Şimdi Ara

40'' Vestel 40PF3025M 920 TL HB Şok fiyat (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
83
Cevap
6
Favori
12.759
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • fiyat iyide vestel ses konusunda hala mağara çeğında ürün yapıyor. benim gördüğüm altlerini çoğunda ses iğrenç. malzemeden çalan müteahitler gibi adamlarda ses sistemini kalitesiz yaparak köşeyi dönmek istiyor galiba.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MrWrong

Aynen arkadaşların dediği gibi sepete atınca 100 tl düşüyor fiyat.

898 oluyor.

Şu ürünle arada ki fiyat farkı 250 liradan fazla oluyor.

Vestel 40PF7070 40" 400Hz DLNA Uydu Alıcılı UsbMovie FULL HD SMART LED TV ( Dahili Askı Aparatı )

Ben ailem için alacağım. 3d ve smart tv bir defa bile kullanmayacaklarına eminim.

Benim asıl merak ettiğim bu tv nin görüntü kalitesi vs. nasıl. En azından bu TV deki panel konuda arkadaşın alternatif olarak yazdığı Vestel 40PF7070 tv deki panel ile aynımıdır. Hertz vb. özellikleri bakımından.

Vesteli arayıp bu konuda bilgi alan oldumu.

İnternette ve vestelin sitesinde tam detaylı teknik özelliklere ulaşamadım.

Aslında 200 lira gibi bir fark oluşuyor tabi world card sahibi iseniz hesaplarsak

40FP3025M 899 TL + 10 TL Kargo + 15 TL Çek Bedeli - 50 TL Hb çeki - 50 TL Wp = 824 TL

40PF7070 1149 TL + 10 TL Kargo + 15 TL Çek Bedeli - 50 TL Hb çeki - 100 TL Wp = 1024 TL

Benim yaptğım araştırmada 40fp3025m sadece hepsiburada üzerinden satılması için üretilmiş o yüzden hiçbir heryerde bilgi stok bulamazsınız ayrıca 50 mhz olduğunu söyleniyor televizyon için. Olumsuz yanları uydu olmaması , smart özeliklerinden yoksun olması 50 hz olması ve özel bir seri olmasından dolayı problem çıkardığında çözüme ulaşmanın zor olacağını düşündüğüm için ben bu tv'den vazgeçtim ve gg üzerinden

http://urun.gittigidiyor.com/ses-goruntu/vestel-40-pf-7070-smart-led-tv-104764578

Bunu almayı düşünüyorum kargo ücretsiz direk 995 liraya gelecek satıcının hiçbir yorumu olmaması elbetteki can sıkıcı bir durum kendisine detaylı 1-2 soru soracağım beklentimi karşılamaz ise beklemeye devam

• 50 hz ise hiç tavsiye etmem. seg filan daha ucuza bulunur kampanya olduğu zaman 50 hz olduktan sonra.

50hz biliyorsunuz çocouk filan varsa evde çouklarda algı bozukluğuna yol açıyormuş yakından seyrettirklerinde. 100 hz olsun 200 lira fazla olsun.
  • Tırt çöp felan diyenler olmuş. O arkadaşların sanırım evinde 70" televizyon var hatta gözlüksüz 3d li bile oynatabiliyormuş

Bırakın siz bunları söyleyenleri 850tl ye kadar indirebiliyormuş galiba fiyat yorumlarından anladığım kadarıyla. Alın kullanın.

Ben 2 sene önce 82 ekran Vestel HD Ready standart tv aldım. Maşallahı var. 40TL taksitle 20 ay. 800TL ye.

