Şimdi Ara

samsung tab 4 sm-t 232 3g tablet telefon ozelligi yuklenebiliyor mu? (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
433
Cevap
11
Favori
63.097
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    ancak internet olmadan hat üzerinden görüntülü konuşma benim için önemli.
    o nedenle soruyorum.

Bu arada hayırlı olsun güle güle kullanın
    kaça ve nereden aldınız acaba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi omarza -- 7 Mayıs 2015; 12:42:08 >
  • aynen ben bu şekile cihazı 4 aydır kullanıyorum gayet kullanışlı hiç sıkıntı yaşamadım whatsapp dahil bütün progrmları kullanabiliyorsunuz.
    ayrıca görüntülü görüşme de yapılabiliyor hat üzerinden . şarzı gayet iyi. normal kullanımda iki gün rahat gidiyor. tek sıkıntı telefon görüşmesi esnasında ekranı kapatmadığı için tam konuşurken yüğz değmesi sonucunda açılabiliyor tuş kilidi onu da arama yapınca tuş kilidini kendin kapttın mı sorun kalmıyor....
  • quote:

Orijinalden alıntı: isaztrk
    tek sıkıntı telefon görüşmesi esnasında ekranı kapatmadığı için tam konuşurken yüğz değmesi sonucunda açılabiliyor tuş kilidi onu da arama yapınca tuş kilidini kendin kapttın mı sorun kalmıyor....

Evet, bu sorun ufak ama çok rahatsız edici. Yüzünüze yaklaştırdığınızda tabletin ekranı otomatik kapanmıyor çünkü her nedense Samsung bu tablete "proximity sensor" yani yakınlık sensörü koymamış. Böyle oluncada tableti kulağınıza yaklaştırdığınızda algılamıyor ve ekranı kapatmıyor. Bu sensörün olmaması muhtemelen taktığınız kılıfıda algılamaması, yani kılıf kapağını kapattığınızda ekranın otomatik açılıp-kapanma özelliğide olmadığı anlamına gelir.

Fakat ben konuşurken ekranda yanlışlıkla tıklama yapma sorununu bir uygulama ile çözdüm. Google Play`den bedavaya "Call Screen Lock" isimli uygulamayı indirin. Bu uygulama her türlü telefon görüşmesi yapılırken ekranı otomatik kilitliyor. Konuşma bitince ise otomatik açıyor.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.duckbonecallguard

• kulaklık olmadan konuşurken ses kulağa tabletin arkasından mı geliyor.
    yoksa üst kısımda hoperlör bulunuyormu acaba
  • USB HOST özelliğini desteklemediği için extra kamera bağlayamıyorum. Araçta video kaydı yapmak için almıştıım host özelliği olmaması süpriz oldu. Bu sebeble 20 günlük ve aktif olarak kullanılmamış T232 yi satıyorum. Teknosa dan 500 TL ye aldım kutu içeriği kutusu herşeyi ile teslim edilecektir. Cihaz T231 Romu ve orjinal romu ile kusursuz çalışıyor kozmetik olarak sıfırdan farksız. Extradan ön cam kapatan deri olan bir kılıfla birlikte 400 TL ye almak isteyen olursa 05437725772 den iletişim kurabilir.
    Arzu eden olursa T231 romunu yükleyip yollarım şu an orjinal rom yüklü... Fotoğraflar ürünün kendisine aittir.
     samsung tab 4 sm-t 232 3g tablet telefon ozelligi yuklenebiliyor mu? samsung tab 4 sm-t 232 3g tablet telefon ozelligi yuklenebiliyor mu? samsung tab 4 sm-t 232 3g tablet telefon ozelligi yuklenebiliyor mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mbsahan -- 15 Mayıs 2015; 14:28:15 >

• quote:

Orijinalden alıntı: omarza

kulaklık olmadan konuşurken ses kulağa tabletin arkasından mı geliyor.

Resimlerinden gördüğünüz gibi T232 modelinde üst kısımda hoparlör var. Alt kısımdada mikrofonu olduğu için telefon gibi kulağa götürülüp konuşulabiliyor. Siz arama esnasında dış hoparlörü aktif etmedikçe o arka hoparlörden konuşma sesi hiç gelmiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Garabet2 -- 17 Mayıs 2015; 2:11:55 >
  • Merhabalar
    Gemide çalıştığımdan dolayı sık sık Ukrayna'ya geliyorum. Bahsettiğiniz t-231 tableti bugün burada baktım telefon özelliği var. İsteyen olursa özelden mesaj atarsa cevaplarım.
    Sorun şu ki bu tablet Türkiye'ye gelip güncelleme aldığında telefon özelliği deaktif olabilir mi?
    Bilen varsa cevap yazarsa sevinirim.
    Ayrıca burada Samsung SM-T116N DWA diye bir model var (Telefon özelliği var, ama özellikleri çok cezbedici değil). Bu model ülkemizde var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: enjore

Merhabalar
    Gemide çalıştığımdan dolayı sık sık Ukrayna'ya geliyorum. Bahsettiğiniz t-231 tableti bugün burada baktım telefon özelliği var. İsteyen olursa özelden mesaj atarsa cevaplarım.
    Sorun şu ki bu tablet Türkiye'ye gelip güncelleme aldığında telefon özelliği deaktif olabilir mi?
    Bilen varsa cevap yazarsa sevinirim.

