Şimdi Ara

mac air de video çözünürlük düşürme programı arıyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.542
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • mac air cihazım için, aracımda kullanmak üzere video çözünürlük küçültme programı arıyorum. 1080 oynatmıyor.
    Teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Carpediem_33 -- 16 Ağustos 2018; 0:37:43 >

• Handbrake işinizi görecektir. ÜCRETSİZ
  • quote:

Orijinalden alıntı: md3likan

Handbrake işinizi görecektir. ÜCRETSİZ
    ben yanlış yazmışım düzelttim. Boyut değil çözünürlük düşürmek istiyorum. Bu progda bulamadım.
  • Hepsi var hocam sağdaki menüde
  • Videoyu quicktime ile açıp dosya sekmesinden "dışarı aktar" seçeneklerini deneyin (480p,720p...vs).
  • Video sıkıştırma gereksinimi her seferinde ve ardından farklı nedenlerden dolayı ortaya çıkıyor. Küçük boyutlu videoların yönetilmesi, e-posta, internet ve diğer yollarla paylaşılması ve sisteminizdeki diğer videolar ve belgeler için ek depolama alanı oluşturulması kolaydır. Mac sisteminizde, depolama alanı ne olursa olsun, sık sık bellek sorunlarıyla karşılaşırsınız. Bu nedenle, Mac'inizde daha fazla alan yaratmak için profesyonel bir araç kullanarak Mac'te video sıkıştırmak gerekir. Makale aşağıdaki bölüm çeşitli video kompresör Mac hakkında tartışılmaktadır.
    thegadgetwire.com/kodi/ thegadgetwire.com/tutuapp/ thegadgetwire.com/appvalley/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi joshbarnes -- 19 Kasım 2018; 22:56:56 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.