Şimdi Ara

#Lagunacılar Buraya# 100+Üye (217. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27.132
Cevap
136
Favori
1.872.693
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 215216217218219
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • mrb arkadaşlar bende aranıza yeni katıldım bir hafta önce yeni laguna 3 aldım şimdilik memnunum umarım ilerdede memnun kalırım ..hepinizi saygıyla selamlıyorum...
  • quote:

Orjinalden alıntı: yenilaguna_

mrb arkadaşlar bende aranıza yeni katıldım bir hafta önce yeni laguna 3 aldım şimdilik memnunum umarım ilerdede memnun kalırım ..hepinizi saygıyla selamlıyorum...

hayırlı olsun ALLAH kaza bela vermesin sizden ricam laguna3 sadece gördüm mesala ben kullanma fırsatım olmadı aracın yol tutuşu performansı nasıldır merak ediyorum açıkcası
  • Vllae kardeşim dediğin gibi yeni honda civic bile laguna III den daha iyi,gittikçe berbat oluyor ya laguna
    quote:

Orjinalden alıntı: PamirSAROS

quote:

Orjinalden alıntı: Fırat ulucan

Arkadaşlar bugün Laguna III ü gördüm hiç hoşuma gitmedi.Lagunanın en kral kasası Laguna I di II de idare ederdi ama III hiç iyi değil.Mesela Laguna I Ford mondeo ya,volkswagen passata rakipti ama Laguna III yeni mondeoya ve passata rakip olamaz.Tabi bana göre arkadaşlar...

yaşasın sonunda benim görüşümde birisi çıktı bende hiç beğenmedim.Dediğin gibi arkadaşım ne mondeo ya nede passat a rakip olabilir passat a zaten imkanı yokta.Bende önceden de dediğim gibi laguna naya 50 milyar verene kadar honda civic alırım 40 milyara full + full binerim paşalar gibi.

• Selam. Ben de Laguna'cı oldum artık. 2005 laguna expression aldım. Şimdilik memnunum. Arabadan kullanma klavuzu çıkmadı. Bu sayfadaki linkten indirdim ama çalışmıyor. Bu konuda yardımcı olursanız sevinirim.
  • eline sağlık ama kitapçığa ulaşamıyorum ve de kitapçığa acilen ihtiyacım var.arabayı bakıma aldıracağım.

quote:

Orjinalden alıntı: byflash

Sonunda bitti :)

Laguna 1 kullanan ve kullanma kılavuzu arayıp bulamayan arkadaşlar. Kılavuzu tarayıp rapide çektim. İndirmek isteyenler buyurun. Toplam 1 günüme maloldu ama feda olsun

http://rapid-share.com/files/109443560/LagunaI_User_Manual_Turkish.rar

rapid-share.com daki - yi kaldırın

• quote:

Orjinalden alıntı: lagunacıhacı

eline sağlık ama kitapçığa ulaşamıyorum ve de kitapçığa acilen ihtiyacım var.arabayı bakıma aldıracağım.

quote:

Laguna 1 kullanan ve kullanma kılavuzu arayıp bulamayan arkadaşlar. Kılavuzu tarayıp rapide çektim. İndirmek isteyenler buyurun. Toplam 1 günüme maloldu ama feda olsun

Arkadaşım sanırım internetten indiremediğin için böyle yazmışsın.Adresi koplayarken ya da kopyaladıktan sonra Rapid-share kelimelerinin arasındaki ( - ) işaretini kaldırıp öyle (bitişik) yazman gerekiyor.umarım açık olmuştur.

• Yazılanları iyi okuyun arkadaşlar. Kitapçık linklerindeki - yi silmeniz lazım.
  • Arkadaşlar benim arabanın klima kompresörü bozuktu ve çıkma kompresör arıyordum buldum bugün 200 ytl ye adam temiz bişey diyor.Alsam bi sorun olur mu acaba iyi soğuturmu sizce

• quote:

Orjinalden alıntı: Fırat ulucan

Arkadaşlar benim arabanın klima kompresörü bozuktu ve çıkma kompresör arıyordum buldum bugün 200 ytl ye adam temiz bişey diyor.Alsam bi sorun olur mu acaba iyi soğuturmu sizce

tavsiyem işlemi yaptıracağın ustayla gidin bi bakın nede olsa usta anlayabilir
  • ya arkadaşım,
    bu çalışman için ne diyeceğim bilemiyorum.valla 73 sayfa olmuş forumun sorunlarından biri daha çözülmüş oldu.hemen indirdim kağıda dökücem eline emeğine sağlık.

quote:

• Merhaba arkadaşlar

Spider marka spoiler için sipariş verdim. Orjinal laguna spoiler i olacak.
    Boya montaj dahil 180 ytl ye mal olacak. Yetkili servis orjinali için boya işçilik ve montaj dahil 450 ytl istemişti.

