Şimdi Ara

Hearthstone: Heroes of Warcraft [ANA KONU] (844. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
26.758
Cevap
72
Favori
674.609
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 842843844845846
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şu arena packleri ne zaman clasic de vermeye başlıycak tamamladık artık yeni kartları yahu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yggdrasil Asgard

Sizin da başınıza bazen geliyor mu ? Oyun buga giriyor minionlarla atack yapamıyorum, quit atıp tekrar girince bir bakıyorum reconnect falan yok ama yıldız gitmiş

Şu aptal saptal buglardan nefret ettim, bir anda ladder tepe taklak oluyor

Evet benimde başima geliyor o turn yapamıyorum ama sonraki turn izin veriyor, sinir bozucu bir durum.

• Battle.net'e giremiyorum, "Starting Battle.net" diyip kitlenip kalıyor. Acaba genel bir sorun mu? Başka yaşayan var mı bunu?
  • Yggdrasil Asgard kullanıcısına yanıt
    O dediğiniz durum bana çok oluyor hocam.

Maçı tam yeneceğim lethal geldiği zaman gidiyor resmen.
  • Hayırlı günler
    Hearthstone: Heroes of Warcraft [ANA KONU]
  • aggroo shaman dışında ne kendi yaptıgım ne de netten bakıp denedıgım decklerde başarlılı olamıyorum aggroo ile 12ye kadar gitmiştim şuan tekarar 18 oldum diğer herolarla bana şöyle zevk alabılecegım ve kolay ilerleyebilecegim bir deck önerirmisiniz halihazırda 1500 dust'um var

elimdeki legler

brann
    emperor
    reno
    black knight
    twin emperor
    neferain
    deatwing
  • hocam dün tawern'den pack kazandım sonra bi oyun attım. sinirlendim rage quit attım packi de açmıcam dedim sizin bu fotoğrafı gördüm alextratsza'da lazımdı. girip açtım thalnos çıktı ki o da lazımdı çok sağolun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Batmanlı Betmen -- 11 Temmuz 2016; 18:07:12 >
  • rica ederim
  • Golden degil normal alex cıksa yeter bana :) , şaka bir yana cok güzel kartlar çıkmış tebrikler .

• Pokemon kovalamaktan burayi unuttum yaw

• quote:

Orijinalden alıntı: Crashkiller

Golden degil normal alex cıksa yeter bana :) , şaka bir yana cok güzel kartlar çıkmış tebrikler .

teşekkürler, normal alex de vardı o da packten çıkmıştı
  • Oyundan koptuk iyice, görevleri bile yapamaz olduk, tamda arenaya başlamışken.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam tebrikler loot çok güzel düşmüş
  • Patch'te güzel değişiklikler var. Referral olayı gelmiş, bu saatten sonra kimi oyuna başlatacağız da alacağız o ödülleri...

Açıklama: Bir arkadaşınızı davet ediyorsunuz, o arkadaşınız bütün heroları 20 level yaparsa size Shaman skini verecek oyun. Ama bu saatten sonra kim başlayacak da bütün karakterleri 20 level yapacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yggdrasil Asgard -- 12 Temmuz 2016; 21:25:30 >
    Hocam, toplam Hero Leveli mi 20 olması gerekiyor onu anlamadım bir türlü, mesela Shaman 5, Mage 5, Warrior 5, Rogue 5 gibi mi yoksa hepsi mi 20 olması gerekiyor. Galiba benim dediğim gibi doğrusu ama emin değilim.
  • AlamutHaremeyn kullanıcısına yanıt
    Toplam 20 imis hocam yanlis okumusum patch notlarinda. Cok kolay bu sekilde.

• quote:

Patch'te güzel değişiklikler var. Referral olayı gelmiş, bu saatten sonra kimi oyuna başlatacağız da alacağız o ödülleri...

Açıklama: Bir arkadaşınızı davet ediyorsunuz, o arkadaşınız bütün heroları 20 level yaparsa size Shaman skini verecek oyun. Ama bu saatten sonra kim başlayacak da bütün karakterleri 20 level yapacak.

yan hesap açarız moruk dert mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: [A]narchy

quote:

Patch'te güzel değişiklikler var. Referral olayı gelmiş, bu saatten sonra kimi oyuna başlatacağız da alacağız o ödülleri...

Hearthstoneda smurf kasmak harbi işsizliktir :D

• quote:

Orijinalden alıntı: gold5555

quote:

Orijinalden alıntı: [A]narchy

quote:

Hearthstoneda smurf kasmak harbi işsizliktir :D

20 level yapmak gerekiyor toplam 20 dk bile sürmez

krippten baktığım kadarıyla zaten 1 tane friendın 20 level yaptığında direk veriyor skini daha fazla yaptırırsan 1 tane pack veriyor kişi başı

skin yeter bize

Aldım hocam ben, çok uzun sürmedi.
  • 
Sayfa: önceki 842843844845846
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.