Şimdi Ara

... (8. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
237
Cevap
5
Favori
348.780
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 97 model 36.000 km'de??? Ne yani bu araba her sene ortalama 4.000km mi yapmış?Eğer km'sinde bir oynama yoksa,kaçırılmayacak bir araba meraklıları için...(XEi yada Gli olsaydı hiç düşünmezdim,hemen alırdım)
  • 9 mılyara buldugun nekadar guzel olur bılmem ama 98 xe kullandım 180 vuruyor serıde bıa raba suan 97 gli var bende tabıkı 1.6 oldugu ıcın daha serı ama ıkısıde aynı yakıyor bılgılerınıze...
  • arkadaşlar kısıtlı bir bütçeyle iyi bir araç almak istiyorum, ilk tercihim toyota oldu, bir arkadaşımda 97 corolla 1.6 XEİ Touring wagon var araç LPGli,ben bu tür büyük araçları seviyorum ama sanırım satarken çok zorluk çıkarıyormuş SWlar, arkadaş 11 civarı istiyor, sanırım 10 veya biraz daha aşağıya biter, bu tür aracı olanlar veya araç hakkında bilgi sahibi olanlar, artısı ve eksileri nelerdir,öncelikle fiyat nasıl, yakıtı, yedek parçası ve servisi nasıldır, lütfen bilgi verebilirmi teşekkürler
  • bende 96 model 1.3 xe var 3 ay önce BRC lpg cihazı taktırdım şuanda 40 ytl gaz ile ( bizim buralarda lpg 1.41 ytl) 400 km yol yapıyorum ve 100-110 arasında hızda gidiyorum genellikle yola çıkınca şehir içinde 320-330 km arası gidiyor aynıgaz ile.İzmir sinop arası 1100 km dir ve 75 beygir olmasına ragmen hic bayıldıgını görmedim arabamın eger tasarruf istiyorsan 1.3 ten şaşmayacaksın hız ve heyecan istiyorsan 1.6 olacak ama illaki ne olursa olsun toyota olacak

• dostlar şimdi bende doğan slx var 1994 model arabam temiz bende corolla almayı düşünüyorum. ama 1,3 mü 1,6 mı bir türlü karar veremedim. takasa girince üste 4-5 milyar para istiyorlar bir tane 1,3 buldum 1993 model klimalı alarmlı çelik cant araba kötü değil hoş 150,000 km de başa baş takas edelim dediler sizler ne dersiniz
  • 94 xli kullanıcısın
    şu sıralar tüp taktırmak üzereyim
    alacak arkadaşlar bence hiç tereddüt etmesinler
    kesinlikle yeni toyotalardan konforlu
    yata yata 2000 km yol yaptım 2 günde allah rızası için adamı bi yor yaa
    kesinlikle çok rahat
    bence kusursuz bi araba
  • arkadaşlar merhaba bu toyotalar bağımlılık yapıyor herhalde.benim daha önce elimden çok araba geldi geçti partnerin sıfırınada bindim ama nedense 93 corollamdan vazgeçemiyorum.benimki 1.6 xl en çıplak olanı 82000 kmde ,aslında satıp klimalı hidrolik direksiyon elektrikli cam biraz donanımlı bi araba almak istiyorum temiz bir 97-98 xei veya gli bulabilirmiyim bilmiyorum.bulsamda 15-16 istiyor sahipleri ne yapsam acaba?
  • valla bence kışı bekle derim eğer acelen yoksa. şimdi biraz daha pahalıdır arabalar. malum yaz yani. tabi benim fikrim bu
  • quote:

Orjinalden alıntı: murattrm

arkadaşlar merhaba bu toyotalar bağımlılık yapıyor herhalde.benim daha önce elimden çok araba geldi geçti partnerin sıfırınada bindim ama nedense 93 corollamdan vazgeçemiyorum.benimki 1.6 xl en çıplak olanı 82000 kmde ,aslında satıp klimalı hidrolik direksiyon elektrikli cam biraz donanımlı bi araba almak istiyorum temiz bir 97-98 xei veya gli bulabilirmiyim bilmiyorum.bulsamda 15-16 istiyor sahipleri ne yapsam acaba?

istiyorlar ki var bir bildikleri, ALTIN ne de olsa altındır, değerini kaybetmez....
  • merhaba efsane ailesi.Dün 1995 XLİ klimalı 136000'de beyaz 12750 ytl ye bir efsane aldım.50 ytl lik benzin aldım.Depo çeyreğe geldi.90 km falan yaptım.Depo ikaz ışığı arada bir yanıyor.Aşırı bir yakış mı sözkonusu bilemiyorum.En az 200 km yapmayı hesaplıyordum.
    750 ytl likTEK sıra enjeksiyonlu LPG , BEYİNE zarar verdiğinden 1300 ytl lik sıralı sistem gerekiyormuş.O da ağır gelmekte .ne tavsiye olunur?
  • quote:

