Şimdi Ara

40'' Vestel 40PF3025M 920 TL HB Şok fiyat (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
82
Cevap
6
Favori
12.759
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Az once M.H ile gorustum. Tek parca diye birsey soz konusu degil

kargo haric kdv dahil 1000 tl yi gecen sepet 150 tl kupon kazanırmıs.
  • invisible kullanıcısına yanıt
    Alıp kullanan arkadaşlar yorum yapabilirse sevinirim. Zira bende almayı düşünüyorum bu ürünü.
  • reasdmusti kullanıcısına yanıt
    quote:

reasdmusti @ 14 Ocak 2014; 10:12:02

quote:

Orijinalden alıntı: tamergungor2006

uydu alıcılı olmasına gerek yok, geçen goldda 25 tl ye vardı uydu alıcı, hem dahili uydu alıcı olsa bile
    çoğunda bu hd değil....... ha hd bile olsa hızlı değil....yavaş oğlu yavaş... bunu herkes biliyor artık
    .............fiyat çok iyi........... banada "size özel %6 indirim" demiş 939,06 tlye sepete at diyor
    3d, gözlük hepsi hikaye.... smartı falanda geç bağlarsın bir tablet (100 tl den başlıyor) olur biter

bende böle düşünüyorum o yüzden aldım 1 adet bakalım inşallah incedir.

iyide o dediklerinizi yapınca zaten 40pf7070 ile aynı fiyata geliyor hatta belki dahada fazlasına..
    üstelikde birsürü kabloydu adaptördü falan uğraşıyorsunuz.

şöyleki ;

900 TL TV +
    80 TL HD uydu alıcı (en ucuz trident falan) ÖRNEK LİNK
    150 TL HDMI Çıkışlı tablet bilgisayar En ucuz.
    Bide Yazılımsal 400 HZ olayı var onu nasıl / ne ile ayarlarsınız bilmiyorum.
    -------------
    1.130 TL

40pf7070 zaten 1.149 TL HEPSIBURADA

http://www.hepsiburada.com/liste/vestel-40pf7070-40-googletv-400hz-uydu-alicili-usbmovie-full-hd-smart-led-tv/productDetails.aspx?productId=evves40pf7070&categoryId=163192&wt_gl=cpc.elk.ev-elektronigi.tv&gclid=CMHXg4Wj1bwCFacewwodTkcAcQ

Tabi diğer sitelerde daha ucuza bulunabiliyor.

http://www.akakce.com/televizyon-led/en-ucuz-vestel-40pf7070-fiyati,1149445.html#1118

Almaya niyet edenler bunları göz önünde bulundurmalı bence..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rfve -- 18 Şubat 2014; 10:50:37 >

• Aynı şekilde düşünüyorum iki gündür bu nedenle beklemedeyim artık yarın son vercez bi karar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bunu alacagınıza ya Vestel 39PF5065 ya da Vestel 40PF7070 daha cazip . Harici uydu alici bir alternatif olsa da uydu, kablo karmasasından kurtulmak isteyenler dahiliyi tercih etmek isteyecektir. Kağıt üstünde 39PF5065 200hz, 40PF7070 400 hz gozukmekte olup 40PF3025M de bu bilgiyi göremedim, sürprizlere açık . Bu arada 40PF3025M deki M harif Monitor'e işaret ediyor. Televizyonun tuneri yoktur. Bilginize.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rfve

quote:

reasdmusti @ 14 Ocak 2014; 10:12:02

quote:

Orijinalden alıntı: tamergungor2006

uydu alıcılı olmasına gerek yok, geçen goldda 25 tl ye vardı uydu alıcı, hem dahili uydu alıcı olsa bile
    çoğunda bu hd değil....... ha hd bile olsa hızlı değil....yavaş oğlu yavaş... bunu herkes biliyor artık
    .............fiyat çok iyi........... banada "size özel %6 indirim" demiş 939,06 tlye sepete at diyor
    3d, gözlük hepsi hikaye.... smartı falanda geç bağlarsın bir tablet (100 tl den başlıyor) olur biter

bende böle düşünüyorum o yüzden aldım 1 adet bakalım inşallah incedir.

iyide o dediklerinizi yapınca zaten 40pf7070 ile aynı fiyata geliyor hatta belki dahada fazlasına..
    üstelikde birsürü kabloydu adaptördü falan uğraşıyorsunuz.

