Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

maça digital foto mak. gider mi ??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
14
Cevap
0
Favori
290
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Diğer Sporların Gündemi >> maça digital foto mak. gider mi ??
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    2159 Mesaj
    arkadaşlar yarın zaragoza maçına gitççem.. çok sık gidemediğim içinde foto mak. götürmeyi düşünüorum..

maça digital foto makinelerini alıyolar mı ??
    yoksa bi sorun çıkar mı kapıda? uefa maçı olmasının etkisi olur mu daha sıkı fln?

|
    |

Bmw 3.20d M Performance
  • Teğmen
    124 Mesaj
    alırlar tahminim de ne yapçan be kardeş Boşver Telefonun warsa onunla çekersin Fotoğraf makinasını inşallah finale götürcez
    |
    |
    6336 Mesaj
    Bab gder ama komple

Gotur ama stadın orası ıt kopuk dolu oluyor makıne gitmesin dikkat !!!

Bide maç kalabalık guven olmaz oyle yerlere
    |
    |
    telefon ii çekmio ki :((

bilmiorum bu fırsatı bi daha bulabilir miyim...
    kocaelideyim ama her zaman vakit bulup gidemiorum :(
    |
    |

Bmw 3.20d M Performance
  • Teğmen
    124 Mesaj
    o zmn getir ya bişy olmaz Makinayı alırlar içeri O yönden bi sorun çıkmaz Aslında diğer yöndende bi sorun çıkmaz Bzm stadımız diğer stadlara pek benzemio şükür
    |
    |
    2652 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: zeze_1

o zmn getir ya bişy olmaz Makinayı alırlar içeri O yönden bi sorun çıkmaz Aslında diğer yöndende bi sorun çıkmaz Bzm stadımız diğer stadlara pek benzemio şükür

ya sorun stadda degiL insanLarda heryerde rastLamak mumkun boyLe kisiLere cok rastLadım stadda cep teLefonLarını kaptıranLara Sukru SaracogLundada - Marmaris stadyumundada heryerde oLuyor yane. Sen genede dikkat et carptırma , aLırLar buyuk ihtimaLLe stada.
    |
    |

getircem..
    resimleri çekcem

daha sonra isteyenler olursa yarın fln haber weririm.. bana msn den ulaşırsanız resimleri yollarım :)
    |
    |

Bmw 3.20d M Performance
  • Teğmen
    124 Mesaj
    quote:

ya sorun stadda degiL insanLarda heryerde rastLamak mumkun boyLe kisiLere cok rastLadım stadda cep teLefonLarını kaptıranLara Sukru SaracogLundada - Marmaris stadyumundada heryerde oLuyor yane. Sen genede dikkat et carptırma , aLırLar buyuk ihtimaLLe stada.

sorun aslında büyük oranda stadta Şu yönden sölüyorum Bi kere biletler diğer stadlar gibi 5 milyon deil En ucuzu 25
    Artık hiçkimseye bedava bilet werilmio Bazı stadlarda ise maçın 30. dakikasında kapılar açılıo ve maalesef hiçbir arama yapılamadan güvenlik önlemi alınmadan millet içeri alınıo Zaten 2 gün önce yapılan bi araştrmada fb stadının diğer stadlardan çok daha güvenli olduğu ortaya çıktı StAda girmedn önce 3 yerde arama yapılıo saraçoğlunda
    |
    |
    2652 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: zeze_1

quote:

sorun aslında büyük oranda stadta Şu yönden sölüyorum Bi kere biletler diğer stadlar gibi 5 milyon deil En ucuzu 25
    Artık hiçkimseye bedava bilet werilmio Bazı stadlarda ise maçın 30. dakikasında kapılar açılıo ve maalesef hiçbir arama yapılamadan güvenlik önlemi alınmadan millet içeri alınıo Zaten 2 gün önce yapılan bi araştrmada fb stadının diğer stadlardan çok daha güvenli olduğu ortaya çıktı StAda girmedn önce 3 yerde arama yapılıo saraçoğlunda

yaf adam carparken aLet-edevatını kuLLanmıyorki ? arama o kadar onemLi degiL bu konuda yoksa tabii onemLi. Ancak dedigim gibi bu maca ozeL 25 miLyon meseLa Rize macının migros'u 11ytL idi. Herneyse arkadasLardan carptıran oLdu SaracogLunda zaten bunun bi acıkLamasıda oLamaz bizim stadda su kadar hırsızLık yapıLmıstır diye tamam guvenLide o kargasada adam cebine sokup aLLah ne verdiyse aLıp gidiyor. Yani sorun zihniyette bu gibi yerLerde hırsızLar icin biciLmiş kaftan o sıkışıkLık koLay koLay buLunmaz
    |
    |

• Er
    10 Mesaj
    migrosdan girersen bir şey demezler...gençfenerbahçeliler tarafından gir hiç bir şey olmaz....sorun olmaz.....bizim stadımız..öbür stadlara benzemez....öğrenciyim de yeter
    |
    |

muhaberi kamerası getirmede yanında
    |
    |

|Intel Pentium4 3.0 | Intel BayField D865GBF | Kingston 256+256 DDR 400Mhz | Seagate80gb 7200 + Seagate40gb 5400 | Winfast GeForce 256mb FX5700 LE TD | Creative SBlive 5.1 | Creative 4+1 4400 | Philips Flat 107s6 | Avermedia PCI TvCard | LG Cdrom 52x | LG Cdrw 52x/32x/52x|
  • Yarbay
    2159 Mesaj
    telsim de olcam

çok gaza geldim
    epeydir gitmiodum maça
    |
    |

Bmw 3.20d M Performance
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    bence götürme bu arada texas21 imza kurallarına uy
    |
    |
    |
    |
    götür kardeş hiç bişi olmuyo ben bütün büyük maçlara götürüyorum kimse bu ne diye sormuyo yanlız yanına yedek pil alayım deme makinanın içinde olsun piller yoksa elindeki pilleri alma ihtimalleri var
    |
    |

www.indirmax.com
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
SEO
haberler
Masal
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,313
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.