Şimdi Ara

Borusan Gümrük

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
1.287
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ben 3.20i ed siparış verdım ve araç 24 temmuzda gelicek sportline comfort techno paketler ama araç 24 temmuzda turkiyeye gelicek acaba bana teslimi ne zaman olur?billen arkadaslarr varsa yardımcı olurlarsa seinirim

• gümrüğe girdiği günden itibaren en geç 1 hafta içerisinde teslim edilir..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • sizdeoyle mı oldu yada tahmını bır sure mı
  • yok hocam genelde işleyiş bu şekilde.. onların gümrük dediği borusan'ın çatalca'daki bilmem kaç dönümlük otoparkı.. araç geliyor, siz ödemenin kalnını yapıyorsunuz, ötvsi foku püsürü ödendikten sonra doğru çatalca'ya.. Orada işte ne bileyim kapı içine BMW Acil Servis stickerları yapıştırılıyor, iDrive menünüz Türkçe olarak seçiliyor vs vs böyle basit basit işlemlerden sonra tıra yükleniyor geliyor, burada işte efendim bayiye geldikten sonra hasarı var mı yok mu vs bakıldıktan sonra bayiye çağırılıyorsunuz.. bu işlemler aracın ilinize gelişi ya da istanbuldaysanız bayinize tırla gelişi filan falan 3 günde olabilir 6 günde olabilir vs.. sonra faturanız kesiliyor anahtar veriliyor, iDrive tanıtılıyor, kaput açılıp efenim akünüz bagajda ama motor içerisinde gördüğünüz gri yerlerden herhangi birine bağlayarak şarj yaptırabilirsiniz vs gibi çeşitli çeşitli onlarca açıklamalardan sonra borusan oto yazılı divan pastanesi çikolatası, bmw şemsiyesi vs veriliyor...

böyle sırıta sırıta çıkıyorsunuz bu yani

öf yoruldum valla anlatılırken..

@rico34

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AlkanExclusive -- 15 Temmuz 2013; 4:22:51 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• bende aynı arabadan sipariş verdim , Sportline , Comfort Techno paket , bana 15 i gibi türkiyeye gelecek demişlerdi , borusana cuma günü sordum henüz ses yok , acaba aynı partimidir , bu arada cumartesi günü onlarca tır gördüm , audi ve mercedes yüklü , sanıyorum yeni gelen bir gemi var , umarım gelmiştir araç.
  • şemsiye çok manidar olmuş :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: sepulturgay

şemsiye çok manidar olmuş :)

ahahahaha çift anlam olmuş o ama cidden şemsiye veriyorlar hediye olarak =)

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • o değil de
    şemsiye açılıyo mu :p
  • şemsiye elde sırıta sırıta borusandan çıkma günü yaklaşıyor , benim arabada bu partideymiş , kaldı bir hafta ...
  • 1 agustosa kadar surebilir dendi ama 29 unda teslim ederler b3nce

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: rico34

1 agustosa kadar surebilir dendi ama 29 unda teslim ederler b3nce

Cuma faturayı kesseler , salı gibi teslim bekliyorum bende ...tahminimce , yarın yada çarşamba ararlar kesin ...
  • Sizede hayirli olsun turk parasi olarak kaca aldiniz cunku ayni paketleri ayni arabayi almisiz

• quote:

Sizede hayirli olsun turk parasi olarak kaca aldiniz cunku ayni paketleri ayni arabayi almisiz

araba techno+comfort+sportline+metalic boya+siyah sensatec+sunroof+arka kol dayama son rakamı bilmiyorum , +%3 indirim yapınca sanıyorum 49 bin euro civarı olacak , 123 bin tl eder sanırım...
  • Size arabayi teslim ettiler mi ben yarin bekliyorum teslimi

• quote:

Size arabayi teslim ettiler mi ben yarin bekliyorum teslimi

henüz arayıp soran yok , yarın teslim ederlerse sürpriz olur.. sabah arar öğenirim durumu en geç perşembe teslim ederiz demişlerdi, ben çarşamba olur diye düşünüyorum...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.