Şimdi Ara

Mac Sistem Tavisyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
916
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar reklam işleriyle uğraşıyoruz bilgisayarlarımızı yenilemek istiyoruz. mac almayı düşünüyoruz
    ama verdiğimiz paranın karşılığını performans olarak alacağımızdan şüphemiz var.

2k 27 imç imac (i5 işlemcili, 256 ssd'li !) 7200 TL civarında takdir edersiniz ki o paraya uçak gibi bir pc kurulur

Özellikle yüksek dosya boyutlu photoshop (2-3 Gb) ve indesing gibi dosyalarıyla mac ortamında çalışanınız var mı?

• Vereceğiniz paranın büyük bölümünü panel için vereceksiniz. Piyasada en kötü 27" 2k ekran 2500 TL, mac panelinin değeri 4000 TL'den aşağı değil. Seçiminizi performans değil panel belirlesin. İyi bir monitörünüz varsa imac yerine mac pro tavsiye ederim. İlerde daha kolay upgrade edersiniz ve çok güçlü bir sisteminiz olur.
  • Merhaba;

Photoshop ve After Effects kullanıyorum cihazım İmac 27-M290x ekran kartlı öğrenci indirimi ile aldım.Ben çok memnunum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: madmax50

Vereceğiniz paranın büyük bölümünü panel için vereceksiniz. Piyasada en kötü 27" 2k ekran 2500 TL, mac panelinin değeri 4000 TL'den aşağı değil. Seçiminizi performans değil panel belirlesin. İyi bir monitörünüz varsa imac yerine mac pro tavsiye ederim. İlerde daha kolay upgrade edersiniz ve çok güçlü bir sisteminiz olur.

Arkadaşa katılıyorum, seçiminiz Mac Pro olursa daha uzun ömürlü olacaktır. Ve donanım olarak güncellemesi daha rahattır. Ülkemizde fiyatlar biraz pahalı ama uzun sürede sizi sıkıntıya sokmayacak bir cihazdır.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.