Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 4 [ANA KONU] (Her Şey İlk Sayfada) (3364. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
79.383
Cevap
390
Favori
2.804.370
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
152 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 33623363336433653366
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: srknpower

Bende kapamiyor ama res atiyor gunde 1 2 kere.

Geçen hafta bende de res atıyordu şimdi direk kapıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: smartboom

Ya arkadaslar bi 2 saat icinde teli almaya gidecegim ve son dk golu yedim gibi bisey.
    Note 4 yeni alan bi arkimin yorumlarinu yaziyorum:
    -cihaz cok isiniyor
    -kamera eski kullanigim g2 den bile kotu
    -Face ,instagram da dahi kasma yapiyor
    -Sarji az gidiyor.
    Cocuk bin pisman olmus aldigina.Ben de note 4 ALMAYA gitmeye hazirlanirken ciddi hayal kirikligina ugradim suan.MEDIAMARKT dan almis ben de ordan almaya hazirlaniyordum.

G2 nin kamerası değil note 4 note 2 ile bile karsilastirilamaz diğer söylediği kriterlere hic deginmiyorum bile...

Not:s3 s4 s6 note 2 note 3 note 4 g2 g4 cihazlarının her birini en az 2 ay kullandım hepsinin - + sını iyi bilirim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • norton772 kullanıcısına yanıt
    5 saat 15 dakika cok iyi 4.5 G de. Bendeki 1 aylik cihaz 4.5 G de 4 saat 45 dakika gordum en fazla. Sarzi yuzde kac da takıyorsunuz?

• 5 saat ekran suresi bence biraz abarti Note 4 icin, hele 4.5gde. Belki en düşük ekran parlakligi, devre disi program vsvs olabilir

• Hocam gayet normal görünüyor çünkü totalde bekleme süresi ancak 11 saat olmuş!
    Oyunda görünmüyor..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Byone -- 29 Ağustos 2016; 21:01:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: srknpower

5 saat ekran suresi bence biraz abarti Note 4 icin, hele 4.5gde. Belki en düşük ekran parlakligi, devre disi program vsvs olabilir

Parlaklık otomatik 3-4 arasında değişken duruma göre. Sabah erken aldım şarjdan ve akşam üzerine kadar kullandım faal olarak. Bu şekilde genelde 5 saat ekran süresi alıyorum. Sadece kullanmadığım Google ve Samsung uygulamalarını durdurdum.

• Arkadaşlar telefonmiçin kılıf arayan herkese spada kılıf şiddetle tavsiye ederim. Gerçekten malzeme kalitesi çok iyi. Bn spigen capsul kullanmış biri olarak bncw ondanda daha iyi ne eli terletiyor çok dokunma hissi var. Kılıf ince kılıf ve telefona tam oturuyor. Telefon hiç kalınlaşmıyor. İnce olmasına rağmen gerçekten koruma hisside veriyor alacaklara tavsiye ederim. N11 de flan bulabilirsiniz. Bn bi telef8ncudan aldım 20 tl barkodu okuttum orjinalliğinde kontrol ettim gerçekten tavsiye ederim.

http://www.spadamobile.com/samsung-galaxy-note-4-icin-spada-ultra-ince-termoplastik-siyah-renkli-kapak

• Arkadaşlar konumu her açtığımda '' konum doğruluğu iyileştirilsin mi? '' uyarısıyla karşılaşıyorum her seferinde kabul etmiyorum. Var mı bunu engellemenin bir yolu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Androtik12

Arkadaşlar telefonmiçin kılıf arayan herkese spada kılıf şiddetle tavsiye ederim. Gerçekten malzeme kalitesi çok iyi. Bn spigen capsul kullanmış biri olarak bncw ondanda daha iyi ne eli terletiyor çok dokunma hissi var. Kılıf ince kılıf ve telefona tam oturuyor. Telefon hiç kalınlaşmıyor. İnce olmasına rağmen gerçekten koruma hisside veriyor alacaklara tavsiye ederim. N11 de flan bulabilirsiniz. Bn bi telef8ncudan aldım 20 tl barkodu okuttum orjinalliğinde kontrol ettim gerçekten tavsiye ederim.

http://www.spadamobile.com/samsung-galaxy-note-4-icin-spada-ultra-ince-termoplastik-siyah-renkli-kapak

Telefonu ilk aldığımda heves edip bi sürü kılıf alıp deniyordum, sonra bu kılıftan aldım bi Turkcell mağazasından 1 seneden fazla oldu telefonumda çıkarmadım hala. Çok güzel, incecik ve cuk oturuyor. Bende tavsiye ederim herkese, memnun kalırsınız inanın

• pasquale kullanıcısına yanıt
    Kabul et ve Konum ayarlarında "Yüksek" kullan wifi gps mobil veri sırasıyla kullanıp yer tespiti yapıyor ikinci sıradakinide seçebilirsin. Başka türlü kurtalamazsın.

