Şimdi Ara

Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) (901. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: egemi , egemi
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 11 Misafir (3 Mobil) - 9 Masaüstü4 Mobil
5 sn
69.968
Cevap
2.054
Favori
8.358.686
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
610 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 899900901902903
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Abi şu azarroya bi ısınamadım pour homme dışında bazı markalara bu şekilde önyargım oluyo gidip arfümlerini deneyesim bile gelmiyo nedense :))
  • 1 adet 50ml Prive no.2 ( Özel Serge Lutens - Chergui ) 50 TL (Ücretsiz Kargo)

15 Kasım SALI stoklarda..
  • meten1903 kullanıcısına yanıt
    Cevap icin tesekkurler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • EserKozmetik kullanıcısına yanıt
    Eser hocam benim koliyi hazırlayalım cherguinin yanına bitanede amouge epic atalım ama ağzını kapamayalım :)) salıya kadar belki çoğalır :))
    Ben de Sali gunu siparis geceyim artik. Haftaya insallah yepyeni deneyimler yasayacagiz:)

Saygilarimla.

• Tamamdır ağzı açık 2 paket hazırlıyorum size :)
  • Merhabalar
    Armani Eau d'Aromes
    Hugo Boss Velvet Amber
    Carolina Herrera - CH MEN Prive
    spice bomb
    bu 4lüyü almayı düşünüyorum. Mevcut mu acaba?
  • meten1903 kullanıcısına yanıt
    Eren hocam merhabalar;konuyu çok uzun zamandan beri takip ediyorum,sizleri severek okuyorum,size bir konuda danışmak için ilk mesajımı atmaya karar verdim.
    Öncelikle ben 21 yaşında genç bir kardeşinizim fakat parfüm tutkum sebebiyle oldukça ağır kokuları kullanabilecek durumdayım.Öncelikli unsur benim beğenmem ve performansı.
    Sanırım tenimde parfümler çok uzun kalmıyor ya da bende sorun var,çok kalıcı parfümleri bile yetersiz görebiliyorum bu güne kadar kullandığım ve sevdiğim kokular :
    Herod,CH prive,Ysl la nuit ve Aventus oldu fakat "PDM" dahil performanstan çok memnun kalamadım (yanlış anlaşılmasın orjinalinden iyiler ).
    Diğer bir yandan performansından ve kokusundan "çok memnun olduğum" kokular ise :
    Costume National Homme(herkese tavsiye ederim burdaki en kalıcı ve farkedilir koku olabilir)
    Tuscan Leather(kokusu ve kalitesi muazzam bir o kadar da kalıcı,kapalı bir yapısı var gibi görünse de çok farkedilir buldum)
    Black ve Velvet orchid(ikisinin de orjinalinden aşağı kalır yanı yok,velvet orchid de gerçekten çok kalıcı)
    Burdaki kokuları ise yakın arkadaşıma kendi ellerimle aldığım için kullanamıyorum onun imza kokuları oldu :)

Sana danışmak istediğim nokta bu aralar Epic'i gözüme kestirdim,chergui de oradan göz kırpıyor.Sizce Chergui,Epic,OpusV bu üçünü sipariş etmeli miyim ? (Musc'u bile çok ağır bulmadım yani o konuda sıkıntım yok Emir'den hoşlanmadım ama :) )
    Bunun haricinde bana önerebileceğiniz başka bir koku var mı(yazlık veya kışlık farketmez) ?

Ek olarak,blogta yazılan Sculpture yorumundan sonra parfüme bugün ulaştım,bütün arkadaşlara tavsiye ederim .Koku anlatıldığı kadar var ve kızların bayılacağı bir fresh koku olmuş kalıcılığı ise hafif olmasına rağmen gerçekten iyi,çok kaliteli bir ürün.
    Biraz uzun ve karmaşık oldu kusura bakmayın.
    Saygılarımla.
  • euse1474 kullanıcısına yanıt
    Mevcut hocam. Eğer elimizde olmayan olursa listede hemen yanına stokta yok yazıyoruz. Öyle bir ibare yoksa hepsi elimizde mevcuttur. Dilediğiniz zaman siparişinizi geçebilirsiniz.
    Evet koliler acik beklesin:) Listenin krallari bakalim degisecek mi?

Saygilarimla.

