili bir sorum var. Eğer ben ekranı soyulmuş bir retina model alırsam ücretsiz değişimden yararlanabilir miyim ? Muhtemelen 2015 model alacağım. Apple hâlâ destek veriyor mu bu model için ?
    Teşekkürler
  • kizil_elma kullanıcısına yanıt
    Selamlar,

Ataşehir pupa bilişimden LAte 2013 pro modelimdeki ekran soyulma için, apple destek ile mailleşerek Haziran 2018 de ekran değişimini gerçekleştirdim. Program hala devam ediyor. Biraz ısrarcı olmak lazım sadece...
  • w4rLord kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun hocam, çok teşekkürler cevap için.
  • Selam Arkadaslar, Macbook Pro ya Final Cut 4 programi orjinal cd li yüklemeye calisiyorum ama Harddiski tanimiyor bilginiz varsa yardim ederseniz sevinirim Tesekkürler.
  • kizil_elma kullanıcısına yanıt
    Kozmetik kontrollerin disinda pilini de mutlaka kontrol edin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: musta2

Arkadaşlar birde şunu sormak istiyorum MacBook Prolardaki trackpad yada fare işlevi gören yer terden dolayı zarar görüyor mu ?
    Hayir
  • 
Sayfa: önceki 266267268269270
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.