Şimdi Ara

*** IPHONE '6-6S' VE '6-6S PLUS' FIRSATLARI PAYLAŞIMI (229. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.032
Cevap
212
Favori
483.813
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 227228229230231
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • iPhone 7 sırasına girdik. Ön, arka bilimum siparişlerimizi geçtik. Artık 6 nın itibarı kalmamıştır. İtibarımı kaybetmektense para kaybedeyim daha iyi Hesabı iPhone 7e sarıldık. Lakin 6 ile işimiz kalmamıştır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sonerxz

iPhone 7 sırasına girdik. Ön, arka bilimum siparişlerimizi geçtik. Artık 6 nın itibarı kalmamıştır. İtibarımı kaybetmektense para kaybedeyim daha iyi Hesabı iPhone 7e sarıldık. Lakin 6 ile işimiz kalmamıştır.

Tamm kardş zenginsin anladık

• arkadaşlar bitane ticari kart var bende apple sitesi ticari karta taksit yapmıyor mu ?
  • arkadaşlar ilk defa iphone alacağım 6s almayı düşünüyorum şuan apple.com da 32lik havale ile 2600 civarında vatan,media markt vs yerlere 32lik 6s gelir mi gelirse ne zaman gelir bu fıyattan çok yüksek olur mu sizce. havale falan pek uğraşmak istemiyorum da
  • iphone 6s 64gb 1700tl diyor, birde pasaport kayıtlı demiş. 69tl riske atıp kapıda ödemeli denesem mi? satıcıyı tanımam, sanırım ticari bir firma. fiyat uygun geldi. sizce riske girmeye değer mi? dediği gibi 4 dakikada ürünün orjinal 6s olduğunu ve gerçekten kayıtlı olduğunu anlayabilir miyim?

böyle bir ürün gelmesin, 4 dakikadan kastı ne acaba? kargocu ise kutuyu açmama ve sim kartı takmama izin verir mi? belirtildiği gibi değil, o zaman iade alır mı? bir fikir verebilir misiniz acaba? fiyat gerçekten 64gb ve pasaport kayıtlı olması dolayısıyla çok çekici geliyor.. :/

• quote:

Orijinalden alıntı: fantezimuziginsevilenismi

iphone 6s 64gb 1700tl diyor, birde pasaport kayıtlı demiş. 69tl riske atıp kapıda ödemeli denesem mi? satıcıyı tanımam, sanırım ticari bir firma. fiyat uygun geldi. sizce riske girmeye değer mi? dediği gibi 4 dakikada ürünün orjinal 6s olduğunu ve gerçekten kayıtlı olduğunu anlayabilir miyim?

böyle bir ürün gelmesin, 4 dakikadan kastı ne acaba? kargocu ise kutuyu açmama ve sim kartı takmama izin verir mi? belirtildiği gibi değil, o zaman iade alır mı? bir fikir verebilir misiniz acaba? fiyat gerçekten 64gb ve pasaport kayıtlı olması dolayısıyla çok çekici geliyor.. :/

Denemeye bile değmez

• fantezimuziginsevilenismi F kullanıcısına yanıt
  • Arkadaşlar hepsiburada.com cep telefonu alışverişlerine hediye çeki VERMİYOR. Özellikle sorduk. Sitesinde logo mevcut ancak hediye çeki açıklamalarında da yazıyor. Cep telefonu alışverişinden hediye çeki kazanılmaz, hediye çeki cep telefonunda kullanılmaz.
  • boss016 kullanıcısına yanıt
    32 gb 6sler yeni mi geldi?
    16,64,128di eskiden?

• Garantisi 23-10-2017ye kadar

• 6s plus 16 gb için takipteyim
  • 6s 64 gb alınır

• quote:

Orijinalden alıntı: sonerxz

iPhone 7 sırasına girdik. Ön, arka bilimum siparişlerimizi geçtik. Artık 6 nın itibarı kalmamıştır. İtibarımı kaybetmektense para kaybedeyim daha iyi Hesabı iPhone 7e sarıldık. Lakin 6 ile işimiz kalmamıştır.

ürünle itibar görmek istiyorsan limitli üretim ve herkesin alamayacağı bir ürün alman gerekir. amerikan ergenlerinin elinde oyuncak olan dünyada milyonlarca üretilen birşeyle statü yaratamazsın anca yarattığını sanarsın.

bu şahinle arabam var diye hava atmaya benziyor. arabayla hava atacaksan git maserati al
  • Amerika'dan son iki gün içinde alınma sıfır kapalı kutu, Apple Store faturalı unlocked 6S ve 6S+ telefonlar İstanbul elden nakit karşılığı teslim

6S 32 GB 2.000.tl
    6S 128GB 2.320.tl
    6S+ 32GB 2.320.tl
    6S+128GB 2.650.tl

Kayıt alıcıya aittir.

• 2500 civarlarına asagi yukari 15-20 ay garantili 6s 64 almak ne kadar mantikli sizce ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Karadamyeti

Amerika'dan son iki gün içinde alınma sıfır kapalı kutu, Apple Store faturalı unlocked 6S ve 6S+ telefonlar İstanbul elden nakit karşılığı teslim

6S 32 GB 2.000.tl
    6S 128GB 2.320.tl
    6S+ 32GB 2.320.tl
    6S+128GB 2.650.tl

Kayıt alıcıya aittir.

Trde garanrisi geçen model mi?

• Hangi seriler garantili Türkiye de? Ona göre bakayım.

• hepsiburada.com'dan 2599 TL ye iphone 6s 16gb Silver model telefon aldım. sözde hızlı gönderi idi ancak bayramdan sonra 3 gün geçmesine rağmen henüz kargoya verilmedi. Fiyata aldandım aldım, şu anda telefonsuz geziyorum. Yazıklar olsun hepsiburada.com.
  • kralarslan K kullanıcısına yanıt
    İptal edin hocam

• kralarslan K kullanıcısına yanıt
    Sahibinden den 2299 tl ye alabilirsiniz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 227228229230231
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.