Şimdi Ara

Mac'de Fifa

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
2.239
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    2018 15inch macbook pro kullanıcısıyım. Mac'ime paralel vs. işletim sistemi kurmadan fifa oynamak istiyorum. Ea games'in sitesine girdiğimde mac de çalışan oyunları listeleyebiliyorum. Aşağı koyduğum linkte fifa 2013 ve fifa 2012'nin mac versiyonlarının var olduğunu gördüm. Linkteki sayfada fifa 2013'e tıkladığımdan sayfa otomatik olarak fifa 2020'ye yönlendiriliyor. İnternette mac uzantılı dosyasını aradım, torrentten her yeri taradım ama mac versiyonunu bulamadım. Originden satın almaya da çalıştım. Ama orada da fifa 2013 yoktu. Ben bu fifa 2013'ün mac versiyonunu nasıl bulabilirim. Cevaplar için şimdiden teşekkürler.
    https://www.ea.com/games/library/mac-download?isLocalized=true

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi murat134 -- 12 Nisan 2020; 1:32:48 >

• kimsenin bilgisi yok mu ya
  • Oyuncukisi23 O kullanıcısına yanıt
    bu videoları izledim. Ben oynun kendisini bulamıyorum. Torrentlerde de yok şuan
  • FIFA olmasa da:https://www.-****larindir.com/pes-2013-mac-x-indir-full.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi umityasar -- 19 Mayıs 2020; 11:54:57 >
  • macOS'da oyun oynamanızı tavsiye etmem
  • drjacob kullanıcısına yanıt
    Neden?
  • Confather kullanıcısına yanıt
    Oynanmıyor çünkü 😂 uyumlu oyun yok
    Steam’den baktığım da bir çok oyunun mac os ile uyumlu olduğunu gördüm. Uyumlu oyunları düzgün oynatıyorsa bende almayı düşünüyorum siz kullanıyor musunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Confather

Steam’den baktığım da bir çok oyunun mac os ile uyumlu olduğunu gördüm. Uyumlu oyunları düzgün oynatıyorsa bende almayı düşünüyorum siz kullanıyor musunuz?
    küçük çaplı oyunlardan değil bi GTA 5 gibi oyunlar yok demek istedim
    Yani zaten GTA 5 100 gb MacBook pro 2019 base alsak 128gb hafızası var🥺
    Baz alman gereken o değil , benim makina da 1 tb ssd var.
    Çok güzel ama şuan güncel macbook pro yu 1tb olarak alsak çok fazla fiyat farkı oluştuğu için bir süredir MacBook ve diğer bilgisayarlar arasında gidip geliyorum.
    Bütçen varsa al yoksa bulaşma , gerek yok mac için kendi sıkıntıya sokmaya
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.