Şimdi Ara

Macbook ile donanımhaber ve diğer bazı sitelerde sorun yaşıyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
929
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selamlar. Başlıkta da belirttiğim gibi macbook ile özellikle dh de ve diğer bazı sitelerde sorun var. Sayfa ya çok geç açılıyor ya da server time out hatası veriyor. İnternet bağlantımda sorun yok. Xbox üzerindeki ie ile yada apple tv ile veya bootcamp windows üzerinden rahatça girebildiğim dh gibi sitelerde mac os üzerinde sorun yaşıyorum. Önce safariden oluyor sanıyordum ama chrome ile de aynı. Hatta şu an bu mesajı atabilmek için bile bootcamp den windowsla başlattım. Sorun ne olabilir? Bu arada dns google'ın 8.8.8.8-8.8.4.4 numaraları. Ama bu numaralar modem üzerinden girilmiş durumda. Belki sorun ondadır diye silip ttnet dns lerine bıraktım işi ama değişen birşey olmadı.

• Senin sorununa benzer sorun bende yaşıyorum. Diğer sitelerde problem yokken DH'de takılmalar oluyor; Safari anlık donmalar yaşıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dmitri Karamazov -- 4 Kasım 2012; 20:01:16 >
  • bunu 3 günlük mac kullanıcısı olarak bende farkettim windowsta daha hızlıydı
    ipad kullanırkende safari dh yi yavaş açıyordu bazen.
  • Yavaş değil, böyle bağlantı kesilip geliyor gibi. Bazen resmen duruyor. Bazen de birden bire açılıyor inanılmaz hızlı çalışıyor. Birkac dakika öyle devam ediyor, sonra yine tıkanıyor. Enteresan bir durum.
  • Sürekli Safari kullanıyorum bahsedilen sorunları yaşamıyorum.
  • safari bazen donup yanıt vermiyor bende. anlaam veremedim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.