Şimdi Ara

Note 3 ile iphone 5 takası mantıklı mıdır ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
1
Favori
921
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sıfır kutusu açılmamış note 3 ileiphone 5 takası mantıklımıdır ?

Ve mümkünmüdür ? Üstüne para vermek gerekir mi ?

• kafa kafaya yapın kardeş. İsterse bi 50,100 ver yeter.
  • RedFalc0n kullanıcısına yanıt
    Hocam peki mantıklımıdır.Gerek performans gerek donanımsal olarak ?
  • bence değildir. ios faktöründen dolayı. ama zevk meselesi tabii.
  • Kısa vadede iyidir ama ilerleyen zamanlarda daha çok değer kaybeder

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • neyseneya kullanıcısına yanıt
    Arkadaşlar Note 3 cihazını ben vereceğim yanlış anlaşılma olmasın.
  • Naber Patron kullanıcısına yanıt
    sen vereceksen iyi bir iş yapmış olursun diye düşünüyorum. hayırlı olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Naber Patron

Sıfır kutusu açılmamış note 3 ileiphone 5 takası mantıklımıdır ?

Ve mümkünmüdür ? Üstüne para vermek gerekir mi ?

Note 3 sen veriyorsan kazık yersin. Note 3 2100 ip5 sıfırı 1800. Sat note 3 ü sıfır al ip 5 üstüne parada kalır. Yada xperia z1 al oda iyi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • şakamısın bilader note 3 ip5s bile 2 katlıyor sen gidip 5le takas edicem dıyosun
  • Bence sat 50 tl koy üstüne iphone5s al.
  • Burda sorarsan mantıklı samsung forumunda mantıksız ama ben uzAkdur derim note 3 şuan en performanslı tel 3-4 yıl götürür iphone 5 her güncellemeyle yavaşlar çöp olur
    Bkz:iphone 2g iphone 3g iphone 3gs iphone 4
    Seneye iphone 4s

• 5 yerine 5s ile değiş değişecek birini bulabilrsen tabi
  • valla ben 5s ile takas yaptım bence öyle yap
  • quote:

Orijinalden alıntı: Im A Max Payne

Burda sorarsan mantıklı samsung forumunda mantıksız ama ben uzAkdur derim note 3 şuan en performanslı tel 3-4 yıl götürür iphone 5 her güncellemeyle yavaşlar çöp olur
    Seneye iphone 4s

Apple cihazlari en cok yasayan telefonlardir. En az 3 yil guncellestirme alir. Cop oldu diye yazdigin telefonlarla ayni zamanda cikan samsung cihazlari sanki hala populer ve kullanilabiliyor.
    Konuyu acan arkadasa da tavsiyem satin ve 5s alin bence

• Note 3 sendeyse 5S ile takas yapıcaksan bile düşün ki sen 5 diyorsun tamam 5'de akıcı stabil bir cihaz ama note 3'ün piyasası onda yok etme bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Türkmenli

quote:

Burda sorarsan mantıklı samsung forumunda mantıksız ama ben uzAkdur derim note 3 şuan en performanslı tel 3-4 yıl götürür iphone 5 her güncellemeyle yavaşlar çöp olur
    Seneye iphone 4s

Apple cihazlari en cok yasayan telefonlardir. En az 3 yil guncellestirme alir. Cop oldu diye yazdigin telefonlarla ayni zamanda cikan samsung cihazlari sanki hala populer ve kullanilabiliyor.

İphone 4 hala kullanılıyor evet çevremdede böyle bende kullanıyorum ama s2 alsam daha faydalıydı son 4.1 güncellemesi ile uçuyor alet güncelleme kesildide ne oldu hiç bişey açmıyormu herşeynsorunsuz ama bakın şimdi benim gariban 3gs e hemen uygulamalar ios 7istiyorum diyor

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Türkmenli

quote:

Seneye iphone 4s

İphone 4 hala kullanılıyor evet çevremdede böyle bende kullanıyorum ama s2 alsam daha faydalıydı son 4.1 güncellemesi ile uçuyor alet güncelleme kesildide ne oldu hiç bişey açmıyormu herşeynsorunsuz ama bakın şimdi benim gariban 3gs e hemen uygulamalar ios 7istiyorum diyor

S2 iphone 4s cikis tarihine daha yakindir. Yani ip4 un halefi daha cok galaxy s tir.galaxy s in su anki durumu nasil?
    Cok yakin arkadasimda s2 var ve hergun gorusuruz cihazi cok iyi bilirim uctugu falan yok. Cocuk rom yukler ve ileri derece android bilgisine sahiptir.
    İp4 e ios 7 verildi. Apple iyi optimize etmeden verdi ip4 e ve aorunlar cikti. Youtube den ios 7.1 beta ip4 videolarini izleyin. Cihaz cok daha iyi durumda. Bu cihaz 3-4 yil once cikti ve hala destek aliyor. İos 7 uygulamalarini da calistiracak.

• Note 3 benim gözümde iki tane i5 eder.
  • Şuan için mantıksız ama 4 5 ay içerisinde fiyatları eşitlenir ben zamnında note 2 almıştım 1800 tlye aldığım zaman (4s 16 gb) 1650 tlydi şimdi note 2 1200 1100 e 4s hala 1400 civarı o yüzden cihazı satıp iphone a geçin

• 5S degerinde bence

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.