Şimdi Ara

H1Z1 (2015) [ANA KONU] (241. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.239
Cevap
69
Favori
206.700
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 239240241242243
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: hogcada

Oyunda hp'mi göremiyorum.

H tuşuna bas oyundayken.
  • Daybreak geçtiğinden beri oynamıyordum, hatta kaldırmıştım, yeniden yükledim meşhur g32 hatasını bende alıyorum.

Bir çözümünü göremedim bulamadım.

Oyunun gösterdiği mail adresi ile login oluyorum bir işe yaramıyor.
  • Rwenzori kullanıcısına yanıt
    Oyun belleğini doğrula hocam işe yarar belki
  • Oyuna bak arkadaş ya fırlattığımız molotof patlamıyor yerde duruyor ve molotofu fırlatamıyorsun bazen eline yapışıyor
  • Oyunu ramazanda aldım. İlk zamanlar medium ayarlarda çok rahat oynuyordum oyunu ama güncelleme geldikçe oyun takılmaya başladı. Şu son 3.4gblik guncellemeden sonra iyice bozuldu. Çok fazla takılmalar ve donma yaşıyorum aynı ayarlarda. Oyunu duzelteceklerine iyice bozuyorlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • http://steamcommunity.com/profiles/76561198156945310/

Arkadaslar ekleyin steamdan h1z1 battle royal oynuyalim hep beraber takimca thereaper

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bende Skin: Aqua Paisley Shorts var. Pazarda 205 tl olarak gözüküyor nasıl satabilirim? Satılmıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Çerkez*

Arkadaşlar bende Skin: Aqua Paisley Shorts var. Pazarda 205 tl olarak gözüküyor nasıl satabilirim? Satılmıyor.

Hocam bende ilk kasa düştüğünde bi süre bekleme mecburiyetim vardı, sende de o olabilir. Kasadan mı çıktı

• torata90 kullanıcısına yanıt
    Yok ya 2 tl ye satın almıştım. Satayım kullanmıyorum dedim Pazarlanamaz yazıyor. Alalıda 1 ay falan oldu. Pazarda bakayım dedim fiyatına 205 tl
  • quote:

Orijinalden alıntı: Çerkez*

Yok ya 2 tl ye satın almıştım. Satayım kullanmıyorum dedim Pazarlanamaz yazıyor. Alalıda 1 ay falan oldu. Pazarda bakayım dedim fiyatına 205 tl

Bilemiyorum hocam

• ben h1z1 i yaklaşık 1 yıl önce aldım sanırım ancak oyun bir türlü açılmadı oyun 2 ye bölünmüş zombili versiyonunu denemedim ancak online versiyona 1 yıldır giremiyorum play a basıyorum playing diyor play e tekrar dönüp tamamen kapanıyor eskidende açamıyordum şimdide oynayamıyorum dosya kontrolüde yaptım ne yaptıysam olmadı lütfen yardım edin
  • - h1z1 steam kütüphanemde var, (1 yıl önce almıştım) ayrıca king of the kill oyununu satın almam gerekiyor mu?

- Mevcut oyuna play dediğimde G32 hata kodu alıyorum, farklı mail ile alakalı bir sorunmuş sanırım.
    + İki maili de buldum, ikisi ile login olmaya deniyorum, yine g32, başıma bela oldu.

sırf şu battle royale modu için istiyorum.
  • Her oyun gibi bu oyunda buyuk vaatlerle gelip unutulup gitti

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SecurityPayne

Her oyun gibi bu oyunda buyuk vaatlerle gelip unutulup gitti

Twitch de en çok oynanana oyunlar arasında ve sürekli King of the kill swleri dolup taiıyor.
  • Furkovic kullanıcısına yanıt
    Vaatler ve elimizdekiler

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SecurityPayne

Vaatler ve elimizdekiler

;) yazmışsın :p Yapımcı firma oyunla ilgilendiklerini ve optimizasyona önem verdiklerini açıkladı biraz araştır diyeceğimde zor bir şey değil

• Redline3 kullanıcısına yanıt
    ya kardeşim her zaman söyledikleri şeyler bunlar sanki bilmiyorsun
  • 20 Eylül'de tam sürüme geçiyor. Optimizasyonu da artık düzeltirler. Yeni haritaya da geçilecek.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 239240241242243
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.