1 haftaya kadar taktırılacak.
    Taktırıldıktan sonra resimlerini sizinle paylaşacağım.

quote:

Orjinalden alıntı: CengoCenk

Arkadaşlar merhaba

Laguna II sine Spoiler taktıran var mı aranızda? Varsa taktırdığı yeri ve ücreti öğrenebilir miyim? İstanbul da oturuyorum bir kaç yere baktım. Adamlar daha önce lagunaya takmadıkları için emin olamadım tecrübelerinden. Orjinal spoiler şeklinde bir rüzgarlık istiyorum.

Yardımcı olmak isteyen arkadaşlara şimdiden teşekkürler.
  • Arkadaşım ellerine ve de emeğine sağlık, Bu çalışman çok işimize yarayacak.
    Çok teşekkürler.
    Keyifli sürüşler diliyorum. Sağlıçakla kalın

quote:

• byflash

çok güzel bir yardım da bulundun bize ve teşekkürler.
  • Arkadaşlar,
    2003-2004-2005 arası Laguna II privelege'ı tavsiye eder misiniz ?
    2004 model bir tane buldum km 40000 de. benzinli , 1600 115 HP
    KAzası soyası yok değişeni yok...
    Sizce bu araç ne eder ?
    Ayrıca Laguna II sini satan arkadaş da varsa ciddi alıcıyım, Laguna I imi sattım da :-(
  • quote:

Orjinalden alıntı: alican35

Arkadaşlar,
    2003-2004-2005 arası Laguna II privelege'ı tavsiye eder misiniz ?
    2004 model bir tane buldum km 40000 de. benzinli , 1600 115 HP
    KAzası soyası yok değişeni yok...
    Sizce bu araç ne eder ?
    Ayrıca Laguna II sini satan arkadaş da varsa ciddi alıcıyım, Laguna I imi sattım da :-(

bana sorarsan 1.6 lag2 biraz fazla yakar 115pslik motor birazda kasa ağır kalıyor bence ama tarif ettiğin araç temizse al 2.0 lag2lere bi bakmanıda tavsiye ederim
  • Tüm lagunacı arkadaşlarıma selamlar.

Foruma yeni üye oldum ve ankara'da ikamet ediyorum.

Lagunaların en beğendiğim modeli, ilk çıkan serisiydi ve bende 31 mart 2008 tarihinden bu yana 2002 model lacivert bir laguna rxt sahibiyim. Daha önce çalıştığım firmada 1.6 16v modelini yeterince test edecek kadar kullanmıştım.(yaklaşık 16.000 - 17.000 km) kullanım rahatlığı ve araç hakimiyetini o kadar beğenmiştimki bende bayağı yer etmişti. Derken kısmet oldu ve dediğim gibi 140'lık diye tabir edilen bu kasanın son serisini tercih ettim. Araç gerçekten güzel ancak yakıt sarfiyatı nedeniyle lpg sisitemi kaçınılmaz gözüküyor. Forumu uzun uzadiye okudum dersem yalan olur. Ve bu konuda öğrendiklerim ise beni azda olsa düşündürüyor. Yani araca uyumlu markanın hangisi olduğu, performansı ne kadar etkileyeceği (özellikle kalkışta) ve araçta konuşan bilgisayar mevcut olduğundan bunun ne kadar etkileneceği gibi. Danıştığım ustalar bile o kadar tutarsız şeyler söylüyorki ne yapacağımı şaşırdım. Yakında uzun yol yapacağım için bir an önce karar vermem gerekiyor. Konu hakkında kesin emin olamadım. Benide aranıza kabul eder ve yardımcı olursanız çok sevinirim.

İlginize şimdiden teşekkür ederim.

Not : bu arada en kısa zamanda resim ekleyecem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chozan21 -- 25 Nisan 2008; 17:05:35 >

• quote:

Orjinalden alıntı: BEROĞLUSAM

Arkadaşım ellerine ve de emeğine sağlık, Bu çalışman çok işimize yarayacak.
    Çok teşekkürler.
    Keyifli sürüşler diliyorum. Sağlıçakla kalın

quote:

Hiç sorun değil arkadaşlar. Zevkle yaptım. En nihayetinde burdaki amacımız bilgiyi paylaşmak. Yardımcı olabildiysem ne mutlu bana

• laguna I kitapçığı için çok tşk ler eline sağlık.
  • buraya nasıl resim ekleyebileceğimizi bir arkadaş anlatırsa sevniriz.
  • Mrblar... 96model lagunalarda abs varmıdır??? ilanlara bakıyorum bazılarında var yazıyor bazılarında yok rxe yada rxtye göre değişiklik gösterirmi???
  • 
Sayfa: önceki 215216217218219
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.