Şimdi Ara

Mac id ban ile ilgili...

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
4
Cevap
0
Favori
111
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    4 Mesaj
    Merhaba; her zaman ki gibi şimdiden değerleri cevaplarınız için teşekkür ederim... Anlayamadığım bir durum var bunla ilgili yek e yek bi başlık bulamadığımdan konuyu buraya açmayı uygun buldum...
    Konu şu zamanında banlanmış olduğum bir siteye yeniden üyelik almaya çalıştığımda üyeliği alır almaz bu siteden uzaklaştırldınız uyarısı alıyorum. Kısacası siteye girebiliyorumn ama siteyi kullanbilmem için üye olmam gerekiyor farklı email, farklı k.adı, farklı ip ile yeni üye olmayı denediğim halde başaramadım ne tür bir ban yemiş olabilirim çıkamadım işin için. Az sonra şunu denicem buraya yazarken aklıma geldi sizce sabit dns yaptım bazı sitelere girebilmek için dns ime ban konulmuş olabilirmi?

|
    |

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    evercookie tarzı bir şey olabilir. Telefondan denedin mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Parola_18 -- 3 Ağustos 2017; 1:15:36 >
    |
    |
    Sefalete mahkum olmanın memleketin kaderi olduğuna inanmışcasına ve bunu kabul etmişcesine memleketin meselelerine vatandaşlarının ihtiyaclarına medeni ve ileri bir bir hayata kavuşmanın icaplarına nasıl omuz silkelercesine lakayit kalındıgını görüp yaşamış olan bir memlekettir türkiye Adnan Menderes
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Mobilya Takımları
Bey Azura
Media Sözlük
emek server
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,176
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.