Şimdi Ara

MacBook Pro - MacBook Pro with Retina Display[Kullanıcıları Kulubü] (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.672
Cevap
130
Favori
282.308
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Çıkınca yenilerden 17 inch almak istiyorum ama galiba 17 ler çıkmayacak yada çıkacak ama ince olmayacak.İşallah çıkar 17 inch gerekli bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -tayfun-

Çıkınca yenilerden 17 inch almak istiyorum ama galiba 17 ler çıkmayacak yada çıkacak ama ince olmayacak.İşallah çıkar 17 inch gerekli bence.

Apple'ın 17'' lerin satışlarından memnun olmadığı için yeni 17''lerin çıkmayacağı söylentileri var ama ne kadar doğrudur bilinmez bekleyip göreceğiz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: oksit

quote:

Orijinalden alıntı: treko

quote:

Orijinalden alıntı: oksit

quote:

Orijinalden alıntı: treko

quote:

Orijinalden alıntı: quatronic

Sizde ssd bileseni ile birlikte gelme ihtimali varmi arkadaslar?

ssd kesin ama opsiyonel olucak

benim tahminim de, ssd, retina ekran ve dvd rom opsiyonel olarak sunulacak. şimdikinin benzeri bir uygulama olması çok olası. daha çok para veren daha iyi ekrana sahip olur..

retina standart olur inşallah gerisi önemli değil benim için ekrana taktım kafaya

kardeş o çok zor bence, şu anda anti glare ekran bile 150 usd daha pahalıya satılıyor. Retina ekran birden bire standart olamayacak kadar pahalı bir teknoloji. Ama tabi apple bu bir bakarsın sallar yine ortalığı

Opsiyonel yapmaları saçma olur gibime geliyor anti-glare isteyen var istemeyen var fakat retinayı istemiycek kimse yoktur dolayısıyla standart olacağını umuyorum

• Amerikada ayın kaçında satışa sunulur yeni macbooklar
  • Ah bir bilsem
  • retina ekranı istemeyen yoktur busebeple standart olarak gelecektir diye mantıkmı olur, parasını verir alırsın; her vatandaş milletvekilleriyle aynı maaşı alsın bunuda herkes istiyor ama standart olamıyor
  • Yeni resimler gerçekten güzel. İncelik ve retina ekran yeter zaten.
  • bu kadar ince ve hoş bir bilgisayar yok ya birde win7 ekleseler oda güzel olurdu
  • abi zaten retina ekran bu cihazin cikisindaki oneli ozelliklerden biri. yani adamlar resmen retina ekran var diyerek gonuller feth edecekler. opsiyon olarak sunacaklarini sanmiyorum ben. direk dogal olarak gelecek.

win 7 mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ertanunver

abi zaten retina ekran bu cihazin cikisindaki oneli ozelliklerden biri. yani adamlar resmen retina ekran var diyerek gonuller feth edecekler. opsiyon olarak sunacaklarini sanmiyorum ben. direk dogal olarak gelecek.

win 7 mi?

Hadi anti glare ekranı geçtim, glossy ekranda bile daha yüksek çözünürlük icin 100 USD fazla isteyen Apple, retina ekranı gibi muhteşem bir çözünürlük için alın size aynı fiyata retina ekran dermi? Ben hiç sanmıyorum

Yeni model işlemci yeni model ekran kartı ve belki 8 gb ram standart olur, gerisi opsiyonel.

• quote:

Orijinalden alıntı: silverhands

bu kadar ince ve hoş bir bilgisayar yok ya birde win7 ekleseler oda güzel olurdu

şakaysa hiç komik değil ciddiyse çok saçma macbook macbook yapan os dur bunun dışında zaten win7 kendin yükleyebiliyorsun
  • Bu arada iPad de i̇phone da yaptı macbookda neden olmasın diyenler olacaktır. Apple MacBook icin hiçbir donemde i̇phone ve iPad stratejisini kullanmadı. Şimdi de bunu değiştireceğini dusunmuyorum.

Kişisel bilgisayarlarda Apple harici olarak isin icine Intel, amd veya nvidia gibi firmalarda giriyor. Yani Apple MacBook projesinde yalnız sayılmaz. Bunuda irdelemek lazım

• oksit'e katılmakla beraber birkaç eklememde olacak; bu bahsi geçen retina panelleri zaten apple üretmiyor, ana tedarikçisi samsung olmak üzere lg ve sharp. biraz araştırma zahmetine giren herkes bunu kolayca öğrenebilir. bu firmaların şuanda newipad'e bile zor ekran yetiştirdiğini anlamak için kör olmak bile yetmez.
    24 Nisan 2012, Salı 16:37 tarihinde donanımhaberde olmak üzere her gazete ve forumda yayınlanan haber:Şimdiye kadar 10-15 milyon arasında bir satış rakamına ulaştığı tahmin edilen yeni iPad'in bununla birlikte halen panel tedariğinde sıkıntı yaşadığı belirtiliyor.
  • 17" lerin kaldırılacağını düşünmüyorum. 17" in retinası nasıl olurdu onu hiçten düşünemiyorum
  • yeni eklenen fotoğraftaki tasarımlar gerçekten müthişler. mbpro ların boyle olcagını kabul edersek birde air tanıtırlarsa :D
  • Hatları tasarım ile mükemmel tamamlamışlar. Her zamanki gibi keskin kenarlı olması süper bir şey. İşte bu dedirtiyor!

• 11inde duyurulacak diye bekliyorum ama ne zaman satisa cikacak acaba? 25inde amerikadan gelen biri olacak ona aldirma sansim cok yuksek. umarim yetisir ya o kadar bekledim yokda baya bi beklemem gerekecek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ertanunver

11inde duyurulacak diye bekliyorum ama ne zaman satisa cikacak acaba? 25inde amerikadan gelen biri olacak ona aldirma sansim cok yuksek. umarim yetisir ya o kadar bekledim yokda baya bi beklemem gerekecek.

genelde duyurulduktan 2-3 gun icerisinde cıkıyor satısa. o tarihe kadar kesin cıkmıs olur, ancak online satısa acık olur mu bilemem
  • bence yeni bi air çıkıcaktır ultrabook lara rakip daha ince bişey. o piyasadan komple çıkıcaklarını sanmam
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.