Şimdi Ara

Maç sonu rvp....

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
572
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•  Maç sonu rvp....
  • Ben olsam bende onların yanında dururdum. Bu vasıfsız kulüpten bende nefret ederdim.
  • Yani? Ağlasın mı? Adam kaç sene oynadığı efsane olduğu klubün karşısına rezil bir takımla maça çıkıyor, yine de golünü atıyor, tribünler onu alkışlıyor, eski arkadaşlarını görüyor ama yas tutsun çünkü bu ülkede futbolun sadece hırs nefret hiddet intikam gibi duygularla oynandığı düşünülüyor.
  • Adam en azından Drogba'nın yaptığını yapmıyor.

(The bomb has been planted)

Tamam kızmayın GS'lı arkadaşlar, amacım trollük değil cidden Drogba'nın o Chelsea maçında yaptığı bence Galatasaray'a karşı saygısızlıktı. RvP en azından elinden geleni yaptı, golünü attı, alkışlandı vs. vs.
  • Adama gol artırdılar lan. Jübile yapti.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ulan güiza en azından utanıyordu çekiniyordu hakkını veremediği için. Ne karaktersiz bi şey çıktı bu böyle

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • RVP dün akşam jübilesini de yaptı.
    biz de halen adamdan futbol oynamasını bekliyoruz.
    aynı şey t. direktörümüz için de geçerli.
    yönetilemiyoruz. üstüne para saçıyoruz.
  • Adam kendisine ana bacı sövülen klübe mi yoksa efsanesi olduğu sevmeyeni olmayan bir klübe mi daha çok değer versin?
    Bana kalırsa yaptığı doğru birşey yas tutacak değil adam arkadaşlarını görüyor sonuçta gülümsemesi doğal.
    Biraz empati kurun,Alex olsa aynınsını yapardı.Emin olun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jared-Leto

Adam kendisine ana bacı sövülen klübe mi yoksa efsanesi olduğu sevmeyeni olmayan bir klübe mi daha çok değer versin?
    Bana kalırsa yaptığı doğru birşey yas tutacak değil adam arkadaşlarını görüyor sonuçta gülümsemesi doğal.
    Biraz empati kurun,Alex olsa aynınsını yapardı.Emin olun.

kusura bakma ama 5milyonluk empati kuramıyorum ben
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.