Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Mac Almak İsteyenler İçin İhtiyaç Belirleme ve Soru-Cevap

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: drjacob Daha Az
1 Kayıtlı Üye
63
Cevap
1
Favori
3.830
Tıklama
Tüm Forumlar >> İşletim Sistemleri ve Yazılımlar >> Mac OS >> Mac Almak İsteyenler İçin İhtiyaç Belirleme ve Soru-Cevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    98 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Ultratopkek

1. Değişiklik. Windows ve Linux'tan bıktım. Ayrıca iPhone, iPad ve Apple Watch kullandığımdan uyumlu bir ekosistem olsun istedim.
    2. Hayır
    3. Ev
    4. Hayır
    5. Oyun için konsol kullanıyorum.
    6. Chrome, Virtual Machine kullanma(önemli bir husus, olmazsa olmaz) Youtube, Microsoft Office ve Video Dönüştürme. Blu-ray ve DVD filmlerimi iPhone ve iPad'ıma uygun bir formata çevirip aktarmak istiyorum, harici USB Blu-ray sürücüsü kullandığımdan bunu algılaması da önemli.
    7. 15.000 lira.

Not: MacBook istiyorum, masaüstüne uzağım.

Cevabın bukadar geç gelmiş olması forum bildirimleriyle ilgilidir.Birkaç mesaj önce belirttiğim gibi Bilgi almak için buradan yazdıktan sonra Özel mesaj olarak bilgi almak istediğinizi Özel Mesajla Belirtiniz !!

kullanım alanınıza göre size son model macbook pro 13" öneriyorum.virtual machine ile rami ve işlemciyi bölüp,video dönüştürme işlerinizi rahatça yapıp herhangi bir kasılma vs yaşamatan tıkır tıkır çalışan bir makinadır.Harici usb cihazınızı spesifik bir marka değilse kesinlikle tanıyacaktır.bundan emin olmak için herhangi bir elektronik mağazaya gidip usb cihazınızı denemek istediğinizi söylerseniz teşhir ürünleriyle yardımcı olacaklardır.böylece emin olabilirsiniz.fakat uzun zaman kullanım ve laptop ihtiyacınıza yönelik olarak,MacBook Pro 13" tam sizlik.Apple sitesinden garantili olarak bu cihazı sipariş edebilirsiniz.
    |
    |

• Çavuş
    98 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Batin216

Arkadaşlar selamlar, iMac alacağım ama 2 ürün arasında kaldım, yardımlarınızı bekliyorum.

iMac 2015 27” 5K, Radeon M290x ekran kartı, 1TB fusion drive

iMac 2017 21” 4K, Irıs pro 6200 veya Radeon 560 ekran kartı , 1TB Harddisk...
    Tabii ki 27" 5k iMac
    |
    |
    Ben de macbook air almak istiyorum. Sormak istediğim, 128gb alırsam depolamada sıkıntı yaşar mıyım? İcloud 200 gb lık abonelik yapsam iş görmez mi?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Çavuş
    98 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: mekmaster

Ben de macbook air almak istiyorum. Sormak istediğim, 128gb alırsam depolamada sıkıntı yaşar mıyım? İcloud 200 gb lık abonelik yapsam iş görmez mi?
    Bu tamamen sizin hangi uygulamaları kullandığınıza bağlı.Depolama alanı yeterliliği konusunda kimse cevap veremezki.Buna tamamen siz karar vereceksiniz.Nekadar geniş alan olursa o kadar makbuldür.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
Sayfa:
Reklamlar
sohbet
Lastik Fiyatları
web tasarım
Ankara Web Tasarım
Blogio
Paykasa
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,160
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.