İşinizi rahatlıkla görür bu televizyon.
  • 'iş görmek' bana çok boş bi tanım geliyor bu. Her ürün'e yapılan yorumlarda bu tanım'ı görüyorum. İş görür diyeceksek her cihaz iş görür. Evde süs eşyası olsun diye elektronik cihaz ben görmedim. Maksat iş görmekse herşeyin en ucuzunu alalım gitsin

kupkuru bi cihaz eksi özelliklerini yazmaktansa tek artı özelliğini yazmak daha mantıklı. 40 ekran olması.

eğer tv yi koyacağın oda küçükse oda çok mühim değil. büyük oda yada salonu olanlara bi şey diyemem ama çok büyük bi odaya koyamayaksanız ben olsam bunu alacağıma daha donanımlı ve 100 hz 32 inc tv alırım daha iyi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zupper79 -- 11 Şubat 2014; 1:26:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: C3nK35

quote:

Orijinalden alıntı: MrWrong

Aynen arkadaşların dediği gibi sepete atınca 100 tl düşüyor fiyat.

898 oluyor.

Şu ürünle arada ki fiyat farkı 250 liradan fazla oluyor.

Vestel 40PF7070 40" 400Hz DLNA Uydu Alıcılı UsbMovie FULL HD SMART LED TV ( Dahili Askı Aparatı )

Ben ailem için alacağım. 3d ve smart tv bir defa bile kullanmayacaklarına eminim.

Benim asıl merak ettiğim bu tv nin görüntü kalitesi vs. nasıl. En azından bu TV deki panel konuda arkadaşın alternatif olarak yazdığı Vestel 40PF7070 tv deki panel ile aynımıdır. Hertz vb. özellikleri bakımından.

Vesteli arayıp bu konuda bilgi alan oldumu.

İnternette ve vestelin sitesinde tam detaylı teknik özelliklere ulaşamadım.

Aslında 200 lira gibi bir fark oluşuyor tabi world card sahibi iseniz hesaplarsak

40FP3025M 899 TL + 10 TL Kargo + 15 TL Çek Bedeli - 50 TL Hb çeki - 50 TL Wp = 824 TL

40PF7070 1149 TL + 10 TL Kargo + 15 TL Çek Bedeli - 50 TL Hb çeki - 100 TL Wp = 1024 TL

Benim yaptğım araştırmada 40fp3025m sadece hepsiburada üzerinden satılması için üretilmiş o yüzden hiçbir heryerde bilgi stok bulamazsınız ayrıca 50 mhz olduğunu söyleniyor televizyon için. Olumsuz yanları uydu olmaması , smart özeliklerinden yoksun olması 50 hz olması ve özel bir seri olmasından dolayı problem çıkardığında çözüme ulaşmanın zor olacağını düşündüğüm için ben bu tv'den vazgeçtim ve gg üzerinden

http://urun.gittigidiyor.com/ses-goruntu/vestel-40-pf-7070-smart-led-tv-104764578

Bunu almayı düşünüyorum kargo ücretsiz direk 995 liraya gelecek satıcının hiçbir yorumu olmaması elbetteki can sıkıcı bir durum kendisine detaylı 1-2 soru soracağım beklentimi karşılamaz ise beklemeye devam

Teşekkürler.

• 32'' uygun fiyatlı tv arıyorum marka cok onemli değil.bilen varsa söylerse sevinirim.
  • Başlık dikkatimi çekti, Sonra 7070 modelini tavsiye etmişlerdi, ona da baktım net görüntü için tercihim 7070 modeli oldu, kargo geldi fakat kurulum yapılmadı, görüntüyü merak ediyorum bakalım nasıl olacak.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Halen yok şu marka iyidir bu marka kötü gibi yorumlar yapılmış. Arkadaşlar markaya göre televizyon seçmek cahilliktir. Sizin beğenmediğiniz 40PF7070 modeli Samsung ve Lg'nin birçok modelinden daha iyi görüntü veriyor. Teknoloji marketlerde karşılaştırın ve görün. Hz ile çözünürlükle görüntü kalitesi ölçülmez. Panel kalitesi görüntü kalitesi için öncelikli konudur. Vestel modellerinde onlarca çeşit kalitede panel kullanılıyor. SEG gibi ürünler ekonomik kalitesiz panellerle gelir. Samsungun ucuz modellerinde de kalitesiz paneller kullanılıyor. 100HZ,200 HZ bunlar yazılımla elde edilen katalog verileri olabilir doğal tazeleme hızını mutlaka araştırın zira 200 HZ diye aldığınız tv 50 HZ doğal yenileme hızı olabilir.
  • Az önce 900 TL fiyatı olan 40PF3025M 100 tl hediye çeki ve 50 TL worldpuanla 750 TL ye alınabiliyordu ancak hepsiburada farkedince fiyatı hemen 950 TL ye yükselltiler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yemrebas

