Şimdi Ara

AVEA WOOPS PAKETİ 23TL/28TL (500DK-5000SMS-2GB) (01.04.2014) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.159
Cevap
11
Favori
120.053
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • çok güzel kampanya fakat yaş 25 i geçti..woops 'a üye olamıyoruz :(
  • beyler ben de aldım tarifeyi ama 2gb internet acaba sadece edge mi yani benim telefonum sony ion ve önceden vodafonedayken 3g çekiyordu şimdi hep edge görünüyor yani acaba tarifeden mi kaynaklı anlayamadım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Melihhh86

çok güzel kampanya fakat yaş 25 i geçti..woops 'a üye olamıyoruz :(

25 yaş altı birininde tc şini yollarsan oluyormuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HAKANİNCE

beyler ben de aldım tarifeyi ama 2gb internet acaba sadece edge mi yani benim telefonum sony ion ve önceden vodafonedayken 3g çekiyordu şimdi hep edge görünüyor yani acaba tarifeden mi kaynaklı anlayamadım?

3g servisini aktifleştirdiniz mi aveadan?
  • aslında aktif sanıyordum ama bi daha mesaj attım 3G için aktifleşti galiba, fakat bulunduğum bölgede 3g altyapısı olmayabilir o yüzden deneme şansım olmadı deneyince cevaplıyacağım
  • 50.000 olayı ne durumda dolmuş mudur?
  • bugun gittim aveaya geçtim üç yıldan sonra turkcell pişmanlıktır
  • Arkadaşlar kampanya süresi var mı

Birde yarın başvuru yapsam muhtemelen yeni yılda geçmiş olacağım telsiz kullanım ucreti ne olacak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Az evvel avea lı bir arkadaşım 23 liradan yaptı. 50 bin dolmamış bilginize.
  • Arkadaşlar yıkılan paketim ayın 5inde bitiyor. Yıkılanı iptal edip buna kayıt olabilir miyim? Eğer olursa yıkılanı nasıl iptal edecem Tl yükleyince otomatik yeniliyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pttcell faturalı için

1- avea bayiine gidip full+full 500'e geçip sim kartınızı alın. bayideki size hat taşıma yapmadığın için bu kampanyadan yararlanamazsın diyecek dinlemeyin.

2- sim kart aktif olur olmaz
    a- 25 yasin üstündeysen 7-25 arasi bi TC yazip 4545"e gönder
    b- 25 altindaysan woops yaz 4545"e gönder

3- YENIYIL yaz 4545"e gönder

4- SOZ yaz 5555"e gonder

5- 3G yaz 5555"e gonder

• 2 yillik faturali avealiyim faydalanamamaktasiniz diye mesaj geldi yarin gidip bayii ilr gorusecegim

• quote:

Orijinalden alıntı: hitman

Pttcell faturalı için

1- avea bayiine gidip full+full 500'e geçip sim kartınızı alın. bayideki size hat taşıma yapmadığın için bu kampanyadan yararlanamazsın diyecek dinlemeyin.

2- sim kart aktif olur olmaz
    a- 25 yasin üstündeysen 7-25 arasi bi TC yazip 4545"e gönder
    b- 25 altindaysan woops yaz 4545"e gönder

3- YENIYIL yaz 4545"e gönder

4- SOZ yaz 5555"e gonder

5- 3G yaz 5555"e gonder

teşekkürler hocam bilgi için.

bir şey sormak istiyorum bu 2gb akk li mi yoksa kota bitince TL'den mi yemeye başlıyor ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Melihhh86

çok güzel kampanya fakat yaş 25 i geçti..woops 'a üye olamıyoruz :(

25 yaşın altında bir akrabanız varsa onun tc numarasıyla da olur. hattın kimin üstüne olduğu fark etmez.

• Arkadaşlar Woops paketi ilgili sorulan bazı sorular var onlara cevap olması açısından soru cevap şeklinde bir liste yapayım.
    .
    Soru: Kullanmış olduğum mevcut paketimi iptal ettirirsem paketimdeki dakika-sms-internet silinir mi?
    Cevap: Hayır silinmemekte, üye olacağınız woops paketinin üzerine eklenmektedir.
    -
    Soru: Woops'a üye olmak için 25 yaş altı olmak lazım ve ben 25 yaşın üstündeyim üye olamaz mıyım?
    Cevap: Tabiki üye olabilirsin bunun için 7-25 yaş arasındaki birinin TC kimlik numarasına ihtiyacın var ve bu kişi ile akraba olmana gerek yok.
    -
    Soru: Kullanmış olduğum mevcut paketin süresi bitmeden Woops'a üye olabilir miyim?
    Cevap: Evet üye olunabiliyor.

Ek Bilgi:
    *Süper Fırsat Paketi'nden faydalanmak isteyen müşterilerin Avea'nın Mobil Öğrenci ve Mobil Avea tarifelerinde olmaları gerekmektedir.
    *Paketten yalnızca Woops üyeleri faydalanabilmektedir.
    *Fırsat 500 Paketi'nden faydalanan müşterilerimiz Süper Fırsat Paketi'nden yararlanamamaktadır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eCHoTeCH -- 30 Aralık 2013; 16:24:32 >
  • Paketi iptal etmediğin sürece 30 günün sonunda paketini yenilerim, pakete tekrar kayıt olmak için seni uğraştırmam. Bakiyende yeterli TL varsa, 30 gün sonunda paketin otomatik olarak yenilenir.
    diye bir ibare var. peki yeterli tl yoksa ne olacak? yıkılan paketteki gibi 29gün içinde tl yüklediğimiz anda yine 23 tlye otomatik yenilenir mi?
  • Dün geçtiğim bimcellden sonra bugün aveaya geçmek için başvurdum. Önce bimcell demedim adama bir sürü kağıt felan doldurdu en son benimki bimcelldi dedim adam kağıtları buruşturup attı. Ben de söylemem mi gerekiyordu felan dedim. Adam evet 10TL karşılığında yedek sim veriyoruz böyle kişilere dedi. Sonra yine başka bir kağıda bir kaç şey doldurdu. Sonra micro sim olarak verebiliyor musunuz yoksa kesiyor musunuz dedim. Adam arkaya gitti kesti geldi. Hiç sorun olmadı. Yok bimcellden geçiş olmuyor felan diye. Artık açılmasını bekliyorum açıldığğı an hemen önce woops sonra pakete kayıt olacağım Benim hattım babamın üstüne. Woopsa kayıt olurken ne yapacağım? Kendim 25 yaşından küçüğüm. Direk benim tcyi yazıp mı ygöndereceğim yoksa önce woops yazıp sonra onlar tc mi isteyecek?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bjk_murat

Paketi iptal etmediğin sürece 30 günün sonunda paketini yenilerim, pakete tekrar kayıt olmak için seni uğraştırmam. Bakiyende yeterli TL varsa, 30 gün sonunda paketin otomatik olarak yenilenir.
    diye bir ibare var. peki yeterli tl yoksa ne olacak? yıkılan paketteki gibi 29gün içinde tl yüklediğimiz anda yine 23 tlye otomatik yenilenir mi?

Evet, lira yüklediğiniz anda hattınıza otomatik tanımlanır.
  • Merhaba, geçen hafta hattımı Profesyonel 600 paketiyle Avea'ya taşıdım. Bu kampanyadan nasıl yararlanabilirim? Bilgi verebilirseniz sevinirim.
  • mahseer898 kullanıcısına yanıt
    2gb dolduğunda 96 kbps ile yola devam

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.