Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 4 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★ (184. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10.072
Cevap
63
Favori
285.511
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 182183184185186
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Boşluğa basınca bir boşluk ilerliyor bida basınca geri geliyor aynen sorunlu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aserty -- 3 Ağustos 2016; 18:06:56 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • peninsula33 P kullanıcısına yanıt
    güncelleme" programıyla güncellenemiyor derken neyi kast ettiniz bilmiyorum ama bende hepsiburadadan aldım ota ile güncelleme dediğimiz gibi gelmiyor. Miui den rom indirip downloaded_rom klasörüne atıp telefondaki "güncelleyici" bölümünden "güncelleme paketini seçin" diyerek kurdum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aserty -- 3 Ağustos 2016; 20:03:17 >
  • Sizde benim gibi güneşli havada ekran üzerinde sıralı noktacıklar goruyormusunuz :)

• Windows severler için ;
    Dün Windows 10 için Yıldönümü Güncellemesi yayınlandı.
    Windows 10 mobile için;
    Şuan en son redstone sürümü 14393.5 . Fakat bu sürümü yüklemenizi önermiyorum bir çok önemli hata mevcut.
    Windows 10 Mobile için bir sonraki sürüm 14393.x olabilir yada - Yıl Dönümü Güncellemesi olarak 9 Ağustos’ta Başlayabilir söylentileri var. Şuan için beklemek en mantıklısı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aserty -- 3 Ağustos 2016; 18:06:23 >
  • aserty A kullanıcısına yanıt
    Evet bende de oluyor.
  • Yeni telefon almayı düsünüyorum param da o kadar yok size sorayım dedim hala alınır mı 1 gb ram le yaşanmıyor android 5 ten sonra güncelleme hasatası falan da degilim .. Suan kullandıgım cihaz lg g pro lite android 4.4 var
  • http://www.hepsiburada.com/xiaomi-mi-4-4g-p-TELCEPXIAOMI4I-B ,beyler araniza yeni katilacagim nasipse,tabi cevaplar bu dogrultuda onemli linkteki alette 4g var,Turkiye'de 4g yi kullanmayla ilgili herhangi bir problem var mi? Bir de bu model linkte 2 gb ram ile gosterilmis,cok yerde 3gb yaziyor hangisi dogrudur acaba?simdiden cok tesekkurler..

• Güneş ışığında yada normal ışığın altında dikkatli bakınca ekran da noktalar gözüküyor evet. Ekran panelinden dolayı galiba. Çünkü Htc 10 da aşa doğru çizgiler mi ne varmış öyle bi muhabbet vardı

• Telefona internette denk geldim cok begendim sorun yaşayan var mi son durum nedir

• quote:

Orijinalden alıntı: momenty

Telefona internette denk geldim cok begendim sorun yaşayan var mi son durum nedir

İndirim çekleri vs ile mayıs başında 885 tl mal etmiştim.Bir sıkıntı çıkarmadı şükür.Tavsiye ederim
  • Bi bayan arkadaşa önerdim hepsiburada sitesinden arkadaşına aldılar.Fakat ne hikmetse beğenilmedi.Dokunmatik hassas değil dediler mesela, böyle bir durum var mı?

• aserty A kullanıcısına yanıt
    Kendi sitesinde downloaded_rom klasörü diyordu ben de dowload kalsorununun içine o klasörü açıp öyle yaptım. Belki de bunun için olmadı.

Aynen kardeşim downloaded_rom diye bi klasordu onun içine atiyoduk . Ben en son .21 e geçerken o klasör yoktu sadece download klasordu vardı onun içine atarak rom yüklemiştim ondan aklımda öyle kalmış. downloaded_rom klasörü sen deyince hatırladım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aserty -- 3 Ağustos 2016; 19:58:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: THEATTRE35

Bi bayan arkadaşa önerdim hepsiburada sitesinden arkadaşına aldılar.Fakat ne hikmetse beğenilmedi.Dokunmatik hassas değil dediler mesela, böyle bir durum var mı?

Kitkatda klavye de yazı yazarken takılıyordu SwiftKey. Marshmallow da sorun yaşamadım ama sanki ısınınca dokunmatik biraz gariplesiyor. Yazı yazarken zorlanıyorum. Oyun vs sorun yaşamadım tepkiler iyi

• Mi 5 beyaz n11 e gelmiş 1499 ₺ , hepsiburadaya da aynı fiyattan ve aynı renkte 8 ağustos ta gelecekmiş bilginize
    ... Benim sorum ise chromedayım şuan ekran görüntüsü aldım bununla ilgili foruma foto ekliyecektim yüklenen resimler şunlardır dedi sonra altta bu sayfa safari ve opera mini için hazırlanmıştır yazdı . Bide tam sürüm için tıklayınız yazdı . Fotolar yine yüklenmemiş yani. Bu arada Mobil surumle açıyorum forumu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aserty -- 3 Ağustos 2016; 20:20:26 >
  • Bigmagician B kullanıcısına yanıt
    Telefon ellerine bugün ulaştı.Bana bunu söylediğinde muhtemelen sadece menüyü gezmişti.Kendisi S4 Mini kullanıyor.Böyle bir telefonda dokunmatik hassas değil demesi beni çok şaşırttı açıkçası.

• petric_cm P kullanıcısına yanıt
    Vodafone için 4g de sıkıntı olmadı. Ram konusunu ben de anlayamadım farklı bilgilervar internette ama gelen telefon 2gb ram.

Türk Telekom da 4 g yi telefon desteklenmiyor yazıyor. Şuan Türkiye de 3 gb modelinin satışı yok. Hepsiburada da satılan modelide 2gb ve bi bilgi daha siyah modeli hiç gelmedi. Herkes siyah modeline aşık oldu ama kimse kavuşamadı.(i.k.b):). Mi 5 te beyaz modelle giriş yaptı arkadaş siyah yollayın bize

• Mi4 foto çekimleri gündüz çok iyi gece berbat..Lg G3'te de kullandığım uygulamayı kurdum mükemmel.uygulama dsl fotoğraf makinası kadar kapsamlı.Kesinlikle tavsiye ederim.

https://mega.nz/#!uZ81jKDY!O1j0dG5zHbzpGjqUbEMIeKB8L6rrQnewc5MisCmvzzQ

• petric_cm P kullanıcısına yanıt
    Ben de cihazı 10 gün önce hepsiburadadan aldım ve 2g ram Türk Telekom kullanıyorum 4.5G sorunsuz çalışıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi petro24 -- 3 Ağustos 2016; 22:12:24 >
  • 
Sayfa: önceki 182183184185186
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.