Şimdi Ara

GİRİŞ SEVİYE AVR SES SİSTEMLERİ TAVSİYE VE EKİPMANLARI (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.082
Cevap
85
Favori
149.553
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    merhaba hocam ne demek dijitalı analoğa çeviren bir dönüştürücüye ihtiyacın var veya dijital bir sistem alacaksın
  • Arkadaşlar kolonlari taktım yanlız amfi ayarlarını yapamadım yardımcı olursanız sevinirim bir iki fotoğraf paylaşmak istedim
     GİRİŞ SEVİYE AVR SES SİSTEMLERİ TAVSİYE VE EKİPMANLARI GİRİŞ SEVİYE AVR SES SİSTEMLERİ TAVSİYE VE EKİPMANLARI GİRİŞ SEVİYE AVR SES SİSTEMLERİ TAVSİYE VE EKİPMANLARI

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• tema59 T kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun. Güle güle kullanın.
    Size tavsiyem o kolonların arasını biraz daha açıp, öne çekin.
    Bir de eğer iç işleri bakanını ikna edebilirseniz dantelleri kaldırın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: enerji78

sayın enerji78 çok teşekkür ederim kolonları şimdilik öylesine koydum hafta sonu halledicem dantelleri kaldırmakmı allah korusun savaş çıkar evde
    kule kolonlara zor ikna ettim dantelleri kaldır dersem vay halime
  • nedir bu karılardan çektiğimiz:)
  • aslında sepham biraz ufak sephamı değiştirmem lazım arayış içindeyim yaptırsammı hazırmı alsam karar veremedim tavsiyelerinizi bekliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: sarpcore

nedir bu karılardan çektiğimiz:)

ne yapalım dünya onların üstüne kurulmuş
  • sehpa olayı önemli bende yaptırıcam da marangozların 16 lık kız nazlanmaları yuzunden her seferinde kavga ederek ayrılıyorum.o yuzden yaptıramadım hala.kafamda belli benim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: enerji78

bende dantelleri yazacaktım :)

hatun evde yokken atın hocam, ben öyle yapıyorum sonra haberim yok diyorum :))
  • hozes H kullanıcısına yanıt
    o iş sakat hocam :) bir gün siz evde yokken de hoparlörleri, anfiyi göremezseniz şaşırmayın :)
  • yok hocam bana bunu yapmaz herhalde :)
    bir iki dantel biblo vs attık diye herhalde bu kadar acımasız olmaz :))
  • Giriş seviyesi yeni sistem alacak arkadaşlar alttaki linkten kendi ilinizdeki mediamarkt fırsat ürünlerine bakın çok uygun ürünler olabiliyor. ayrıca mediamarktada bir uğrayın hem teşhirdeki ürünlere bakarsınız hemde bazı ürünler satılmadığı için çok fazla indirim yapabiliyorlar. 2 gün önce samsun mm a gittim pioneer htp 071 600 tl ydi. çok çok giriş seviyesi bir set ama multimedya hoparlörlere göre yine iyidir. ayrıca yamaha ns-777 set gördüm üzerinde 700-800 lira gibi bir fiyat vardı. eğer çift fiyatı o ise gidip alacağım sanırım. şuan çifti 1800-2000 lira civarlarında.
    http://restposten.mediamarkt.com.tr/

merhaba hocam paylaşım için teşekkür ederim güle güle kullanın ayar derken nasıl yani ?
  • Elektrox kullanıcısına yanıt
    merhaba hocam bilgiler için teşekkür ederim ayrıca yamaha hoparlörler büyük ihtimal adet fiyatıdır yamahanın neden böyle bir satış yaptığını çözemedim ama genede uğrayıp sor belli olmaz
    Ankara Batıpark Mediamarkt ta Pio Htp 071 560 lira, Jbl Studio180 kule hop adedi 700lira,Pure Acoustic 799 set 800 liraydı 2 gün önce
    Benim set sökülü halde bekliyor bir hafta ya kullandım ya kullanmadım.Hanımla küsüz satamam çok zarar ederiz kardeşime veririz gider dedim olmaz kimseye birşeyimizi vermiyoruz dedi galiba yumuşayacak.Yüzsüzlük edip şimdi bir center birde sub alsam sistem kesin gider

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • des_955 kullanıcısına yanıt
    asıl böyle bir konu açtığın için biz teşekkür ederiz. bu tip hoparlörleri adet olarak satıyorlar. çünkü bunlar tek kutu şeklinde bir tanesi 25kg geliyor. mediamarkt ın işi belli olmaz çift fiyatıda olabilir :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: des_955

merhaba hocam paylaşım için teşekkür ederim güle güle kullanın ayar derken nasıl yani ?

tekrar teşekkür ederim des-955 ayar derken kolonları taktım spekar setup tan front large yaptım diğerlerinide of konumuna getirdim doğrumu yaptım onu sormuştum
    merhaba hocam rica ederim sizlerin sayesinde daha iyi bir yere geleceğiz haklısın ağırlık fazla sen gene mm yi gözet dediğin gibi olabilir
    merhaba hocam ayarların doğru
  • zaferaxu kullanıcısına yanıt
    merhaba hocam işin zor valla benimde durumum seninkinden farkı yok bende kadın faktörü yokta anne faktörü var annem yüzünden 5+1 sistemimi stereo yaptı şuan bende sistemimi kullanamıyorum kulelerimi ve avr yi süs eşyası olarak görüp kullanıyor senin durumun düzelecek gibi biraz daha sabret sonra rahatlığa kavuşacaksın
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.