Şimdi Ara

Demirdöküm Nitromix P24 ne malı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
2
Favori
3.249
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Arkadaşlar bu kombiyi 1850 tl yede satan var 1450 tl yede satan var, neden bu kadar fiyat farkı var, acaba bazıları çinde bazıları Türkiyede falanmı üretiliyor?

Bir satıcıda ucuz olanların tek eşanjörlü kendisininki çift eşanjörlü olduğunu söyledi doğrumudur,

Bu ürüne oda termostatı takılamıyormuş yani ben bu ürünü istediğim saatte çalış istediğim saatte kapan diye ayarlayamayacağım bu doğrumudur?

kombiye 1800 tl civarı bir bütçe ayırdım, o paraya bunu alacağına şunu al daha iyi diyeceğiniz bir model varmı?

Ev 125 m2, bina izalasyonlu, kocaeli nde, petek boyu 7,2 metre.

Ya bugün ya yarın kombiyi alıp haftasonu taktıracağım, bilgili arkadaşların yardımlarını bekliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi forro -- 14 Kasım 2013; 11:23:32 >

• satıcı aklımıza dahi gelmeyecek yalanlar söylemiş. hepsi çift eşanjörlüdür. haftalık programlanabilen oda termostatı takılabilir. ayrıca kaliteli bir cihazdır nitromix, demirdöküm ise vaillant tarafından satın alındı.

o satıcıyla iletişiminizi derhal kesmeniz tavsiyemdir.
  • forro F kullanıcısına yanıt
    Nitromix Türkiye'de üretiliyor, en büyük avantajı seri üretim olmaması, her cihazı tek bir kişi üretiyor bu da oluşabilecek muhtemel sorunları minimuma indiriyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hardcrss

satıcı aklımıza dahi gelmeyecek yalanlar söylemiş. hepsi çift eşanjörlüdür. haftalık programlanabilen oda termostatı takılabilir. ayrıca kaliteli bir cihazdır nitromix, demirdöküm ise vaillant tarafından satın alındı.

o satıcıyla iletişiminizi derhal kesmeniz tavsiyemdir.

Hocam o zaman alıyorum bu cihazı, birde haftalık programlana bilen oda termostatı takılabilir demişsiniz, hangi modeli almalıyım onuda söylermisiniz, uyum sorunu falan olmasın taktırmışken hepsi bitsin, zaten peteklere danfoss a 2000 gaz sönsörlü trv vana takıcam birde, haftalık programlanabilir oda termostatı aldımmı tamamdır
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zebza

Nitromix Türkiye'de üretiliyor, en büyük avantajı seri üretim olmaması, her cihazı tek bir kişi üretiyor bu da oluşabilecek muhtemel sorunları minimuma indiriyor.

Teşekkürler hocam, kafayı daha fazla bulandırmayayım alayım ben bu cihazı, birde dediğim gibi mesela hafta içi sabah 8.30 da kapan akşam 16.30 da çalışmaya başla, hafta sonu hep çalış diye ayarlayabileceğim bir oda trermostatı yada her neyse bir kumanda lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: forro

quote:

Teşekkürler hocam, kafayı daha fazla bulandırmayayım alayım ben bu cihazı, birde dediğim gibi mesela hafta içi sabah 8.30 da kapan akşam 16.30 da çalışmaya başla, hafta sonu hep çalış diye ayarlayabileceğim bir oda trermostatı yada her neyse bir kumanda lazım.

http://www.demirdokum.com.tr/?urun=sd-5002

• quote:

quote:

quote:

O kadar pahalı oda termostatına gerek yok. PR-5005 fazlası ile işinizi görür en uygun fiyat hızlıal'da.
    http://www.hizlial.com/demirdokum-pr-5005-oda-termostati/04.012.1902.0045

• quote:

quote:

quote:

quote:

O kadar pahalı oda termostatına gerek yok. PR-5005 fazlası ile işinizi görür en uygun fiyat hızlıal'da.

