Şimdi Ara

AVEA WOOPS PAKETİ 23TL/28TL (500DK-5000SMS-2GB) (01.04.2014) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.158
Cevap
11
Favori
120.060
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hocam diğer konuda da sordum orada da tam tersini söyledi elinizde kaynak varsa çok iyi olur.
  • mahseer898 kullanıcısına yanıt
    Al
    Kampanya ile sunduğum ücretsiz 1 GB cepten internet kullanım hakkın tükendiğinde paket aşım ücreti yansıtmıyorum. ☺
    İnternet erişimine faturan kesilene kadar 96 kbps hız ile sınırsız devam edebilirsin.
  • Paketindeki internetin bittiği zaman, başka bir internet hediyesi/paketin yoksa, paket aşım ücreti KB başına KDV ve ÖİV dahil 0,492KR/100KB olarak uygulanıyor.

http://www.woops.com.tr/her-an-yeni-bir-woops/woops-firsata-bak

burada yazıyormuş sağolun yinede ilgilendiğiniz için.
  • avea yine döktürmüş helal olsun başka operatörlerde 50 liradan aşağı verilmiyor bu paket
  • ilk çıktığı zamandan beridir yıkılan paket kullanıyodum.az önce internette rastladım bu kampanyaya ve hemen gidip kardeşime ve kendime 25 lira yukledim woopsa üye olduk bu paketi 23 liraya aldık.belki yıkılan paketi iptal etmem 46 liraya ayda 3 gb internet 1000dk heryöne ve sms den yararlanırım.avea bombayı patlatmış yine...50.000 konusunu merak eden varsa an itibariyle hala dolmamış bilginize.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ladylove -- 1 Ocak 2014; 14:59:08 >
  • ladylove kullanıcısına yanıt
    bugün yapıp 23 tlyemi aldınız?
  • Bimcell üyeleri bu kampanyadan faydalanabiliyor mu? Veya nasıl faydalanabiliriz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: maholin79

Bimcell üyeleri bu kampanyadan faydalanabiliyor mu? Veya nasıl faydalanabiliriz?

aveaya geçerek faydanabilirsiniz hocam.
  • Fenercell e geçseö woopsa kayıt olabilirmiyim yoksa avea nın kendisinemi geçmem lazım?

• quote:

Orijinalden alıntı: CoS43

Fenercell e geçseö woopsa kayıt olabilirmiyim yoksa avea nın kendisinemi geçmem lazım?

fenercelliler de faydanabiliyormuş,ben de sordum bu soruyu woopsun facebook sayfasından,faydalanabilirsiniz dediler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: genclik17

quote:

Fenercell e geçseö woopsa kayıt olabilirmiyim yoksa avea nın kendisinemi geçmem lazım?

fenercelliler de faydanabiliyormuş,ben de sordum bu soruyu woopsun facebook sayfasından,faydalanabilirsiniz dediler.

teşekkürler cevap için, avea mh aradım mobil öğrenci filan dedi ama woops sitesinde BİMcell, POCELL, Pttcell, Avea Çalışan, Avea Çalışan Aile, Standart, Mobil Ofis, Katlayan, Bayi tarifeleri hariç avealılar faydalanabilir diyor.

sizin sormanızda bilgiye sağlamlık kattı
  • Merhaba arkadaşlar vodafone kullanıyorum. Hattımı aveanın WOOPS una 12 ay taahhüt vererek taşımayı düşünüyorum. Fakat çevremde aveanın çekim kalitesinden memnun olan ve olmayan çok kişi var. Bu nedenle çekim kalitesinden memnun kalmayıp bir kaç ay sonra taahhütü iptal edersem ne kadar ceza çıkabilir? WOOPS un sitesinde taahhüdün bozulması ile ilgili bir cezai şart göremedim.
  • shaggy77 kullanıcısına yanıt
    faturasıza taşırsanız taahhüt yok

faturalının tek avantajı 2gb dan sonra 96kbps sınırsız internet veriyor
  • Faturasızda taahhüt olmaması hoşuma gitti, müşteri hizmetlerindeki bayanın dediğine göre faturalıda 12 aydan sonra internet hakkı 1 gb'a düşüyormuş, faturasızda ne oluyor, faturasıza dönsem sonsuza dek 2 gb olarak mı sürer dedim bir süre hatta bekletebilir miyim dedi, bekletti, ardından dönüş yaptı kesin bir bilgi alamadım size yarın dönebilir miyim dedi okey dedim kapattım. Faturalıdaki taahhüt bozma bedelini göze aldım faturasıza dönerim gerekirse Faturalıda neden 33 lira ödeyip 1 gb daha az internet kullanayım
  • quote:

Orijinalden alıntı: 9008

quote:

Orijinalden alıntı: genclik17

quote:

teşekkürler cevap için, avea mh aradım mobil öğrenci filan dedi ama woops sitesinde BİMcell, POCELL, Pttcell, Avea Çalışan, Avea Çalışan Aile, Standart, Mobil Ofis, Katlayan, Bayi tarifeleri hariç avealılar faydalanabilir diyor.

sizin sormanızda bilgiye sağlamlık kattı

aynen,fenercelllilerinde yararlanabilmesi güzel bir durum.

• Faturalı hatlardan 1 GB hak 12 ayın sonunda geri alınır, yalnızca tarifeden geçerli olan 1 GB ile devam eder maddesi kaldırılmış

Geçiyorum tarifeye
  • evet kardesim dun mesaji attigim saatlerde gecmistim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ladylove -- 2 Ocak 2014; 10:50:37 >
  • Fiyat performans olarak gayet iyi bir paket. ben kaydoldum. 23 TL den kullanıyorum.
  • arkadaşlar üniversitede avea marka temsilcisiyim de woops a geçtinizse isim soyisim numara verebilir misiniz belli bir kota istendi doldurmaya çalışıyorum.
  • 25 yas siniri varmis yaslandik

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.