Şimdi Ara

MacBook Pro - MacBook Pro with Retina Display[Kullanıcıları Kulubü] (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.672
Cevap
130
Favori
282.317
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yeni macbook pro 11 hazirandaki konferansta tanitilacakmis. Apple bunu resmi olarak onaylamis bu dogru mu. Zaten tahminler oyledi de apple dan resmi bi onay gelmemisti.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • evet 11 haziran
  • ee hadi bakalim ozaman. Cok heyecanlandim. Sanki cebimde 5000 tl var da tanitilmasini bekliyorum gibi bi hava var!!:))

• ben gene beklemek zorunda kalacagim sanirim. kuzenim denizci 6 ayda bir seferlere cikiyor, normalde japonyadan getirtecegim ama kuzen haziranda gelecek temmuzdan sonra 6 ay daha ortada yok. yani apple gec kaldi beni acimdan. anca yazin amerikaya filan giden bir arkadas bulursam onun araciligi ile alirim. gerci almanya'dan istedigim zaman getirtme sansim var ama euro uzerinden oldugundan pek fark etmiyorum turkiye ile gene kazigi yemis oluyorum.
  • yurtdışında 2000 tl ye alınabiliyor macbooklar.
  • Benim aklıma takılan ethernet oldu kesinlikle olmayacak mı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Parn

Benim aklıma takılan ethernet oldu kesinlikle olmayacak mı ?

şuan resimlerde görünmüyor fakat bu resimler resmi yayınlanmış resimler değil ve birçok sitede yeni macbook proların ethernet portuyla çıkacağı konuşuluyor bekleyip göreceğiz
  • quote:

Orijinalden alıntı: ertanunver

ben gene beklemek zorunda kalacagim sanirim. kuzenim denizci 6 ayda bir seferlere cikiyor, normalde japonyadan getirtecegim ama kuzen haziranda gelecek temmuzdan sonra 6 ay daha ortada yok. yani apple gec kaldi beni acimdan. anca yazin amerikaya filan giden bir arkadas bulursam onun araciligi ile alirim. gerci almanya'dan istedigim zaman getirtme sansim var ama euro uzerinden oldugundan pek fark etmiyorum turkiye ile gene kazigi yemis oluyorum.

3 aydır bekliyorum ve en az 2 ay daha beklemeye devam etcem şuan beklediğime değcek gibi duruyor umarım beklediğimize ve aldığımıza değer
  •  MacBook Pro - MacBook Pro with Retina Display[Kullanıcıları Kulubü]

Yeni macler Samsung’s 830 series SSD leri ile gelicekmiş 64gb-512gb arası seçenekler olucakmış standart olmayacak gibi duruyor tahmini fiyatlandırma ise şöyle:
     MacBook Pro - MacBook Pro with Retina Display[Kullanıcıları Kulubü]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi treko -- 19 Mayıs 2012; 0:13:26 >
  • 650m in kac gb bellekli olanini kullanirlar fikri olan var mi ? Birde kac tl civari gelir trye ?

• quote:

Orijinalden alıntı: eXcLusive-TR

650m in kac gb bellekli olanini kullanirlar fikri olan var mi ? Birde kac tl civari gelir trye ?

fiyat seçenekleriyle birlikte değişilik gösterebilir umarım standart GDDR5 ile gelir
    Tr fiyatına gelirsek şuan eski modeller bile 4 den başlıyor yeni modeller 5 de başlar diye ama bilkom dışı dersen 3.5 dan da onlar başlar diye düşünüyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: freeman8476

Yeni macbook pro 11 hazirandaki konferansta tanitilacakmis. Apple bunu resmi olarak onaylamis bu dogru mu. Zaten tahminler oyledi de apple dan resmi bi onay gelmemisti.

Büyük ihtimal öyle olacak. iPhone 5 son bahara kaldı. Optik sürücüyü kaldırmaları kötü oldu benim açımdan onun dışında çözünürlük farkı var.
  • Yeni MacBook airler tanıtılacak mi acaba ve ne gibi yenilikler bekleniyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Parn

Yeni MacBook airler tanıtılacak mi acaba ve ne gibi yenilikler bekleniyor
    Tanitilacak deniliyor. Ancak dedikodular tek degisiklik daha hizli bir cihaz olucagi yonunde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi freeman8476 -- 27 Mayıs 2012; 0:51:26 >
  • HDMİ çıkış var mı
  • thunderbold çıkışından hem hdmi, hem dvi, hem vga, hem display port, hemde thunderbold destekli hdd bağlarsın. sadece lazım olan çevirici adaptörü alman yeterli. tüm bunlar için ayrı ayrı çıkış koyup kasa kirliliğine sebep vermiyor apple.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SANALKAPTAN

thunderbold çıkışından hem hdmi, hem dvi, hem vga, hem display port, hemde thunderbold destekli hdd bağlarsın. sadece lazım olan çevirici adaptörü alman yeterli. tüm bunlar için ayrı ayrı çıkış koyup kasa kirliliğine sebep vermiyor apple.

adaptör olayı iyi de yanında vermeyip ek ücrete tabi tutması ve bunların ucuzda olmaması kötü tabi
  • ilk sayfaya yeni görüntüleri ekledim beklediğimdende güzel olucak gibi
  • tasarim cok iyi ya heyecanlanmaya basladim ben. umarim en gec 15ine satiliga cikar.
  • Ultrabook tarzı uçlara doğru incelen tasarım biraz hayal kırıklığı yarattı bende. Apple'ın uniform geometrik tasarımlarını çok beğeniyordum. Optik sürücü de lazım olduğunda insana tüh dedirtir gibi geliyor.
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.