Şimdi Ara

MacBook Air Batarya Sorunu Yardım Edin Lütfen!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
1.110
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Early 2014 Model MacBook Air'im var. Son bir kaç gündür beni deli etti!

Geçen ay şarjı tam dolu olmasına rağmen açılmadı şarja takınca tam dolu olarak açıldı bende başka sorun vardır diye üzerinde pek durmadım Fakat geçen hafta bu hata kendini tekrarladı ve bir kaç kez daha oldu bende aynı şekilde davrandım ama geçen gün ekran resminde olduğu gibi bir hata aldım. Pil durum: Hemen değistirin - dedim tamam bataryayı yedik(bu arada döngü 138 civarı ve orjinal şarj aleti ile şarj ediyorum ve şarjda kullanmamaya özen gösteriyorum) en son çage SMC ve NVRAM reset attım gene düzelmedi aradan bir gün geçti ve cihazı tekrar şarj aleti olmadan denedim ve çalıştı hemen cocounot testine soktum hiç bir sıkıntı yok 2 gün kullandım şarjı bitti ve doldurum gene aynı sorun oldu. Çözümü nedir arkadaşlar daha öncede Mac kullandım ama başıma böyle bir durum hoc gelmedi. Geçen gün kü olay olmasa derim bataryayı yedik ama açıldi kullandım başka bir sorun var diye tahmin ediyorum çözüm önerisi olan varsa çok makbule geçer..

NOT; Birde mac kapayip açınca tarih 01.06.2016 olarak değişiyor aynı şekilde saatte. MacBook Air Batarya Sorunu Yardım Edin Lütfen!
     MacBook Air Batarya Sorunu Yardım Edin Lütfen!

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.