Orjinalden alıntı: 1995xli

merhaba efsane ailesi.Dün 1995 XLİ klimalı 136000'de beyaz 12750 ytl ye bir efsane aldım.50 ytl lik benzin aldım.Depo çeyreğe geldi.90 km falan yaptım.Depo ikaz ışığı arada bir yanıyor.Aşırı bir yakış mı sözkonusu bilemiyorum.En az 200 km yapmayı hesaplıyordum.
    750 ytl likTEK sıra enjeksiyonlu LPG , BEYİNE zarar verdiğinden 1300 ytl lik sıralı sistem gerekiyormuş.O da ağır gelmekte .ne tavsiye olunur?

bende aracımı geçen seni aldım. aldığım gibi lpg takdırdım. aracımda tek nokta injeksiyonlu sistem var ve hiçbir sorunum yok. lpg ile şehir içi 9 lt /100 km şehirdışı 7 lt/100 km yakıyorum. performans oldukça güzel.
    sorun yaşamazsın boşuna paranı sıralı sisteme verme

• UTKU ARABAN 1,3 MÜ ? 1,6 MI?
  • quote:

UTKU ARABAN 1,3 MÜ ? 1,6 MI?

eh imzada yazıyor ya

95 model 1.6 xli 114 hp
  • merhaba arkadaşlar bende 98 model 1.3 xl stationvagon buldum 97 binde orjinal kilometresinde temiz boyası ve değişeni yok hidrolik direksiyonlu 10 veya 9.750 son fiyat istiyor sizce fiyat uygunmu ama diyorlarki 1.3 olduğu halde 1.6 kadar yakıyormuş
  • merhaba arkadaşlar bende 98 model 1.3 xl stationvagon buldum 97 binde orjinal kilometresinde temiz boyası ve değişeni yok hidrolik direksiyonlu 10 veya 9.750 son fiyat istiyor sizce fiyat uygunmu ama diyorlarki 1.3 olduğu halde 1.6 kadar yakıyormuş

SCORPİON KARDEŞ,1,3 MOTORA STATİON WAGON KASA AĞIR GELİR VE DOLAYISİYLE YAKIT ARTAR.aYRICA SÖZKONUSU ARACIN 100.000 AĞIR BAKIMI YAKLAŞMIŞ.BU BAKIM 500 YTL Yİ BULUYOR.bUNLARI DİKKATE ALARAK SON KARARINI VER.
  • quote:

merhaba arkadaşlar bende 98 model 1.3 xl stationvagon buldum 97 binde orjinal kilometresinde temiz boyası ve değişeni yok hidrolik direksiyonlu 10 veya 9.750 son fiyat istiyor sizce fiyat uygunmu ama diyorlarki 1.3 olduğu halde 1.6 kadar yakıyormuş

SCORPİON KARDEŞ,1,3 MOTORA STATİON WAGON KASA AĞIR GELİR VE DOLAYISİYLE YAKIT ARTAR.aYRICA SÖZKONUSU ARACIN 100.000 AĞIR BAKIMI YAKLAŞMIŞ.BU BAKIM 500 YTL Yİ BULUYOR.bUNLARI DİKKATE ALARAK SON KARARINI VER.

almışken 1.6 alın. sonradan keşke demeyin. hem satarken kolay gider
  • Saolun arkadaşlar o zaman 1.3 e bakımayım ben1.6 aradım önceden kilometresi fazla fiyatıda çok yüksek istiyorlar benim dayımda var sedan 1.3 xl orjinal japon 70000 binde garajda yatıyor araba satmıyor kullandımda güzel onun için 1.3 almak istedim
  • corollanın 1.3ü de 200e rahat cıkıyor mutlaka xe olmasına dikkat edin...ve 1.3ler ikinci vites 105i görüyor benım 1.6 120 yapıyo 2.vitesde sakın orantı kurmayın ıkıde 120 yapıyosa beş te 300 yapar diye olmuyo denedim
  • quote:

Orjinalden alıntı: utkucay

quote:

merhaba efsane ailesi.Dün 1995 XLİ klimalı 136000'de beyaz 12750 ytl ye bir efsane aldım.50 ytl lik benzin aldım.Depo çeyreğe geldi.90 km falan yaptım.Depo ikaz ışığı arada bir yanıyor.Aşırı bir yakış mı sözkonusu bilemiyorum.En az 200 km yapmayı hesaplıyordum.

bende aracımı geçen seni aldım. aldığım gibi lpg takdırdım. aracımda tek nokta injeksiyonlu sistem var ve hiçbir sorunum yok. lpg ile şehir içi 9 lt /100 km şehirdışı 7 lt/100 km yakıyorum. performans oldukça güzel.

[size=4]utku kardeş merhaba.
    Aracındaki mikserli kit ne marka?Kaça taktırdın?
    Manifolt, hava filtresi kutusu ,gaz kelebeğinde vs. patlama olduğu söyleniyor.Sende de oldu mu?

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: utkucay

quote:

[size=4]utku kardeş merhaba.
    Aracındaki mikserli kit ne marka?Kaça taktırdın?
    Manifolt, hava filtresi kutusu ,gaz kelebeğinde vs. patlama olduğu söyleniyor.Sende de oldu mu?

markası voltran ama brc tavsiye ederim, 650 ytl takdırdım, hiçbir sorun yok

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.