şöyleki ;

900 TL TV +
    80 TL HD uydu alıcı (en ucuz trident falan) ÖRNEK LİNK
    150 TL HDMI Çıkışlı tablet bilgisayar En ucuz.
    Bide Yazılımsal 400 HZ olayı var onu nasıl / ne ile ayarlarsınız bilmiyorum.
    -------------
    1.130 TL

40pf7070 zaten 1.149 TL HEPSIBURADA

http://www.hepsiburada.com/liste/vestel-40pf7070-40-googletv-400hz-uydu-alicili-usbmovie-full-hd-smart-led-tv/productDetails.aspx?productId=evves40pf7070&categoryId=163192&wt_gl=cpc.elk.ev-elektronigi.tv&gclid=CMHXg4Wj1bwCFacewwodTkcAcQ

Tabi diğer sitelerde daha ucuza bulunabiliyor.

http://www.akakce.com/televizyon-led/en-ucuz-vestel-40pf7070-fiyati,1149445.html#1118

Almaya niyet edenler bunları göz önünde bulundurmalı bence..

Dahili ile harici uydu alıcılar arasında bir ton fark var.
    Tableti ne diye alacaksınız anlamadım. Film içinse zaten usb den oynatıyor. yok smart tv ile derseniz tv nin üzerinde olması ile tablet arasında da bir ton fark var. Tableti ayrı kullan rahatça internete gir filan, Uygulama da sınırsız

Aynı fiyata gelse bile daha kaliteli, geniş bir uygulama şansı olmuş olur.

Bana kalırsa smart tv olayı tamamen gereksiz. İlk başta giriyorsunuz sonra sıkılıp kullanılmayan bir özellik oluyor. Uydu alıcısı ise ayrı almak her ihtiyaca cevap verebilir. dahili olanın eksikliği her zaman olabiliyor.

• valla 39" uydu alıcılı olanı aldım.Salona bi tv lazımdı,20 senelik tüplü philips teklemeye başlamıştı artık.
    arada bir de ps3 bağlar strez atarız..
  • görüntü kalitesi fiyatına oranla gayet iyi. Bu konuda bir sorun yaşamazsınız ama markayla ilgili sorunlar hakkında bir şey diyemem.
  • Ürünü aldım 1 gunde teslim ettiler. ürün fiyat performansa göre 1+1 evime cuk diye oturdu. 3d vb zaten kullanmıyorum. Uydunuz iyi ayarlı ve cidden dandik bir alıcı kullanmıyorsanızda yayın o kadar bahsettikleri gibi piksel piksel değil. Usb medya tarayıcısı gayet güzel. seside o kadar kötü değil. Ben begendim acıkcası. Yalnız biraz kalın gibi geldi bana.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tolgahandevrim

Ürünü aldım 1 gunde teslim ettiler. ürün fiyat performansa göre 1+1 evime cuk diye oturdu. 3d vb zaten kullanmıyorum. Uydunuz iyi ayarlı ve cidden dandik bir alıcı kullanmıyorsanızda yayın o kadar bahsettikleri gibi piksel piksel değil. Usb medya tarayıcısı gayet güzel. seside o kadar kötü değil. Ben begendim acıkcası. Yalnız biraz kalın gibi geldi bana.

evet biraz kalın ama artık tüm ledler kalın önemli olan görüntü
  • az önce 1179 liraya hb dan vestel 40pf7070 aldım . bakalım inşallah memnun kalırım. tv yi hiç görmedim. başka tv lerede hiç bakmadım . evdeki bozuldu hdready arçelik ti. şimdi bunun özellikleri onun katbekat üzerinde olacağından aldım. fiyatta makul geldi. 150 tl hb hediye çeki ve 100 tl vorld puan ile bana 929 liraya geldi. evdekini tamiri 600 lira istedi servis :) gelsin sorular olursa cevaplarım ss isteyene de ss :)
  • Merhaba;

http://kapidaodeme.co/vestel-smart-40pf7070-full-hd-led-tv.html

Bu üründe kampanyamız var, düşürseniz 50TL hediye çekide sunabilirim ekstradan.

Teşekkürler
  • Kaç HZ arkadaşlar, ben mi göremedim acaba ?
  • feiter kullanıcısına yanıt
    SMR 400Hz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ürünün dün siparişini verdim hbden. 900 tl idi. 10tl de kargo parası aldı hb. 910tl ye geldi.
    bugün 950tl yapmışlar fiyatını :)
    kalan adete bakarsak 1 günde 26adet satılmış.

yarın servis kursun yorum yazarım buraya
  • arkadaşlar ürün kaç HZ alan varsa yazabilir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: havsali

arkadaşlar ürün kaç HZ alan varsa yazabilir mi?

Orjinal 200 hz yazilil ile 400 e cevrilmis yani gercekte 200 hz.

• quote:

Orijinalden alıntı: tnt-2

quote:

Orijinalden alıntı: unpop
    1000 TL ile 100 TL puan için tek kalemde alışveriş sartı olduğu
    için de 1 TL lik birsey alıp 1000 TL ye tamamlasanız da olmuyor

m.h ile filan gorustunuzde ona istinaden mi yazdınız

yanlış bilgi . toplam alışverişin 1000 tl olması yeterlidir. şehir efsanesi bunlar
  • şuanda 979 tl. worldpuanla alsak mi?

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.