Az önce 900 TL fiyatı olan 40PF3025M 100 tl hediye çeki ve 50 TL worldpuanla 750 TL ye alınabiliyordu ancak hepsiburada farkedince fiyatı hemen 950 TL ye yükselltiler.

950 yi 1000 e tamamla
    150 hediye çeki 100 puan oldu sana tv 700
  • Gerçekten ona dikkat etmemiştim söylediğiniz iyi oldu :)
  • yemrebas Y kullanıcısına yanıt
    HB iyilik yapmış sana

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar HB de 899 Tl şu anda.

Ayrıca bu da var? 100 WP + Çek varken alsam iyi olacak. Ama Vestel olduğu için karar veremedim
    Vestel 39PF5065

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hasmeram -- 17 Şubat 2014; 15:54:29 >

• quote:

Orijinalden alıntı: hasmeram

Arkadaşlar HB de 899 Tl şu anda.

Ayrıca bu da var? 100 WP + Çek varken alsam iyi olacak. Ama Vestel olduğu için karar veremedim
    Vestel 39PF5065

bu fiyata bu ürünü almamak delilik olur dostum kaçırma bu firsatı

• uydu alıcılı cihaz benim de kafamı kurcalıyor çok fena..100 lira, çek ve bonusla 750ye gelecek.alsam mı acaba?
  • quote:

Vestel 39PF5065

Vestel 39PF5065 i 999 TL yapmışlar 50 TL World puan veriyor, 1000 TL olsaydı 100 TL World puan verecekti. 1000 TL ile 100 TL puan için tek kalemde alışveriş sartı olduğu
    için de 1 TL lik birsey alıp 1000 TL ye tamamlasanız da olmuyor

• 1-2 saat önce kuzenimin marketinde oturup vestelden 430 liraya çıkaracağımız 82 ekran ledtv karlı olup olmadığını tartışıyorduk

Vestelde üretine seg, vestel, sunny, toshiba, phonix, vs vs 40" dahili uydu alıcılıları 600 lira civarında geçen yaz arkadaşım 540 liraya 40" dahili uydu alıcılı seg çıkarttı.

Bakın her yerde en ucuz vestel. Bunlar refize mallardır ya da ihracat fazlasıdır. Çünkü vestelde günde 300 kişi işe başlar 300 kişi istifa eder. Zorlu beyin golf arabasında yoluna serilmiş kırmızı halıda yol aldığı fabrikalarında hiçbir işçi memnun değildir ve bu sebepten malları uyduruktur.

Kimse vestel mallarını benimsemesin, cidden önermiyorum. Asla arçelik, beko olamayacaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: unpop
    1000 TL ile 100 TL puan için tek kalemde alışveriş sartı olduğu

m.h ile filan gorustunuzde ona istinaden mi yazdınız
  • quote:

Orijinalden alıntı: unpop

quote:

Vestel 39PF5065

Vestel 39PF5065 i 999 TL yapmışlar 50 TL World puan veriyor, 1000 TL olsaydı 100 TL World puan verecekti. 1000 TL ile 100 TL puan için tek kalemde alışveriş sartı olduğu

Kampanya şartlarında tek seferde yapılan işlemlerde diyor tek parça bişey alacaksınız demiyor. Hem puanı banka verecek alışveriş tutarı 1000 tl yi geçmiş mi ona bakar. Söylediğin pek mantıklı gelmedi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.