• Arkadaşlar telefondan S Pen ile ekran görüntüsü aldığım zaman copy paste yapabilmek istiyorum veya ekran görüntüsü üzerinde oynama yapıp örneğin bir bölümünü silmek yada eklemeler yapmak istiyorum veya bir ekran görüntüsü aldığım zaman onu bi kenara koyup başka bir ekran görüntüsü daha alıp ikisini tek sayfa yapmak istiyorum, yani bana bir nevi bilgisayardaki PAİNT uygulaması lazım. Bu tarz bir uygulama kullanan arkadaş var mı neyi önerirsiniz.?
  • Arkadaslar spen ile ekran goruntusu alip whatsapp a attigimda yazilari asagi kisma atiyor. Ayroca silmek zorunda kaliyorum. Bunun bir cozumu varmi

• ultrAslan-BH kullanıcısına yanıt
    Hocam tum bu kullandiginiz telefonlar arasinda begeninizi en fazla kazanan en memnun kaldiginiz cihaz hangisi sizce?

• quote:

Orijinalden alıntı: Byone

Hocam gayet normal görünüyor çünkü totalde bekleme süresi ancak 11 saat olmuş!
    Oyunda görünmüyor..

Oyun sadece 8 Ball pool var yaklaşık 15-20 dk. Genelde oyun oynamam ve bu şekilde hep bu süreleri alıyorum. Aynı senaryo ile s7 edge biraz daha iyi gidiyorken note 5 note 4'e benzer süreler veriyordu. S6 edge plus da buna benzer süreler veriyordu. M8 yaklaşık yarım saat ile bir saat arası daha az süre veriyordu. Z3 belki yarım saat daha az, lenovo vibe p1 ise aynı şartlarda 8.5-9 saat falan veriyordu daha fazla oyun oynayarak. G2 ise note 4'e yakın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi norton772 -- 30 Ağustos 2016; 16:43:06 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: smartboom

Hocam tum bu kullandiginiz telefonlar arasinda begeninizi en fazla kazanan en memnun kaldiginiz cihaz hangisi sizce?

Hocqm tüm bu cihazlar icinde en fazla kazanan kısmını anlayamadım?

S6 cok guzel güncel bir cihaz ama ben note kullanıcısı biri olarak büyük ekrana cok alışmışım küçük ekran ile yapamadım birde pil performansı düşük gerci note 4 ünde cok iyi sayılmaz ama kullandiklarim arasında en cok beğendiğim s6 idi özellik parmak izi kullanımı cok rahat maalesef note 4 deki sürtmeli dürtmeli abuk sabuk parmak izi özelliğini kullanmıyorum/kullanamıyorum.

G4 de güzel bir cihaz ancak ana konusuna bakarsaniz önemli kronik osrunlari mevcut birde eğimli yapısı nedeniyle masama yatırıp dokunmatigini kullanmakta büyük zorluk yaşıyordum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ultrAslan-BH -- 30 Ağustos 2016; 19:00:04 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Açıkçası note serilerinin kasalarına ekranına alisanlar s serileriyle yapamazlar.hep bir garip gelir.note başkadır be...

• norton772 kullanıcısına yanıt
    Hocam 1,5 yıllık cihazımla aynı benzer süreleri alıyorum bence çok iyi süre almışsınız..

• arkadaşlar merhaba,s2den sonra 16 aydır note 4 kullanıyorum bu arada s2 hala durur bir köşede forumu ilgi ile takip ediyorum,şebeke sorunu yüzünden 3.haftada değişim veya ücret iadesi çıktı fakat ben yine gold rengini aldım,ayıptır söylemesi telefonuma güzel bakarım s2 bile hala ilk günkü gibidir note 4 içinde kılıflar aldım en korunaklı olan spigen kapsül onuda gold aldım,şeffaf kılıfımda var ama spada şeffaf kılf önerisini gördüm ilk fırsatta almayı düşünüyorum fiyatıda uygun 30 tl. benim uzun zaman sonra forumda yazmak zorunda kaldığım nedene gelirsek telefonu her gece yatmadan şarza takıyorum sabah baktığımda pin kodu ekranı çıkmış oluyor önceden telefonum şarz olunca açılmıyordu bu konu forumda geçtiyse kusura bakmayın atlamışımdır bende herkes gibi wipe olaylarını yapıyorum şu anda marsh melow 6.0.1 deyim şarzı 1 günü zor çıkarıyor bu arada unutmadan 4.5 g den sonra 3g full oldu 4.5 g de idare ediyorum o da 2 dişin altına inmiyor telefonumdan çok memnunum bu da s2 gibi benim için efsane açılma olayına cevap verenlere şimdiden tşk.ederim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fener16 -- 30 Ağustos 2016; 22:40:41 >

• Bir değişiklik göremedim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yenilik yok. Pil perfonmansı düştü gibi. Yeni kurulduğundandır belki.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 33623363336433653366
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.