Şimdi Ara

★★★ LG G3 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★ (3469. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
72.620
Cevap
379
Favori
2.297.357
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
73 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34673468346934703471
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: diego10ribas

bu romun 7.1 in nasil oldugunu bilmiyirum(linki yollarsan sevinirim) ancak 7.0 da cift tikla ac kapa var. kapamada durum kismindan yapiyorsun.

ön veya arka kamerada sorun var mı?
    Buyrun 7.1
    https://www.androidfilehost.com/?fid=457095661767106684
  • anlkaplan1 kullanıcısına yanıt
    Ben moskova yapinca oldu hocam bilmiyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ilhan78 kullanıcısına yanıt
    camera calisoyo sorun yok. tek sorun onunda cozumu var. bir programin istedigi izinleri onceden ayarlardan aktif etmen gerekiyor yoksa program acilmiyor. yani praoframi acarken izin pencerai bunda gelemiyor gelirken eksik geliyor aktif edemiyorsun. aktif etmen icin ayarlardan uygulama izinlerinden hepsini aktif edersen sorun kalmiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

camera calisoyo sorun yok. tek sorun onunda cozumu var. bir programin istedigi izinleri onceden ayarlardan aktif etmen gerekiyor yoksa program acilmiyor. yani praoframi acarken izin pencerai bunda gelemiyor gelirken eksik geliyor aktif edemiyorsun. aktif etmen icin ayarlardan uygulama izinlerinden hepsini aktif edersen sorun kalmiyor

tek sorun o olsun:)
    Ben de yüklüyorum şimdi.
    7.1 olması yeter zaten.
    Beğenmezsem fulmics 6.6 yüklerim.
    Sıkıldım stock kullanmaktan.
  • Betta_54 kullanıcısına yanıt
    İşlemci volteyi destekliyor ama lg ve operatörler destek vermiyor.

7.1 i denemedim ama daha guzeldir eminim. 7.1 yukluceksen deneyimleri sorunlari batarya durumu stabilitesi hakkinda vs. bilgi verirsen sevinirim

• quote:

7.1 i denemedim ama daha guzeldir eminim. 7.1 yukluceksen deneyimleri sorunlari batarya durumu stabilitesi hakkinda vs. bilgi verirsen sevinirim

7.1 hata verdi recovery modda. fulmics kurmak zorunda kaldım:(
  • quote:

Orijinalden alıntı: zaltun

İşlemci volteyi destekliyor ama lg ve operatörler destek vermiyor.

G4 içinde güncelleme göndererek volte aktif etmişti.İsterse g3 içinde gönderebilir o halde .

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar benim telefonun 16. Ayında orjinal bataryası bitti komple bende masraf olmasın diye orjinalini almadım internetten 25 liraya aldım. Bu batarya şarj %40 ın altına inince kapanıyor şarj sıfırlanıyor elimde powerbank ile dolaşıyorum resmen. Neyse 2 3 aydır idare ediyorum. Şimdi orjinal batarya alıcam mecburda nerden almamı önerirsiniz? Bu yeni alacağımdada böyle olma ihtimali var mı?

• Selamlar

Ben rom isinden anlamam ama size bisey sormak isterim. Lg g3 telefonumu servise yolladim pili az gdyor diye. Onlar da anakart degismis ve fullmics diye bisey yuklemisler. Size sormak istedigim bu bir rommudur? Eger oyle ise resmi bisey mi? Ykb cuzdan uygulamasindaki nfc duzgun calismiyor. Uygulamayi yuklerken guvenli degil mesaji veriyor. Teknik servisin bunu yuklemesi legal midir?

