Şimdi Ara

Maaşını alamayan öğretim görevlileri öğrencilerin final notlarını 0 girdi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
1.238
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar İstanbul Medipol Üniversitesi bilgisayar programlığı bölümünde uzaktan öğretimde maaşını tam alamayan ögretim görevlileri tepki olarak final notlarını bütün sınıfa 0 "sıfır" olarak girdi şaka gibi maaşını alamayıp tepkisini öğrencilerin şu dönemde öğrencilerinden çıkartan hocalardan ders alıyoruz bize bunları yaşatan herkese saygılarımı iletiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AIlisonArgent -- 1 Ağustos 2021; 15:14:13 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Sizi ilgilendiren bir durum yok şayet notlarınızın da 0 olarak kalmayacağı apaçık. Bir haksızlığa uğramışlar ellerinden geldiğince seslerini çıkartmaya çalışıyorlar. Sorun çözüldükten sonra notlarınız hakkı ne ise o şekilde güncellenir. Bu durumda yapmanız gereken en doğru şey ezilenin yanında olmak, karşısında değil.

Ezilenin yanında durmamız gerekir ama şuan nedense kısasa kısas diyip hocalara karşı gerekli yaptırımların yapılması tarafındayım uzaktan eğitim döneminde ellerinden gelen maksimum zorlukta ödevler ile öğrencilerin sinir uçları ile oynadılar verdikleri ödevlerde ve projelerde gram düzen yoktu hoca verdiği ödevin dökümanında son gönderim tarihi 25/06 diyor 1 gün sonra mail atıyor sistem kapanması durumundan dolayı son gönderim tarihi 23/06 olarak değişti diyor ama sistem 21/06 da kapanıyor öğrencilerin durumnu düşünmeden anlık hareket ediyorlar ama kendilerine bir zarar gelince silah olarak bizi kullanıyorlar + bu süreç içerisinde benim ailemde çok sıkıntı içerisine girdi 2 3 aydır doğru düzgün dükkan açılmıyor ama okulun parasını eksiksiz yatırıyoruz bizim suçumuz günahımız ne

• Sizi ilgilendiren bir durum yok şayet notlarınızın da 0 olarak kalmayacağı apaçık. Bir haksızlığa uğramışlar ellerinden geldiğince seslerini çıkartmaya çalışıyorlar. Sorun çözüldükten sonra notlarınız hakkı ne ise o şekilde güncellenir. Bu durumda yapmanız gereken en doğru şey ezilenin yanında olmak, karşısında değil.

• Ezilenin yanında durmamız gerekir ama şuan nedense kısasa kısas diyip hocalara karşı gerekli yaptırımların yapılması tarafındayım uzaktan eğitim döneminde ellerinden gelen maksimum zorlukta ödevler ile öğrencilerin sinir uçları ile oynadılar verdikleri ödevlerde ve projelerde gram düzen yoktu hoca verdiği ödevin dökümanında son gönderim tarihi 25/06 diyor 1 gün sonra mail atıyor sistem kapanması durumundan dolayı son gönderim tarihi 23/06 olarak değişti diyor ama sistem 21/06 da kapanıyor öğrencilerin durumnu düşünmeden anlık hareket ediyorlar ama kendilerine bir zarar gelince silah olarak bizi kullanıyorlar + bu süreç içerisinde benim ailemde çok sıkıntı içerisine girdi 2 3 aydır doğru düzgün dükkan açılmıyor ama okulun parasını eksiksiz yatırıyoruz bizim suçumuz günahımız ne

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AIlisonArgent -- 26 Haziran 2020; 5:54:14 >
  • Bu arada not olarak geçeyim tembelliğimden bu iki hocanın derslerinin projelerini yollayamadım burada sadece arkadaşlarımın hakkını savunmak adına bu konuyu açtım

• AIlisonArgent kullanıcısına yanıt
    Hocam örgütlenin suç duyurusunda bulunun maaşı eksik yattığı için böyle bir şey yapamaz. Ha sizden öğrenciler olarak destek isteyebilir belki sizde yönetime vb yazarsınız. Ama bu yaptığı kıskançlık özel okullarda var oluyor bu iş öğretmen bozuntusu gelip öğrenciye laf yapıyor bu durumda öyle hiç acımayın suç duyurusunda bulunun.

• Savcılığa gidip suç duyurusunda bulunun, banane senin maaşından , öğrencinin suću ne burda ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şerefsizlik mı desem ne desem bilemedim

• Resmen şerefsizlik

Yerinizde olsam hukuki yollara başvururdum

• Seni bilmem; ama ben olsam o hocayı keserdim. Ben o kadar emek vereceğim, sen ise 0 vereceksin, oldu paşam.

"Senin maaş alamamanın sorumlusu ben miyim?" derdim.

• bu özel üniversitelerde çok fazla patlak çıkmaya başladı yok mu bunları bir denetleyen eden ? bakkal açar gibi özel üniversite açıyorlar...

• Verdikleri emeğin karşılığını alamadıkları için bir başkasının verdiği emeğin karşılığını vermemek nasıl bir adalet? Nasıl bir anlayış?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.