Şimdi Ara

Huawei Ascend W3 CES 2014 fuarında sergilenebilir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
258
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Huawei Ascend W3 CES 2014 fuarında sergilenebilir

Alt seviyeye hitap eden Ascend W1 ve Ascend W2 Windows Phone 8 modelleri ile başarılı satışlar yapan Çinli Huawei, uzun süredir Ascend W3 adlı bir model üzerinde çalışıyor. Henüz resmiyete kavuşmayan modelin CES 2014 fuarında tanıtılacağı iddia edildi.

Serinin en üst seviye üyesi olacak modelde 4.5 inçlik 720p çözünürlükte bir ekran olduğu tahmin ediliyor. Ascend D2 ve Ascend P6 modelinden bazı tasarım ögelerini miras alacak olan Ascend W3'te oldukça ince alüminyum bir gövde kullanılacağı belirtiliyor. 

Modelin diğer beklenen özellikleri ise 8MP çözünürlükte arka kamera, Windows Phone 8 GDR3 işletim sistemi ve LTE bağlantısı olarak sıralanıyor.

Huawei, Ascend W1 ve Ascend W2 modellerini geçen yılın başlarında kısa aralıklarla piyasaya çıkarmasına karşın Ascend W3 modelini halen tanıtmadı. Bunun sebebi olarak ise Microsoft'un Nokia'yı satın alma sürecinde bekle-gör taktiğinin uygulanmak istemesi gösteriliyor. Modelin ne zaman piyasaya çıkacağına dair halen bir işaret yok.

Kaynak:http://www.phonearena.com/news/Huawei-Ascend-W3-with-Windows-Phone-8-GDR3-could-debut-at-CES-2014_id50913

• Gdr3 ile geliyorsa keşke 1080p ekran falan koysalardı daha rekabetçi olurdu...

• 720p Olması büyük bir artı.

• Apple için İos ve iphone neyse Ms için Wp8 ve Nokia(Lumia) odur.Klasik ABD oyunları kullan at yani.Htc,Huawei vs firmaları şimdilik sıçrama tahtası olarak kullanıyor biraz yayıldımı tekmeyi basar.

• Kameranın dışarı doğru çıkıntı yapması (tamam zorunlu gibi ) beni çok korkutuyor. Bu şekilde tasarıma sahip olan telefonlarda hemen o kamera kısmı deforme oluyor, bozuluyor, çatlıyor yani başına gelebilecek bütün kötü şeyler geliyor. İncelteceğiz diye benim alamayacağım bir risk malesef. Kılıf alsan 2 katı kalın oluyor...

Edit: imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Miyamoto Musashi -- 3 Ocak 2014; 23:13:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Miyamoto Musashi

Kameranın dışarı doğru çıkıntı yapması (tamam zorunlu gibi ) beni çok korkutuyor. Bu şekilde tasarıma sahip olan telefonlarda hemen o kamera kısmı deforme oluyor, bozuluyor, çatlıyor yani başına gelebilecek bütün kötü şeyler geliyor. İncelteceğiz diye benim alamayacağım bir risk malesef. Kılıf alsan 2 katı kalın oluyor...

Edit: imla

Ne kadar ekmek o kadar köfte hesabı. P6 en ince akıllı tel. Ama kamera çıkıntı yapmıyor. Alt seviye için ucuz üretim bu kadar oluyor. Bu arada honor serisi için bile 130-160 dolar fiyat açıkladılar bunların daha ucuz olması lazım. Nerdeyse üstüne para verecekler!!!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Windows Phone olsun çamurdan olsun.
    gelsin f/p telefonlar millet şu kasıntı android çöplerinden kurtulsun artık.
  • ülkemizde de tam anlamıyla satılabilse bizim için daha güzel olur
  • huaweiden wp platformunda gerçek bir f/p cihazı beklyorum

• Nayloncu Samsung şu Çinlilerden birşeyler öğrensin telefon nasıl yapılırmış!

• SystemApps kullanıcısına yanıt
    lumıa serısıne pek ısınamadım fakat wplı bır telefonda kullanmak ıstıyorum alternatıfler uretılse ulkemıze gelse cok hayrı dokunacak
  • şuraya bak be elin meizusu huavesi xiamo su bile taş gibi kasalar çıkarıyo bizim samsung s4e bak

• Biz honor 3c den hala haber bekliyoruz sayın "Huawei Türkiye" !!!

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.