Şimdi Ara

... (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
237
Cevap
5
Favori
348.780
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bizde 98 model 1.3 xl vardı. aracı 20000 km de aldık 99000 km de sattık. yakıt sarfiyatı 1.6 motorlarla ortalama olarak aynı. ama motoru cok saglam. ilk yagını ,filtrelerini ve bujilerini 47000 km de degiştirdik. bunları degiştirmeden once de cenaze ıcın memlekete gıttık ve 200 km suratı gorduk yolda. zaten bu parcalar da memlekette degişmişti. sorunsuz arabalar bunlar. bence temız bul da 1.3 ve ya 1.6 olması farketmez. onemlı olan temız ve yenı olması bı de klıması olsun yeter. bence senın ıcın 1.3 xe, 1.6 xli ve 1.6 xei ideal. karar senın... saygılar
  • 1.5 ay evvel yazmıştım bu topiğe şimdi bi kere daha baktım topik sahibi xerox falan yok piyasada aldımı acaba arabasını.. 1.3 mü olsun 1.6 mı olsun karar verememişti.. neyse toyotacılara selamlar olsun..
  • Biraz geç oldu ama XL fazla opsiyoneli olmayan bir araç. 16V ve bazı seçeneklerinde hidrolik direksiyon opsiyoneli var.
    Ama broadway veya doğan yerine binilecek araba kesinlikle katılıyorum.
  • 9.000 ytl ye ancak 98 model xl nin station wagonunu bulabilirsin
  • Kardeş Corolla Hondadan daha akliteli ayrıca parça konusunda toyotanın yan sanayisi çok gelişmiş ve parçası ucuz.. Corolla Varken binilmez hondaya :))
  • Corolla Alacaksanız 1,3 Karburatörlü alacaksın yakıt tasarrufu için ama biraz yaksın birazda hızlı gitsin dersen alacan 1,6 GLi .. Takacan LPG yi 0,160 kuruş yakar bizdeki öle digerleride aynıdır :) Ama benzin dedin mi şerefe kadeh kaldırıyo bide benzinde basınca uçuyo böle nereye gidecegini şaşırıyo adamında hoşuna gidiyo .. Al bi tane 1,6 GLi km si fazla olmayan ilk elden binersin babalar gibi .)
  • Alınacak Model 1,6 XEi yada GLi 1,3 Boş vereceksin bide aklıma takılan normalde otomatik vites arabalar normalden biraz fazla yakar corollanın otomatigi düzden daha az yakıyo .. nerden biliyosun dicek olursanız 95 otomatik 96 düz vites var 95 - 114 bg 96 - 105 bg ikisindede LPG var aynı oranda LPG alıyorum otomatik olan daha çok yol gidiyo sebebini anlamadım .. Sizce nedendir?
  • hiç düşünmeden al bende 96 xli var tek kelimeyle mükemmel bir araç
  • 93 corolla otomatik sahibiyim ş.içi tüpte klima açık 20 ykr yakıyor.seninkiler kaç para yakıyor.
  • yaklaşık yedi yıldır 1993 japon monte corolla kullanıyorum harika bişe gli ayrıca yani en iyisi 2001 model şahinden falan çok iyi 1200 km yol yaptım geçen hafta 5-10 dk benzin için durdum başka yok geçekten harika bi araba toyata corolladan asla vazgeçmem...!
  • 93 japon olduğunu söylüyorsun gl mi gli mi ?
    bazı 93 modellerin Gli olduğunu gördüm ithal olarak gelmiş.seninki onlardanmı.yoksa benim ki gibi gl mi
  • bende 1,3 xe corolla var tasaruf için ideal en son istanbul- bodrum 50 litreyle 890 km geçtim otobanda maksimum 120 ile gittim şehirdışı 99 geçmedim ve bi değere ulaştım .ama hızı seviyorsanaz inanın 1,6 dan daha fazla yakıyor .sıfır aldım memnunum ne zorluklarla karşılaştı tık yok.teşekürler toyotaya.böyle masrafsız araba ürettiği için.bakımları serviste yaptırıyorum ha.
  • slm
  • Öncelikle selamün aleyküm xenox kardeş.ben ömer faruk.benim amcaoğlunun 1995 model 1.3 xe si var.babamların şirketinde 1.6 gli var.amcaoğlu 1.6 yı alıp beraber modifiye yapmamızı düşündüğünden arabasını satıyor.kısaca ben sana arabayı kısaca takdim ediyimaraba 1995 model 120.000 de ve tüplü tüp ruhsata işletilmiş araba zaten bi senedir tüplü. o da arbayı geçen sene bu zamanlarda aldı.araba aldığında 102.000 de falandı şimdi 120.000 de.arabanın sadece önden bi darbesi var oda zaten ön panjura zarar vermemiş yaptırdı sadece kaputa boya atıldı .araba turkuaz yeşili çook temiz fiyatına gelince de piyasaya uygun 9.250 istiyo ama bişeyler yapar .hem ben zaten senin durunu anlatırım. ben tlf numaralarımızı veriyim sen bize ulaşırsın .ok inşallah bu işi hallederiz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tuning faruk -- 17 Haziran 2009; 23:48:15 >

• 93 itibariyle üretimi başlıyan karbüratörlüler 90BG
    Karbüratörlüden sonra üretimine başlanan enjeksiyonlular (97 senesine kadar)105BG
    97 ve 98 modellerde 114Bg gücündedir
    GLİ-->XEİ-->XLİ-->XE-->XL
    Ayrıca 98 de GLİ-XEİ Special(ABS+Airbag) modelini eklediler...
    ...

(Katalog 97-98 model haricidir)
  • SLM ARKADAŞLAR.RENAULT broadway almayı düşünüyorum ama bu ireyi ve yazılanları okuyunca vazgeçtim.Şimdi 8 ile 12 milyar arası TOYOTA ya da TOYOTA COROLLO arıyorum. LÜTFEN yardımcı olun......
  • 97 model 1.6 xli var ben de daha 36000 kmde arabayı alalı 2.5 sene oldu 14.250 ye almıştım (aldığımda 26000 km ydi) şu anda bu arabaların kaça satılacağı konusunda fikri olan var mı
  • slm dostum satarsan arabanı düşünebilirim . Ama fiat konusun da fikrim yok.Fakat TOYOTA almayı düşünüyorum..ne dersin.....
  • TOYOTA ,93-98 serisi Corollaları (Gli-Exi-Ex vs.) "Corolla classic" olarak çıkartsın iddia ediyorum top seller olur.Yeni toyota'dan daha çok satacağı bence kesin.Yaklaşık 3 sene boyunca 95 Model Xei kullandım ,kaza yaptım malesef pert oldu.Eğer temizini bulabilsem aynısından alırdım.Ahhh Toyota Türkiye duy sesimizi....
    70.000km kadar Metalik Gri yeşil Gli(klimalı9 bulursam 2000 Opel Astra' mla takasa hazırım...Bu arabalar efsaneydi.Kısaca bu seri Saglam,güzel,ekonomik,konforlu ve kalite...
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.