Şimdi Ara

MABOR LASTİK HAKKINDA?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
3.073
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2.el aldığım arabamın üzerinde mabor marka yeni takılmış lastikler var. İnternette araştırdım ama pek bir sonuç elde edemedim. Aranızda bilgisi olan varsa, yazarsa sevinirim.

• Vay yeni bir lastik markası :D
  • Hiç duymadım ismini. Çin malı olabilir mi?
  • Testlerde genelde ya sonuncu yada sondan 2.

Streetjet,sportjet.Paranızı bunun yerine aynı fiyat klasmanındaki kumho ve hankook a verin veya falken in ze912,bfgoodrich g-grip.

Hepsinin arasında 5 tl oynar.
  • Continentalin Romanya'daki fabrikasında üretildiğini duymuştum. Araştırmadım ama yumuşak özellikli lastik olduğu söyleniyor. Kalitesi konusunda ise bir bilgim yok.
  • Continentalin ürünü, broadway arabama kış için sıfır almıştım, yumuşak lastik, ben gayet memnundum, arabayı satınca ,onlarıda sattım.
  • ilk defa duydum
  • Yorumlarınız için saolun
  • 2 yıldır benim aracın arka tekerlerinde de Mabor streetjet 2 takılı durumda. Memnunum çatlak balon yok. ilk başlarda öndeydi son 7-8 aydır arkaya takılılar. düşünenler için deneyimimi yazayım dedim.
  • Focus umda bu marka lastik vardı aldığımda üzerindeydi, iki yaz kullandım, hayatımda bu kadar dandik lastik görmedim. Yumuşak lastik yalnız cabuk sertleşiyor ve yanlardan aşınmaya başlıyor. En son park ederken kaldırıma lastiği sürttükden sonra patladı ve attım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.