Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (8872. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
260.706
Cevap
2.701
Favori
13.892.230
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 88708871887288738874
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar takip edemediğimden soruyorum. Bu 150 Euro sınırı geldi mi? Ne zaman gelecek bilgisi olan var mı? 130 Euro'luk bir ürün alacağım da.

Teşekkürler.
  • Mo_Cuishle` kullanıcısına yanıt
    Değer, güzel ürün, geniş mouse pad seviyorsanız tavsiye ederim.

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU]
  • Bizim ülkede ne düzgün çalışıyor ki zaten

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • darkness_kaan kullanıcısına yanıt
    Bana mail gelmemişti. En geç 2 güne yüklenir hesaptan kontrol et.

• quote:

Orijinalden alıntı: delioflu

Arkadaşlar takip edemediğimden soruyorum. Bu 150 Euro sınırı geldi mi? Ne zaman gelecek bilgisi olan var mı? 130 Euro'luk bir ürün alacağım da.

Teşekkürler.

GElince haber alırsınız , yakın vadede ortada böyle bir durum yok. Orta vadede olabilir , yasa geçerken 150 euroyu 50 de çekebilirler. Burası Türkiye , bunları hesaplayıp bekleyin.
  • hoper01 kullanıcısına yanıt
    teşekkürler hocam, siparişi verdim
  • quote:

Orijinalden alıntı: yated

Merhaba Arkadaşlar,
    Almanya amazon dan bir işlemci sipariş etmek üzereyim. KDV alma ihtimalim ne kadar? Alıntı yaparak cevaplarsanız sevinirim. Zira konuyu takip etmekte zorlanıyorum.
    Şimdiden teşekkürler.

Alma ihtimaliniz yaptığım hesaplamalar sonucunda , %9,789652 ama gümrük memuru iyi bir kahvaltı yapmışsa %10,56554444 , gümrük memurunun karısı az alışveriş yaparsa %15,5445554 olabilir. Yaşasın atom bilimi.

Not: kimse bişey bilemez.
  • Nephilis N kullanıcısına yanıt
    indirim döneminin en elle tutulur indirimi
  • hebelehubele H kullanıcısına yanıt
    Tamamdır teşekkürler.
  • BeyazZenci01 kullanıcısına yanıt
    Buldum fakat gözükmüyor galiba iade şeklinde yaptılar.Yoksa gözükmesi gerekirdi herhalde

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU]

Arkadaşlar ürün tam dedikleri günde geldi.

Kafa karışıklığına son vermek adına şöyle söyleyeyim ben genelde 42 giyerim bunu da tam 42 aldım istediğim gibi rahat oldu.

Amazon sitesindeki görünen resimden bir ton daha koyu renkli.

Not: 50 eurodan almıştım.

Ürün:https://www.amazon.de/gp/product/B0185127GA/ref=oh_aui_detailpage_o02_s00?ie=UTF8&psc=1

• 55 euroya aldigim botlar geldi :) suan 130 euro

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aurosonic -- 5 Aralık 2016; 10:22:22 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• 44 giyiyorum normalde. 44.5 tam oldu bana da. Ayağınız hafif taraklıysa yarım numara büyük alın. No: Almadım mağazada denedim. @Vattghern
  • TzisTa kullanıcısına yanıt
    Evet ayağı taraklı olanlar için doğru söylüyorsunuz. Benim standart olduğu için genelde dediğim beden hep olur :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vattghern

Arkadaşlar ürün tam dedikleri günde geldi.

Kafa karışıklığına son vermek adına şöyle söyleyeyim ben genelde 42 giyerim bunu da tam 42 aldım istediğim gibi rahat oldu.

Amazon sitesindeki görünen resimden bir ton daha koyu renkli.

Not: 50 eurodan almıştım.

Ürün:https://www.amazon.de/gp/product/B0185127GA/ref=oh_aui_detailpage_o02_s00?ie=UTF8&psc=1

İyi fiyata almışsınız h.o

Columbia iyi markadır ama dikkatli kullanın. Hergün kullanmayın 3 seneye patlamaya başlıyor. Benimki patlamaya başladı ama hala kullanıyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• unicornek kullanıcısına yanıt
    Örneğin 2.75 ise euro min 2.80 çeker.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • DE sitesi ya kargo bedava diye işin cılkını çıkarttı, ya da BF sebebiyle yoğunluk arttı. Geçen ay verdiğim sipariş UPS ile hızlıca gönderildi ama son 7-8 siparişin teslim tarihleri Aralık sonu görünüyor. Sistemde yarın ve Çarşamba teslim tarihli iki siparişin şu an nerede olduğu bile belli değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vapors

Hayırlı olsun hocam. Benim kasa da bugün geliyor inşallah. Gümrükte çok bekledi dediğiniz gibi. Kurulum sonrası görselleri paylaşalım inşallah

Sağol hocam sana da hayırlı olsun. Benim daha gelecek parçalar var bayağı
  • Sizce bu üründe vergi iadesi alabilir miyim? Ilk sayfayi da okudum yuzde 50 ihtimal yazilmis ama 35 euro vergi cikiyor biraz fazla gibi ona göre hareket edicegimde

https://www.amazon.de/gp/aw/d/B00BS97UUA/ref=ox_sc_act_image_1?smid=A3JWKAKR8XB7XF&psc=1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi msb_bjk -- 5 Aralık 2016; 10:51:00 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: civcivx

DE sitesi ya kargo bedava diye işin cılkını çıkarttı, ya da BF sebebiyle yoğunluk arttı. Geçen ay verdiğim sipariş UPS ile hızlıca gönderildi ama son 7-8 siparişin teslim tarihleri Aralık sonu görünüyor. Sistemde yarın ve Çarşamba teslim tarihli iki siparişin şu an nerede olduğu bile belli değil.

Aynı sorun bende de var. Biraz önce ingilizce mail attım bugün teslim edilecek 2 kargom hala ingilterede görünüyor nedir bu diye? Yine türkçe telefon dönüşü oldu yalnız ilk kez adam gibi amazon.de çalışanı denk geldi(tr pazarına açılmadan öncede çalışan :D )ve i-parcel kaynaklı sorunlar siparişten 3 gün sonra kargo teslim alınmış 12 gündür i-parcelde görünüyor kargo şirketi ile ilgili ciddi negatif geri dönüş var yakın zamanda i-parcel transferini kalkabilir denildi. 4 gün extra geçikme süreniz var cumaya hala gelmezse bizimle iletişime geçin denildi...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi doktorum60 -- 5 Aralık 2016; 10:51:26 >

• 
Sayfa: önceki 88708871887288738874
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.