Şimdi Ara

bir efsanenin yeniden doğuşu için lütfen yardım edin dostlar! [BAŞARDIK!]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
2
Favori
1.176
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • EVET ARKADAŞLAR TAM BAŞARADIĞIMIZI SANMIŞTIM ANCAK GÜZEL BİR SÜRPRİZ İLE OYUNUN STEAM'E GELECEĞİNİ ÖĞRENDİM.HERKESE YARDIMLARI İÇİN AYRI AYRI ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM,ELLERİNİZE SAĞLIK İYİ Kİ VARSINIZ <3

Ayrıntılı bilgi;http://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-Age_of_Mythology_Extended_Editionuyla_Steame_Geliyor-52025.htm

___________________________________________________________________________________________

vay arkadaş,1500.imzayı başka bir mail adresi açarak yaptım ancak gel gör ki hedef 2,000'e çıktı bu sefer...son 2 günde 500 imza toplayabileceğime inanmıyorum ve burada bırakıyorum.umarım bir şekilde bu oyunu görebiliriz.herkese emekleri için bol bol teşekkürler,ellerinize sağlık!

________________________________________________________________________________________

öncelikle konunun yanlış yerde olduğunu biliyorum ancak son 3 gün kaldığı için biraz aciliyeti olan bir konu.bilirsiniz,belki de hepiniz çocukken,gençken oynadınız age of mythology'i...bildiğin üzere bu oyunu satın alabileceğimiz hiçbir yer yok(steam,gog vb.) bizde diyoruz ki;aynı age of empires ii hd gibi,bu oyunun da steam'de yayınlanması güzel olacaktır!

işte bu yüzden bir kampanya başlatılmıştı ancak son gün 28 şubat 2014 ve hala imza toplanamadı.son 100 civarı imza kaldı.en fazla 20-30 saniyenizi harcayarak kampanyayı imzalarsanız gerçekten çok mutlu olacağım.imzalamanız yeterli ancak siz de çevrenize yayarsanız gerçekten çok yardımınız dokunur.

işte link;
    http://www.thepetitionsite.com/794/507/468/age-of-empires-2-and-age-of-mythology-on-steam/

oyunla alakanız olmasa bile lütfen hayatınızdan 30 saniye çalmasına izin verin.şimdiden herkese çok teşekkürler!

(ayrıca yönetici arkadaşlar en azından birkaç saat için konuyu silmezlerse memnun olurum.malum,son birkaç gün var.umarım anlayış gösterirsiniz.konuyu buraya açmamın sebebi burada çok fazla arkadaşın bulunmasıdır.)

bir önceki konu silindiği için tekrar açtım,yöneticiler lütfen biraz anlayışlı olsun.konunun güncel kalması gerekiyor ve bildiğiniz üzere forumun büyük bir bölümü burada takılıyor.bana bir-iki gün daha izin verin lütfen.kampanyanın kurucusu ben değilim ancak gerçekten çok istediğim bir oyun ve kampanyayı başlatan kişi beni tanımıyor bile.ancak iki gün önce son 450 civarı imza gerekirken bir anda 100'e kadar düşürmeyi başardım.lütfen bu çabamı gözardı etmeyin ve destek çıkın! şimdiden herkese teşekkürler!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hunglasxx -- 1 Mart 2014; 10:16:22 >

• son 90! herkese bolca teşekkürler...
  • Oynamıyorum ama az kalmış zaten.Kolay gelsin.
  • Hayrına up

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • son 82 arkadaşlar,herkese yardımları için çok teşekkürler.başaracağız umarım!
  • arkadaşlar harikasınız.hem siz hem de paylaştığım diğer yerlerdeki arkadaşlar çok destek oldunuz.kampanyayı başlatan arkadaş türklerin bu kadar çok desteğini görünce şaşırmıştır herhalde(son sayfalarda neredeyse sadece türklerin imzaları var ^^) son 70 imza kaldı.ha gayret!
  • imzaladım, bakalım nolcak
  • çok teşekkürler hocam,devam! son 63...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hunglasxx -- 25 Şubat 2014; 22:01:56 >
  • son 44 imza dostlar,çok az kaldı ha gayret!

• Bu kadar heveslisin madem 10 oy bende sana arkadaşım
    Akşam faceden bir kaç arkadaşa söylerim şuan işteyim Fortinet olduğundan dolayı kendimde oy kullanamıyorum Lınk engelli maalesef :))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PI Exon -- 26 Şubat 2014; 8:30:12 >
  • oynamiyorum ama imzaladim :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mobildeyim eve gecince imzalarim

• quote:

Orijinalden alıntı: Jesse-Pinkman

Bu kadar heveslisin madem 10 oy bende sana arkadaşım
    Akşam faceden bir kaç arkadaşa söylerim şuan işteyim Fortinet olduğundan dolayı kendimde oy kullanamıyorum Lınk engelli maalesef :))

hocam çok teşekkürler.dediğim gibi kampanyayı vesaire ben başlatmadım sadece "öncülük" etmeye çalışıyorum kendi çapımda.kampanyayı ne yazık ki çok geç fark ettim(bitmesine 5 gün kala) ve yaklaşık 450 imza gerekiyordu.çabam ve gayretim sonucu 44'e kadar indirmeyi başardım,aslında başardık.umarım benim için nostalji olacak bu oyun steam'e multiplayer özelliği ile gelir ve oyunun sevdalıları ile akşamları çay eşliğinde eğlenceli muhabbetlerle oynayabiliriz.özellikle yunanların prostagma,vulome gibi sözleri,leje gibi sözleri hala aklımda...henüz çok genç olsam dahi bu işi becerebileceğime inanıyorum.son 2 günümüz kaldı.tekrardan herkese ve özellikle sizin gibi birden çok oy atmış yahut etrafına yaymış insanlara teşekkürler.ellerinize sağlık

• Eve gecince imzalayalim hocam

• İmzaladık bekliyoruz. Bütün mail adreslerim ile imzaladım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ugurcankorkmaz -- 26 Şubat 2014; 8:48:38 >
  • son 36 imza,adım adım yürüyoruz.herkese bolca teşekkürler!
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hunglasxx

son 36 imza,adım adım yürüyoruz.herkese bolca teşekkürler!

Hocam ne icin bu? Fazla okuyamadim k.bkmayin. aynı oyun birsürü yerde var maksat online oynamak mı?

• oyunun steam'e gelmesi ve tekrardan online özelliklerini desteklemesi.oyun artık orjinal hiçbir yerde satılmıyor ve ben korsana karşı olduğum için oyunun steam'e gelmesinden yanayım.ayrıca dediğim gibi online özelliği yeniden gelecektir,gelmese dahi oyun az da olsa güncelleşecek ve oynayan bir kesim oluşacak.bu sayede kendimize rakip bulma sıkıntısını yenmiş olacağız
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hunglasxx

oyunun steam'e gelmesi ve tekrardan online özelliklerini desteklemesi.oyun artık orjinal hiçbir yerde satılmıyor ve ben korsana karşı olduğum için oyunun steam'e gelmesinden yanayım.ayrıca dediğim gibi online özelliği yeniden gelecektir,gelmese dahi oyun az da olsa güncelleşecek ve oynayan bir kesim oluşacak.bu sayede kendimize rakip bulma sıkıntısını yenmiş olacağız

Anladım hocam gayretiniz gerçekten iyi eve gecince imza atarim :)

• teşekkürler! son 35 imza kaldı gerçekten ellerinize sağlık hepinizin...
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.