Hocam bunun pahalı olandan farkı ne, nereseyse 3 misli fiyat farkı var, ikiside kablolu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar yardımlarınız için teşekkürler, DD Nitromix P24 Kombi ile PR-5005 Oda termostatını bugün sipariş ettim.

DD Nitromix P24 1.448 TL
    PR-5005 79 TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi forro -- 14 Kasım 2013; 20:10:20 >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Hocam bunun pahalı olandan farkı ne, nereseyse 3 misli fiyat farkı var, ikiside kablolu

Aradaki farkı bilmiyorum ama PR-5005 birçok forumdaş tarafından kullanılan sorunsuz, 0.5 hassasiyetli, haftalık programlama yapabilen ve en önemlisi ucuz olan bir oda termostatı.

Hayırlı olsun, güle güle kullanın.
  • quote:

Hayırlı olsun, güle güle kullanın.

Eyvallah hocam sağolasın
  • quote:

Arkadaşlar yardımlarınız için teşekkürler, DD Nitromix P24 Kombi ile PR-5005 Oda termostatını bugün sipariş ettim.

DD Nitromix P24 1.448 TL
    PR-5005 79 TL

nitromix nasil 1448 lira oluyo anlamadim fabrika cikisi o fiyatlarda zaten :)

• quote:

quote:

Arkadaşlar yardımlarınız için teşekkürler, DD Nitromix P24 Kombi ile PR-5005 Oda termostatını bugün sipariş ettim.

DD Nitromix P24 1.448 TL
    PR-5005 79 TL

nitromix nasil 1448 lira oluyo anlamadim fabrika cikisi o fiyatlarda zaten :)

Vallaha oluyor hemde 10 15 tane firma satıyor 1500 tl altına

Bu linkten bakabilirsin

http://www.akakce.com/kombi/en-ucuz-demirdokum-nitromix-p-24-fiyati,407326.html

• hocam güzel kombi seçmişsin.bu kombiyi bilen biri olarak.Bir iki bilgiyi aktarmak isterim.Seçtiğiniz kombi yoğuşma sistemiyle çalışan bir modeldir.Çift eşanjör dediğiniz sistem normal kombilerde var.Yoğuşma sistemi daha gelişmiş veverimi daha iyi olan bir sistem.bu fiyata kaçırmayın derim.Amerikada bir enstitü tarafından yılın kombisi ödülünü aldı.Diğer markalarda yaklaşık 2000 2500 tl gibi fiyatlara satıyorlar bu modelleri.Türk&Alman ortak yapımı.
    hayırlı olsun güzel bir kombi seçimi kombiyle ilgili sormak istedikleriniz herzaman sorabilirsiniz.Arkadaşlarında dediği gibi öyle çift tek eşanjörlüsü yok.hepsi aynıdır.opf denen hatlarda üretilir.yani her kombiyi tek bir kişi üretir ve kaşeler.tamamen türkiyede üretilmektedir.Kartları almanyadan gelmektedir.Vaillantın kullandıgı kombilerin kartlarıyla hemen hemen aynıdır.dünyada dizayn ödülü alan demirdöküm atronla beraber tek kombidir.güle güle kullanın.
  • Zebza kullanıcısına yanıt
    PR-5005 den bahsedilmişken kafama takılan bir şeyi sorayım. Bu OT ler dereceye göre çalışıyor ve programlanıyor sanırım. Ben dereceden ziyade belirli saatlerde belirli tesisat suyu sıcaklığında (örn: sabah 6-9 arası 40 derece 17-23 arası: 45 derece ) çalışmasını da programlayabilir miyim?
  • Resimdeki fabrika çalışanlarına verilen fiyat
     Demirdöküm Nitromix P24  ne malı?

• quote:

Orijinalden alıntı: metinvurgun

Resimdeki fabrika çalışanlarına verilen fiyat

resim sözlerimi destekliyor

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: metinvurgun

Resimdeki fabrika çalışanlarına verilen fiyat

resim sözlerimi destekliyor

Ben kombigaz.com isimli internet sitesinden 1.432 tl ye aldım. Fabrikada arkadaşim bana bu fiyatı verince bende akakçeden en ucuz veren yerleri aradım.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.