Şimdi Ara

Kontorland An-200 Gamepad Pc ye bağlama sorunu.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
40
Cevap
1
Favori
16.451
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dün teknosadan bu ürünü aldım. Pcye bağladım otomatik yükleme yaptı. Denetim masasında gözüküyor, fakat hiçbir oyunda aktif değil çalışmıyor. Bunun nedeni kolun bozuk olma ihtimali mi yoksa donanımsal eksiklik mi ??

Kontorland An-200 Gamepad Pc ye bağlama sorunu.

• up
  • aynı sorun bende de var!
  • ayarlarını kurcalayın bir, yazılımından tabii.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ayarlanacak birşey yok ki , usb takıldığında otomatik yükleme yapıyor sadece. Denetim masasında beliriyor ama oyunlara girince işlevi yok.
  • up
  • USB oyun denetleyicisinden tuşları kontrol edin.Olmadı varsayılana getirin en olmadı tekrardan joystickleri referanslayın deneyin.
  • Bunun için bir dosya indirmek lazım büyük ihtimal
    Android veya İosta kullanma şansınız oldu mu?
  • JackGuzik kullanıcısına yanıt
    Hayır denemedim. Kontorland'ın kendi sitesinde An-200 için gereken yükleme dosyaları yok.
  • Netten bak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • xpadder 5.7 diye bir yardımcı program ile butonlara ve analoglara görev atıyıp, oyunları klavye mouse düzeneğinde oynamaya devam edebilirsiniz.
    http://www.youtube.com/watch?v=wd-aS_Nk5W8

bu bir örnek video bundan feyz alarak istediğiniz oyun özelliklerine göre profil yaratabilirsiniz.
  • Konuyu tekrar hortlatacağım. Bende de bu joystick den var . Daha önce bilgisayardan pes 2013 oynamıştım bu joystick le ama uzun zamandır oynamadım. Tekrar oynamaya çalıştığımda olmadığını hatta bluetooth olarak bağlayamadığımı farkettim.

Konuyla ilgili bilgisi olan varmı hiç ?
  • Arkadaşlar Merhaba,

Uğraşlarım sonucu nasıl bağlanacağını sonunda buldum. Belki hala araştıran arkadaşlar vardır diye yazıyrum.
    1.Bluetooth olan bir bilgisayarda bluetooth u açıp aygıt aramaya başlıyorsunuz.
    2. Joystiği açıp home tuşuna basıyorsunuz ( Mavi ışıklar yanıcak tekerleklerde )
    3.Home tuşuna basılı tutup tüm ışıkların ve ledlerin sönmesini bekliyorsunuz.
    4. Işıklar sönünce Kare + Home tuşuna basılı tuttuğunuzda 1 nolu led yanıp sönücek.
    5. 1 nolu led yanınca bluetooth BT multi gamepad olarak cihazı görücek PC, bu cihazı PC ile eşleştirdiğinizde joystiği kullanabilirsiniz.

Kolay Gelsin
  • @bende bluetoothla eşleştirmeye giriyorum eşleştirme kodu@ istiyor nerden bulcam bu kodu kardeşim yada nasııl yaptın tam açıklarmısın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi qarty69 -- 24 Ekim 2015; 23:19:48 >
  • Orijinalden alıntı: kabus800

Arkadaşlar Merhaba,

Uğraşlarım sonucu nasıl bağlanacağını sonunda buldum. Belki hala araştıran arkadaşlar vardır diye yazıyrum.
    2. Joystiği açıp home tuşuna basıyorsunuz ( Mavi ışıklar yanıcak tekerleklerde )
    4. Işıklar sönünce Kare + Home tuşuna basılı tuttuğunuzda 1 nolu led yanıp sönücek.
    5. 1 nolu led yanınca bluetooth BT multi gamepad olarak cihazı görücek PC, bu cihazı PC ile eşleştirdiğinizde joystiği kullanabilirsiniz.

Kolay Gelsin

Teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi siexs -- 11 Kasım 2015; 11:03:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kabus800

Arkadaşlar Merhaba,

Kolay Gelsin

Ben de bu cihazi almak istiyorum ama Android telefonda oynamak icin. Sizin deneme sansiniz oldu mu calisiyor mu ?

• SkyRunner2695 kullanıcısına yanıt
    Evet çalışıyor ve mükemmel

• bende bimeksden bu cihazı ipad ve iphone da. ıynamak için aldım aslında hayalim apple tv ye bağlanıp gamepad ve ipad le tv den oyun oynamakdı ama jailbreak olmadan çalışmıyormuş. jb yapmak istemiyorum bimeksde şikayet formu açtırdım iade edeceğim.

• quote:

Orijinalden alıntı: kabus800

Arkadaşlar Merhaba,

Kolay Gelsin

bilgisayar için almayı düşünüyorum. malzeme kalitesi nasıl. xbox one kontrolcüsü alacaktım ama 200 tl . bu kontorland ın tipi falan hoş.

• Skywalker5394 kullanıcısına yanıt
    hocam memnun musun kalitesi hissiyati nasıl ?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.