Tabletin telefon özelliği hiçbir şekilde kapanmaz çünkü onda muhtemelen Caucasus (Kafkasya) veya Rusya versiyonu yüklüdür ve dünyanın neresine giderseniz gidin güncellemelerde yine onun üzerinden gelir.

Fakat IMEI numarası Türkiye`de kayıtlı olmadığı için eğer siz kendiniz kaydettirmezseniz bir süre sonra kullanıma kapatılır ki bu sim kartı olan her cihaz için geçerli bir durum

• quote:

Orijinalden alıntı: Garabet2

quote:

Orijinalden alıntı: omarza

kulaklık olmadan konuşurken ses kulağa tabletin arkasından mı geliyor.

Resimlerinden gördüğünüz gibi T232 modelinde üst kısımda hoparlör var. Alt kısımdada mikrofonu olduğu için telefon gibi kulağa götürülüp konuşulabiliyor. Siz arama esnasında dış hoparlörü aktif etmedikçe o arka hoparlörden konuşma sesi hiç gelmiyor.

Sağolasın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi omarza -- 2 Haziran 2015; 19:22:21 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kuzey226 K kullanıcısına yanıt
    Arkadaşlar ben yükledim ve çalışıyor.
  • WEHWETIM W kullanıcısına yanıt
    Ben yaptım çalışıyor geç yazmış olabılırım onıun cevap yazarsdanızyardımcı olayım
  • omarza O kullanıcısına yanıt
    T231 romu yukleyıp kullanabılıyorsunuz herhangı bır kapanma soz konusu degıldır ben aldıgım gunden berıdır 231 romu ıle kullanıyorum sorunsuz calısıyor Bluetooth kulaklık ıle super uyumlu calısıyor
  • Merhaba, t231 olarak kullanırken wi-fi bağlantısında kopmamlar, takılmalar oluyordu, servise sordum getirin yapalım dediler. Mecburen t232 yükleyip götürdüm, yeni yazılım yükleyip verdiler, sorun düzeldi. Şimdi tekrar t231 kursam aynı sorun tekrar çıkacak, t231 için yeni türkçe rom indiren, bilen varmıdır.

• quote:

Orijinalden alıntı: eurocv

Merhaba, t231 olarak kullanırken wi-fi bağlantısında kopmamlar, takılmalar oluyordu, servise sordum getirin yapalım dediler. Mecburen t232 yükleyip götürdüm, yeni yazılım yükleyip verdiler, sorun düzeldi. Şimdi tekrar t231 kursam aynı sorun tekrar çıkacak, t231 için yeni türkçe rom indiren, bilen varmıdır.

denedinmi wifi de sorun oluyormu ?
  • Denemedim ama kaldırdığı yazılımı geri yüklerim sorun çıkar diye düşünüyorum. Serviste parça değişimi olmadı. T231 için de yeni yazılım vardır muhakkak, bulmak lazım.

• Ben uzun suredır t232 kullanıyorum ve tlf rom ıle kullanmak gercekten cansıkıcı ekrana bırseyler oluyor ve restart atmak zorunda kalıyorsun donuyor cıhaz
  • mbsahan M kullanıcısına yanıt
    ne yaptınız tableti sattınız mı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Duruyor Osman bey
    Satın alamak istiyorsanız 05437725772 telefonum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mbsahan -- 14 Ağustos 2015; 14:37:09 >
  • Tableti 7 aydır telefon olarak kullanıyorum hiçbir sorun yaşamadım. Muhtemelen genel bir problem değil. Yinede yapım hatalı denk gelmiş olması can sıkıcı. Kolay gelsin.
  • Arkadaşlar ben bu tableti almak istiyorum.3G li olması benim için önemli.Aynı zamanda 4.5 yaşındaki oğlumun oyunları sorunsuz oynamasını da istiyorum.Oyun konusunda kötü olduğu söyleniyor.3G li başka bir marka ve model önerir misiniz yoksa bu tablet işimi görür mü ? Yardımcı olursanız sevinirim...
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.