• Eser hocam merhaba yakında yine bi siparişim olucak ancak hesap numaranızdan para yatırma işi nasıl gerçekleşiyo acaba? internet üzerinden size para aktarabılıyomuyum? sitenin komısyonundan kurtulmak icin hesap no'dan yatırıyım dıyorum bu sefer ama o sekılde de para kesılıyosa bılgılendırırsenız ugrasmam dırek aracı sıteden sıparıs veririm yine :)
  • orhan528 O kullanıcısına yanıt
    Hocam merhabalar mesajı okurken başlarda direk opus,epic ve chergui aklıa geldi be üçünüde yazmısınız bunun yanında tom ford tobacco vanille olabilir seveceniz tarzda ağır bir kokudur bence bunları deneyin mutlaka.ama opus orjinali kadar agr degil size istedgnizi vermeyebilir tv daha iyi olur diye düşünüyorum

• notpad N kullanıcısına yanıt
    Hocam direk internet bankacılıgnızdan eft gerceklestirebilirsiniz komisyon kesmiyorlar ve ilk sayfada eserin hesap numaraları mevcut

• quote:

Orijinalden alıntı: meten1903

Hocam direk internet bankacılıgnızdan eft gerceklestirebilirsiniz komisyon kesmiyorlar ve ilk sayfada eserin hesap numaraları mevcut

hocam çok teşekkürler cevabınız için ,ben yapı kredi kullanıyorum mesela onun ınternet bankacılıgından eft yapabılıyomuyum?Bu arada amouage epic parfümüne yaptıgınız yorumdan sonra bende listeye ekledım,özellikle straight to heaven parfümünü kullanan biri olarak ona yaptıgınız benzetme sonrası cok buyuk merak uyandırdı bende,straight to heaven parfümünü seven birin olarak umarım memnun kalırım :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: notpad

quote:

hocam çok teşekkürler cevabınız için ,ben yapı kredi kullanıyorum mesela onun ınternet bankacılıgından eft yapabılıyomuyum?Bu arada amouage epic parfümüne yaptıgınız yorumdan sonra bende listeye ekledım,özellikle straight to heaven parfümünü kullanan biri olarak ona yaptıgınız benzetme sonrası cok buyuk merak uyandırdı bende,straight to heaven parfümünü seven birin olarak umarım memnun kalırım :)

Eft yapacaksiniz demek oluyor. Eger maas musterisi degilseniz ya da size ozel avantajlariniz yoksa eft ucreti odersiniz. Ben de ykb'den honderiyorum teleweb ile ama maas musterisi oldugum icin masraf odemiyorum.

Saygilarimla.

• notpad N kullanıcısına yanıt
    Bende yapı kredi kullanıyorum hocam eft masrafı almıyo eserin akbank hesabına gönderiyorum.son notaları çok benziyor hocam ama sth dan çok daha kalıcı dün akşam 10 gibi iki fıs attım koluma gelen testerdan şu an hala o sn notalardaki çamsı koku gelyor 12 saat tende kalyor çok etkili.sth seviyosanız mutlaka deneyin.sıktıktan 40 dk 1 saat snra falan o sevdiğiniz hale geecektir

• quote:

Hocam merhabalar mesajı okurken başlarda direk opus,epic ve chergui aklıa geldi be üçünüde yazmısınız bunun yanında tom ford tobacco vanille olabilir seveceniz tarzda ağır bir kokudur bence bunları deneyin mutlaka.ama opus orjinali kadar agr degil size istedgnizi vermeyebilir tv daha iyi olur diye düşünüyorum

Tv'yi denedim hocam Herod kadar çekici gelmedi bana kokusu ama performansı çok iyiydi orjinaline de çok benziyordu.Bir sonraki siparişimde opus,chergui,epici deneyeceğim öyleyse çok teşekkürler :)
  • orhan528 O kullanıcısına yanıt
    Rica ederim hocam umarım beğenirsiniz güle güle kullanın

• a*men kullanan arkadaşlar, nasıl bir kokudur sizce kışlık uygun mu ?

• quote:

Orijinalden alıntı: double or nothing

Hocam su gönderdiğin tester boyutunda 5 10 tane alsak bir şişe parasına oluyor mu?

evet Eser hocam
    Benim de sürekli aklımdan geçiyor. Mağazada deneyince 1 kere oluyor ilk seferde anlaşılmayabiliyor veya iyi gelen sonradan o kadar da hoş değilmiş denebiliyor. Her zaman net sonuç olmayabiliyor.
    Ama senin gönderdiğin küçük testerlar parfüm denemek için çok uygun. Parası önemli değil onları da bir şekilde hazırlayıp bir fiyat belirleseniz inanıyorum ki burada çoğu arkadaş deneme amaçlı alacaktır. Tabi ki sizlerin de birçok işi oluyor bunlarla uğraşmaya vakit olmayabilir işin doğrusunu bilen sizsiniz.
  • 
Sayfa: önceki 899900901902903
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.