Tsk

• Merhaba. Bugün telefonun zil sesi yada alarm sesi gibi sesleri çalmadığını farkettim. Yani zil sesi seçmek için media ya giriyorum play dediğim halde çalmıyor. Alarm çalmadı bugün. Kurmadım sandım ama dıt dıt diye duyulmayacak bir şekilde ses çıkıyor. Kendi alarm seslerini bile seçtiğimde önizleme sesi yok ve onlarda çalmıyor. Müzik uygulamasında müzikleri çalıyor ama çok kısık bir şekilde ve ses kıstığım halde ses değişmiyor. Başına gelen varmı ? Şaşırdım kaldım..
  • Betta_54 kullanıcısına yanıt
    TMobile versiyonu dışında G3 e volte desteği veren operatör yok.

http://www.mylgphones.com/how-to-enable-disable-volte-on-t-mobile-lg-g3.html
  • quote:

Orijinalden alıntı: edwin

Selamlar

Ben rom isinden anlamam ama size bisey sormak isterim. Lg g3 telefonumu servise yolladim pili az gdyor diye. Onlar da anakart degismis ve fullmics diye bisey yuklemisler. Size sormak istedigim bu bir rommudur? Eger oyle ise resmi bisey mi? Ykb cuzdan uygulamasindaki nfc duzgun calismiyor. Uygulamayi yuklerken guvenli degil mesaji veriyor. Teknik servisin bunu yuklemesi legal midir?

Tsk

Lelag değil maalesef, hemen aldığın yere gönder
  • Hayalci kullanıcısına yanıt
    Delta servise geri gönderdim islem yapmadilar. Tüketici heyetine verecegim artik.

• Fulmics 6.6da yükleyip hata bulan varmı beyler artıları neler

• quote:

Orijinalden alıntı: laborant35

Merhaba. Bugün telefonun zil sesi yada alarm sesi gibi sesleri çalmadığını farkettim. Yani zil sesi seçmek için media ya giriyorum play dediğim halde çalmıyor. Alarm çalmadı bugün. Kurmadım sandım ama dıt dıt diye duyulmayacak bir şekilde ses çıkıyor. Kendi alarm seslerini bile seçtiğimde önizleme sesi yok ve onlarda çalmıyor. Müzik uygulamasında müzikleri çalıyor ama çok kısık bir şekilde ve ses kıstığım halde ses değişmiyor. Başına gelen varmı ? Şaşırdım kaldım..

Hocam geçmiş olsun. Hicbir fikrim yok bu tarz hatalari telefonu gormeden anlamak mümkün degil. Biraz arastir forumlarda derim.

• quote:

Orijinalden alıntı: tuzlali20

quote:

Orijinalden alıntı: laborant35

Merhaba. Bugün telefonun zil sesi yada alarm sesi gibi sesleri çalmadığını farkettim. Yani zil sesi seçmek için media ya giriyorum play dediğim halde çalmıyor. Alarm çalmadı bugün. Kurmadım sandım ama dıt dıt diye duyulmayacak bir şekilde ses çıkıyor. Kendi alarm seslerini bile seçtiğimde önizleme sesi yok ve onlarda çalmıyor. Müzik uygulamasında müzikleri çalıyor ama çok kısık bir şekilde ve ses kıstığım halde ses değişmiyor. Başına gelen varmı ? Şaşırdım kaldım..

Hocam geçmiş olsun. Hicbir fikrim yok bu tarz hatalari telefonu gormeden anlamak mümkün degil. Biraz arastir forumlarda derim.

valla anlamadım ki. Müzikten açıyorum çalıyor ama en kısıkta ayrıca ses açma kapamadan sesi açıyorum yok en kısığa getiriyorum yine yok. Lg desteğe sordum konuşan robot herhalde. Telefon lg diyorum Türkiye garantisi değil diyor. yurtdışından araba alınca bozulduğunda yurtdışına götürüyor kendisi herhalde. Sinir etti sabah sabah

• Birşey söyleyeyim de gül. Telefonu açtım kapadım düzeldi
  • Qmemo google hesabı senkron sorunu çözülmüşmü hocam birde artı ve eksileri neler yazarsan memnun olurum

7.0 deneyin isterseniz. 7.1 ile farki yok

• 
Sayfa: önceki 34673468346934703471
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.